تشریح یخچال فریزر ساید بای ساید

۵
(۱)

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید مابه،نمایندگی ساید بای ساید ویرپول

یخچال فریزر ساید بای ساید                                        

 

یخچال و فریزر (محاوره یخچال) یک دستگاه رایج خانگی که شامل یک محفظه حرارتی عایق بندی شده و یک پمپ حرارتی (مکانیکی، الکترونیکی یا شیمیایی) است که انتقال حرارت از داخل یخچال به محیط خارجی به طوری که در داخل یخچال است سرد تا دمای زیر دمای محیط از اتاق. تبرید روش نگهداری مواد غذایی ضروری در کشورهای توسعه یافته است. درجه حرارت پایین تر کاهش میزان تکثیر باکتری، بنابراین یخچال نرخ فساد را کاهش می دهد. یخچال و فریزر نگهداری یک درجه حرارت چند درجه بالاتر از نقطه انجماد آب است. درجه حرارت مطلوب برای ذخیره سازی مواد غذایی فاسد شدنی ۳ تا ۵ درجه سانتی گراد (۳۷ تا ۴۱ درجه فارنهایت) است. [۱] دستگاه های مشابه که حفظ دمای زیر نقطه انجماد آب است فریزر نامیده می شود. یخچال و فریزر یخچال جایگزین، که به لوازم خانگی مشترک برای نزدیک به یک قرن و نیم پیش بود. به همین دلیل، یک یخچال است که گاهی اوقات به عنوان یک یخچال در استفاده از آمریکایی اشاره شده است.

 

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید مابه،نمایندگی ساید بای ساید ویرپول

 

 

سیستم های خنک کننده برای اولین بار غذا با استفاده از یخ. خنک کننده مصنوعی در اواسط ۱۷۵۰s آغاز شد و در اوایل ۱۸۰۰s توسعه یافته است. در سال ۱۸۳۴، اولین کار سیستم کولر گازی ساخته شده است. نخستین سری تجاری این دستگاه یخ سازی در سال ۱۸۵۴٫ در سال ۱۹۱۳ اختراع شد، یخچال و فریزر برای استفاده در منزل اختراع شد. در سال ۱۹۲۳ FRIGIDAIRE معرفی اولین واحد خود شامل است. معرفی فر در ۱۹۲۰s در طول ۱۹۳۰s بازار یخچال گسترش یافته است. فریزر خانه به عنوان جداگانه (بزرگتر از اندازه لازم برای تکه های یخ) در سال ۱۹۴۰٫ مواد غذایی منجمد معرفی شدند، قبلا یک کالای لوکس، امری عادی تبدیل شد.

مصالح فریزر در خانواده ها و در صنعت و تجارت استفاده می شود. یخچال و فریزر واحدهای تجاری در استفاده برای تقریبا ۴۰ سال قبل مدل های خانه مشترک بودند. بسیاری از خانواده ها [نیازمند منبع] با استفاده از فریزر در بالا و یخچال و فریزر در پایین سبک است که سبک اصلی از ۱۹۴۰s بوده است. چرخه تراکم بخار است که در اکثر یخچال و فریزر، یخچال و فریزر فریزر و فریزر استفاده می شود. یخچال و فریزر جدیدتر ممکن است از یک تلگراف در درب شامل یخ چیزی را اب اتوماتیک، آب سرد و یخ. دفع یخچال و فریزر دور انداخته تنظیم شده است، اغلب الزامی حذف درب. کودکان بازی پنهان و به دنبال داشته در حالی که پنهان در داخل یخچال و فریزر دور انداخته شود، به خصوص مدل های قدیمی تر با درب قفل asphyxiated شده است.

یخچال و فریزر خانگی و فریزر برای نگهداری مواد غذایی در طیف وسیعی از اندازه ساخته شده است. در میان کوچکترین یخچال و فریزر ۴ L پلتیر آگهی به عنوان قادر به نگه ۶ قوطی های آبجو است. یک یخچال بزرگ داخلی غرفه به عنوان بلند به عنوان یک فرد و ممکن است با ظرفیت ۶۰۰ L. یخچال و فریزر ممکن است آزاد ایستاده، و یا ساخته شده را به یک آشپزخانه در حدود ۱ متر عرض. یخچال و فریزر اجازه می دهد تا خانواده مدرن برای حفظ تازه های غذا برای طولانی تر از قبل. فریزر مردم اجازه می دهد به خرید مواد غذایی به صورت فله و خوردن آن را در اوقات فراغت، و خرید فله صرفه جویی کنید.
فن آوری های تبرید

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید مابه،نمایندگی ساید بای ساید ویرپول

همچنین ببینید: تبرید و جدول زمانی از فن آوری در دمای پایین

قبل از اختراع یخچال و فریزر، icehouses به ارائه ذخیره سازی سرد برای بیشتر از سال مورد استفاده قرار گرفت. قرار داده شده در نزدیکی دریاچه های آب شیرین و یا بسته بندی شده با برف و یخ در زمستان، آنها یک بار بسیار رایج بودند. روش های طبیعی هنوز هم مورد استفاده برای خنک غذاهای امروز. در ارتفاعات، رواناب حاصل ازنم ذوب برف یک راه مناسب برای خنک کردن نوشیدنیها است، و در طول زمستان می توان شیر تازه فقط با نگه داشتن آن در خارج از منزل نگه بسیار طولانی است. کلمه “سردخانه” حداقل به عنوان اوایل قرن ۱۷th استفاده شد [۲]

 

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید مابه،نمایندگی ساید بای ساید ویرپول

 

تاریخ تبرید مصنوعی زمانی شروع شد که استاد اسکاتلندی ویلیام کولن طراحی یک ماشین کوچک سردخانه در ۱۷۵۵٫ کالن استفاده از یک پمپ برای ایجاد یک خلاء نسبی بیش از یک ظرف از دی اتیل اتر، که پس از آب پز، جذب گرما از هوای اطراف. [۳] آزمایش حتی ایجاد یک مقدار کمی از یخ، اما تا به حال هیچ کاربرد عملی که در آن زمان.
در سال ۱۸۰۵، مخترع آمریکایی الیور ایوانز یک چرخه کولر گازی بسته را برای تولید یخ با اتر تحت خلاء است. در سال ۱۸۲۰، دانشمند انگلیسی مایکل فارادی آمونیاک مایع و گازهای دیگر با استفاده از فشار بالا و درجه حرارت پایین، و در سال ۱۸۳۴، یک مقیم خارج از کشور آمریکا به بریتانیا، یعقوب پرکینز، ساخته شده است کار اولین سیستم کولر گازی در جهان است. این دستگاه بسته چرخه است که می تواند به طور مداوم کار بود. [۴] تلاشی مشابه در سال ۱۸۴۲، توسط پزشک آمریکایی ساخته شده بود، جان Gorrie، [۵] که ساخته شده یک نمونه اولیه است، اما آن یک شکست تجاری بود. مهندس آمریکایی الکساندر ماکل ثبت اختراع بریتانیا در سال ۱۸۵۰ برای یک سیستم فشرده سازی بخار که اتر استفاده را بیرون آورد.

 

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید مابه،نمایندگی ساید بای ساید ویرپول

 

اولین عملی سیستم تبرید تراکمی بخار توسط جیمز هریسون، یک روزنامه نگار انگلیسی که به استرالیا مهاجرت کرده بودند ساخته شده بود. ۱۸۵۶ حق ثبت اختراع خود را برای یک سیستم فشرده سازی با استفاده از بخار اتر، الکل یا آمونیاک بود. او یک ماشین یخ سازی مکانیکی در سال ۱۸۵۱ در بانک ها از رودخانه Barwon در نقطه راکی ​​در Geelong، ویکتوریا، و برای اولین بار تجاری دستگاه یخ گیری او ساخته شده در سال ۱۸۵۴٫ به دنبال هریسون نیز معرفی تبرید تجاری بخار فشرده به کارخانه های لبنی و بسته بندی گوشت خانه ها، و سال ۱۸۶۱، یک دوجین از سیستم های خود در عمل بود.
سیستم تبرید جذبی گاز آمونیاک اول با استفاده از گاز محلول در آب (به عنوان “آمونیاک آبی”) توسط فردیناند Carre صورت فرانسه توسعه داده شد و در سال ۱۸۵۹ و ثبت شده در ۱۸۶۰٫ کارل فون لینده، استاد مهندسی در دانشگاه مونیخ و فن آوری در آلمان، یک روش بهبود یافته از میعان گازها را در سال ۱۸۷۶٫ روند جدید او ساخته شده ممکن است استفاده از گازهای مانند آمونیاک، دی اکسید گوگرد (SO2) و متیل کلرید (CH3Cl) به عنوان مبرد ثبت شده و آنها به طور گسترده برای این منظور تا اواخر ۱۹۲۰s استفاده شده است.

 

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید مابه،نمایندگی ساید بای ساید ویرپول

 

یخچال و فریزر خانگی
در سال ۱۹۱۳، یخچال و فریزر برای منزل و استفاده داخلی توسط فرد دبلیو گرگ فورت وین، ایندیانا با مدل های متشکل از یک واحد است که در بالای یک جعبه یخ سوار شده بود اختراع شد. [۶] در سال ۱۹۱۴، مهندس ناتانیل B. ولز دیترویت ، میشیگان، یک ایده برای یک یخچال برقی عملی، که بعدها پایه ای برای KELVINATOR شد معرفی شده است. یخچال و فریزر خود شامل، با یک کمپرسور در پایین از کابینه توسط آلفرد Mellowes در سال ۱۹۱۶٫ Mellowes تولید این یخچال تجاری اما توسط William C. Durant در سال ۱۹۱۸، که این شرکت FRIGIDAIRE به یخچال و فریزر تولید انبوه آغاز شده خریداری شد اختراع شد . [۷] در سال ۱۹۱۸، شرکت KELVINATOR یخچال و فریزر برای اولین بار با هر نوع کنترل اتوماتیک معرفی شده است. یخچال و فریزر جذب توسط Baltzar فون و ریختهگری و کارل Munters از سوئد در سال ۱۹۲۲ اختراع شد، در حالی که آنها هنوز هم دانش آموزان در موسسه سلطنتی فناوری در استکهلم بود. این یک موفقیت در سراسر جهان تبدیل شد و الکترولوکس تجاری شد. دیگر پیشگامان شامل چارلز تلیه، دیوید بویل، و رائول Pictet … کارل فون لینده برای اولین بار به ثبت اختراع و یک یخچال و فریزر عملی و جمع و جور بود.

این واحد خانه معمولا مورد نیاز نصب و راه اندازی قطعات مکانیکی، موتور و کمپرسور، در زیرزمین و یا اتاق مجاور در حالی که جعبه سرد در آشپزخانه قرار داشت. یک مدل ۱۹۲۲ که شامل یک جعبه چوبی سرد، کمپرسور آب سرد، سینی مکعب یخ و ۹ فوت مکعب (۰٫۲۵ M3) محفظه و هزینه ۷۱۴ $ است. (A 1922 مدل T فورد در حدود ۴۵۰ $ هزینه.) در سال ۱۹۲۳، KELVINATOR 80 درصد از بازار برای یخچال و فریزر برق برگزار می شود. همچنین در سال ۱۹۲۳ FRIGIDAIRE معرفی اولین واحد خود شامل است. در همین زمان کابینت فلزی ظروف تحت پوشش شروع به نظر می رسد. سینی مکعب یخ بیشتر و بیشتر در طول ۱۹۲۰s معرفی شد. تا این زمان انجماد یک تابع کمکی از یخچال و فریزر مدرن نیست.
اولین یخچال و فریزر به طور گسترده مورد استفاده جنرال الکتریک “مانیتور بالا” یخچال و فریزر معرفی در سال ۱۹۲۷ بود، به اصطلاح به دلیل شباهت آن به برجک اسلحه بر روی ناو جنگی USS محکم مانیتور از ۱۸۶۰s. مجمع کمپرسور، که ساطع مقدار زیادی از گرما، بالا کابینه توسط یک حلقه تزئینی قرار داده شد، و محصور شده است. بیش از یک میلیون دستگاه تولید شد. به عنوان رسانه سردخانه، این یخچال و فریزر استفاده قرار گیرد یا دی اکسید گوگرد است که به چشم خورنده و ممکن است از دست دادن بینایی، سوختگی دردناک پوست و ضایعات، یا متیل فرمت است، که بسیار قابل اشتعال، مضر به چشم، و سمی درصورت استنشاق یا باعث مصرف شود. بسیاری از این واحدها هنوز هم امروز تابعی، پس نیاز به خدمات کمی بیش از یک رله شروع جایگزینی یا ترموستات اگر در همه. این سیستم های خنک کننده نظر قانونی می تواند با مبرد اصلی خطرناک شارژ می شود اگر آنها نشت و یا شکستن.

معرفی فر در ۱۹۲۰s در طول ۱۹۳۰s بازار یخچال گسترش یافته و امن تر، کم سمیت جایگزین برای مبرد قبلا مورد استفاده قرار ارائه شده است. فریزر جداگانه در طول ۱۹۴۰s رایج شد، اصطلاح رایج در آن زمان برای واحد توقف عمیق بود. این دستگاه ها، و یا لوازم، آیا به تولید انبوه برای استفاده در خانه تا بعد از جنگ جهانی دوم نیست. ۱۹۵۰s و ۱۹۶۰s پیشرفت های فنی مانند یخ چیزی را اب به صورت خودکار و اتوماتیک تولید یخ دیدم. یخچال و فریزر کارآمد بیشتر در ۱۹۷۰s و ۱۹۸۰s توسعه داده شد، حتی اگر مسائل زیست محیطی منجر به ممنوعیت بسیار موثر (فر) مبرد. مدل های اولیه یخچال و فریزر (از سال ۱۹۱۶) یک محفظه سرد برای سینی مکعب یخ بود. از اواخر ۱۹۲۰s سبزیجات تازه با موفقیت از طریق انجماد توسط شرکت Postum (پیشرو از غذاهای عمومی)، که در آن تکنولوژی به دست آورده بود که آن را از حقوق به روش انجماد تازه موفق کلارنس Birdseye خریداری پردازش شد.

 

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید مابه،نمایندگی ساید بای ساید ویرپول

 

اولین کاربرد موفق از غذاهای یخ زده که غذاهای عمومی اری برنده زن مارجوری Merriweather ارسال (پس از آن همسر یوسف E. دیویس، سفیر ایالات متحده اتحاد جماهیر شوروی) فریزر تجاری درجه در Spaso خانه، سفارت آمریکا در مسکو، پیش از اعزام رخ داده است ورود دیویس. پست، از ترس از استانداردهای ایمنی مواد غذایی پردازش اتحاد جماهیر شوروی، به طور کامل فریزر با محصولات از واحد Birdseye غذاهای عمومی مواجه نگردند. فروشگاه های مواد غذایی منجمد اجازه دیویس برای سرگرم پرخرج و خدمت به مواد غذایی تازه است که در غیر این صورت خارج از فصل است. پس از بازگشت از مسکو، ارسال به کارگردانی مواد غذایی به بازار محصول منجمد به رستوران مجلل (که نام قبل از ازدواج خود را پس از طلاق دیویس از سر گرفته).

فریزر خانه به عنوان جداگانه (بزرگتر از اندازه لازم برای تکه های یخ)، و یا به عنوان واحد جداگانه، در ایالات متحده در سال ۱۹۴۰٫ مواد غذایی منجمد معرفی شدند، قبلا یک کالای لوکس، امری عادی تبدیل شد.
فریزر

مصالح فریزر در خانواده ها و در صنعت و تجارت استفاده می شود. مواد غذایی ذخیره شده در زیر -۱۸ ° C (0 ° F) است به طور نامحدود امن است. [۸] بیشتر فریزر خانگی حفظ درجه حرارت از -۲۳ تا -۱۸ ° C (-9 0 ° F)، هر چند برخی از مصالح فریزر فقط می توانید دستیابی به -۳۴ ° C (-29 ° F) و پایین تر است. یخچال و فریزر به طور کلی به دست نمی پایین تر از -۲۳ ° C (-9 ° F)، از حلقه مایع خنک کننده همان هر دو محفظه خدمت: پایین آوردن درجه حرارت محفظه فریزر بیش از حد سبب اختلال در حفظ دمای بالای صفر در محفظه یخچال و فریزر. فریزر داخلی را می توان به عنوان یک محفظه جداگانه در یخچال شامل، و یا می تواند یک دستگاه جداگانه است. فریزر خانگی به طور کلی واحد قائم شبیه یخچال و فریزر و یا سینه (واحد قائم گذاشته در پشت خود). بسیاری از فریزر ایستاده مدرن با تلگراف یخ ساخته شده را به خانه خود آمده است. برخی از مدل های مجلل عبارتند از صفحه نمایش ترموستات و کنترل، و تلویزیون های صفحه تخت حتی گنجانیده شده است.
یخچال و فریزر تجاری و خانگی

یخچال و فریزر واحدهای تجاری، که توسط بسیاری از نام های دیگر بروید، در استفاده برای تقریبا ۴۰ سال قبل مدل های خانه مشترک بودند. آنها برای سیستم های گاز مانند آمونیاک (R-717) یا دی اکسید گوگرد (R-764)، که گاهی اوقات به بیرون درز استفاده می شود، آنها را برای استفاده در منزل پرخطر است. یخچال و فریزر عملی در سال ۱۹۱۵ معرفی شدند و گسترده تر را در ایالات متحده آمریکا در ۱۹۳۰s به دست آورد به عنوان قیمت ها سقوط کرد و غیر سمی، مبرد غیر قابل اشتعال مصنوعی مانند فریون-۱۲ (R-12) معرفی شدند. با این حال، R-12 آسیب دیده لایه ازن، باعث دولت به صدور ممنوعیت استفاده از آن در یخچال و فریزر های جدید و سیستم های تهویه مطبوع در سال ۱۹۹۴٫ جایگزینی کمتر مضر برای R-12، R-134a (tetrafluoroethane)، در معمول بوده است استفاده از سال ۱۹۹۰، اما R-12 است که هنوز در بسیاری از سیستم های قدیمی امروز در بر داشت.

یخچال و فریزر تجاری مشترک شیشه خوی کولر نوشیدنی است. این نوع از لوازم به طور معمول برای شرایط خاص دوباره بار این معنی که آنها به طور کلی یک سیستم خنک کننده بزرگتر طراحی شده است. این تضمین می کند که آنها قادر به مقابله با یک توان عملیاتی بزرگ از نوشیدنی ها و باز کردن درب مکرر. به عنوان یک نتیجه، آن را برای این نوع از یخچال و فریزر تجاری معمول است که مصرف انرژی> 4 کیلووات ساعت / روز. [نیازمند منبع]
سبک های یخچال و فریزر
در اوایل ۱۹۵۰s ترین یخچال و فریزر سفید پوست بودند، اما از اواسط ۱۹۵۰s از طریق طراحان روز در حال حاضر و تولید کنندگان قرار رنگ بر روی یخچال و فریزر. در اواخر ۱۹۵۰s-/ اوایل سال ۱۹۶۰s، رنگ مداد رنگی مانند فیروزه ای و صورتی محبوب شد، خار کروم (شبیه به پایان ضد زنگ) در دسترس بود در برخی از مدل از مارک های مختلف. در اواخر ۱۹۶۰s و در سراسر ۱۹۷۰s، زمین باب روز رنگ محبوب بود، از جمله برداشت طلا، آووکادو سبز و بادام. در ۱۹۸۰s، سیاه و سفید مد روز تبدیل شد. در اواخر ۱۹۹۰s فولاد ضد زنگ به رواج آمد، و در سال ۲۰۰۹، یک تولید کننده معرفی طرح چند رنگ. [۹]
تولید شده توسط کشور

 

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید مابه،نمایندگی ساید بای ساید ویرپول

 

توضیح فنی عمومی
چرخه تراکم بخار است که در اکثر یخچال و فریزر، یخچال و فریزر فریزر و فریزر استفاده می شود. در این چرخه، یک مبرد R134a استفاده می¬کند گردش مانند وارد یک کمپرسور به صورت بخار کم فشار در و یا کمی کمتر از دمای داخلی یخچال و فریزر. بخار فشرده و خارج کمپرسور به عنوان فشار بالا فوق بخار. بخار فوق گرم سفر تحت فشار از طریق کویل و یا لوله های کندانسور که را تشکیل می دهند. کویل و یا لوله های هستند منفعلانه قرار گرفتن در معرض هوا در اتاق سرد می شود. کندانسور، بخار را خنک که مایع. به عنوان مبرد برگ کندانسور، آن است که هنوز هم تحت فشار اما در حال حاضر تنها کمی بالاتر از دمای اتاق است. این مبرد مایع از طریق یک اندازه گیری و یا گلوگاه دستگاه، همچنین به عنوان یک شیر انبساط (در اصل یک انقباض اندازه پین ​​سوراخ در لوله) شناخته شده است به یک منطقه از فشار بسیار پایین تر مجبور. کاهش ناگهانی در نتایج فشار تبخیر فلش انفجاری مانند یک بخش (معمولا حدود نیمی) از مایع است. گرمای نهان جذب شده توسط این تبخیر فلش است که عمدتا از مجاور مبرد مایع هنوز هم کشیده شده است، یک پدیده شناخته شده به عنوان خودکار خنک کننده. این مبرد سرد و تا حدی تبخیر از طریق کویل و یا لوله های واحد اواپراتور همچنان ادامه دارد. فن ضربات هوا را از یخچال یا فریزر (“هوا جعبه”) در سراسر این سیم پیچ یا لوله های مبرد و به طور کامل تبخیر، نقاشی حرارت بیشتر نهفته هوا جعبه. این هوا سرد شده است به یخچال یا فریزر محفظه بازگشت، و به همین ترتیب نگه می دارد جعبه هوا سرد. توجه داشته باشید که هوای سرد در یخچال یا فریزر است که هنوز هم گرم تر از مبرد در اواپراتور. مبرد برگ اواپراتور، حاضر به طور کامل تبخیر و کمی گرم می شود، و به ورودی کمپرسور به ادامه چرخه. یخچال و فریزر خانگی بسیار قابل اعتماد هستند، زیرا قطعات و مایعات در حال حرکت از جو برای زندگی مهر و موم شده، با هیچ امکان نشت و یا آلودگی است. در مقایسه، کمپرسورهای تبرید مکانیکی رانده می شود، مانند کسانی که در خودرو های تهویه مطبوع، به ناچار نشت و روان کننده گذشته مهر و موم شفت است. این امر منجر به یک نیاز برای شارژ دوره ای و، در صورت نادیده گرفتن، خرابی کمپرسور شود.

یخچال جذب کار می کند متفاوت از یک یخچال کمپرسور، با استفاده از یک منبع حرارتی، مانند احتراق گاز مایع، انرژی حرارتی خورشیدی و یا یک عنصر گرمایش الکتریکی. این منابع حرارتی بسیار ساکت تر از موتور کمپرسور در یخچال معمولی است. یک فن یا پمپ ممکن است تنها قطعات مکانیکی متحرک؛ تکیه بر انتقال گرما در نظر گرفته است غیر عملی است.

اثر Peltier استفاده از برق به پمپ گرما به طور مستقیم. یخچال و فریزر به کارگیری این سیستم گاهی اوقات برای کمپینگ در شرایطی که سر و صدا قابل قبول نیست استفاده می شود، و یا. می توان آنها را کاملا خاموش (اگر یک فن برای گردش هوا است نصب نشده است) اما کمتر انرژی کارآمد تر از روش های دیگر.

استفاده های دیگر از یخچال جذب (یا “چیلر”) شامل سیستم های بزرگ مورد استفاده در ساختمان های اداری و یا مجتمع های مانند بیمارستان ها و دانشگاه ها. این سیستم های بزرگ استفاده می شود به خنک یک راه حل آب نمک است که از طریق ساختمان منتشر شده است.

بسیاری از یخچال و فریزر / فریزر مدرن فریزر در بالا و یخچال و فریزر در پایین است. یخچال و فریزر فریزر ترین-به جز مدل های یخ زدایی کتابچه راهنمای کاربر یا ارزان تر واحد استفاده به نظر می رسد دو ترموستات. فقط محفظه یخچال و فریزر را به درستی کنترل درجه حرارت. هنگامی که یخچال و فریزر بیش از حد گرم می شود، ترموستات شروع می شود روند خنک کننده و فن گردش هوا در اطراف فریزر. در طول این زمان، یخچال و فریزر نیز سردتر می شود. دستگیره کنترل فریزر تنها مقدار هوایی که از طریق یک سیستم میراگر به یخچال و فریزر جریان کنترل می کند. [۱۱] تغییر درجه حرارت یخچال و فریزر سهوا تغییر خواهد کرد دمای فریزر در جهت مخالف. تغییر دمای فریزر هیچ تاثیری بر روی درجه حرارت یخچال و فریزر داشته باشد. کنترل فریزر نیز ممکن است تنظیم شود تا برای هر تنظیم یخچال و فریزر را جبران کند.

 

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید مابه،نمایندگی ساید بای ساید ویرپول

 

این به این معنی یخچال و فریزر ممکن است بیش از حد گرم است. با این حال، چرا که تنها هوا به اندازه کافی به محفظه یخچال و فریزر منحرف، فریزر معمولا دوباره بدست می آورد به دمای تعیین شده به سرعت، مگر این که درب باز می شود. هنگامی که یک درب است، هم در یخچال یا فریزر را باز کرد، فن در برخی از واحدهای بلافاصله متوقف می شود برای جلوگیری از یخ زدگی بیش از حد ساخت تا بر روی کلاف اواپراتور فریزر است، چرا که این سیم پیچ خنک کننده دو منطقه. زمانی که دمای فریزر می رسد، چرخه واحد خاموش، بدون توجه به آنچه که درجه حرارت یخچال و فریزر است. یخچال و فریزر مدرن کامپیوتری از سیستم دمپر استفاده نمی کند. کامپیوتر مدیریت سرعت فن برای هر دو محفظه، اگر چه هوا هنوز هم از فریزر دمیده شده است.

چند تولید کنندگان، مانند زیر صفر، [۱۲] خورشید فراست، [۱۳] و MIELE [14] ارائه مدل های کمپرسور دوگانه است. این مدل ها فریزر و یخچال محفظه جداگانه ای است که مستقل از یکدیگر عمل می کنند، گاهی اوقات در یک دولت تنها نصب شده است. هر کدام از این آن کمپرسور جداگانه خود، کندانسور و اواپراتور کویل، عایق، ترموستات، و درب. به طور معمول، کمپرسور و کندانسور کویل در بالای کابینه نصب شده، با یک فن به هر دو آنها سرد شود.

این طراحی، که در آن هیچ هوایی بین دو عبور می کند، فراهم می کند برای سطح رطوبت مناسب تر و کنترل درجه حرارت بسیار سخت تر در هر یک از محفظه. همچنین نیاز به انرژی بسیار کمتر به این عمل، از آنجا که هر کمپرسور و خنک کننده سیستم می تواند برای یک درجه حرارت خاص بهینه شده است. علاوه بر این، باز کردن درب از یک محفظه می کند درجه حرارت از سطح هوا و یا رطوبت در محفظه دیگر تاثیر نمی گذارد. بنابراین، آن را از بسیاری از معایب بسیار شایع تر طرح کمپرسور تنها در بالا توضیح داده، اگر چه در هزینه اولیه بالاتر و افزایش سر و صدا سیستم. [نیازمند منبع] تولید کنندگان از جمله طرح استدلال می کنند که افزایش هزینه در طول زمان جبران به دلیل کاهش استفاده از انرژی و زباله های مواد غذایی کمتر با توجه به کاهش فساد. [۱۵]

جایگزین به چرخه بخار فشرده که استفاده نمی کنید در حال حاضر عبارتند از:

خنک کننده صوتی
چرخه هوا
خنک کننده مغناطیسی
موتور مالون
لوله پالس
چرخه استرلینگ
خنک کننده ترموالکتریک و خنک کننده گرمایونی
لوله گرداب
سیستم چرخه آب. [۱۶]

ویژگی ها
یخچال و فریزر جدیدتر ممکن است شامل:

یخ چیزی را اب به صورت خودکار
هشدار قطع برق که هشدار به کاربر با فلش نمایش دما. این ممکن است به حداکثر درجه حرارت در طول رسیده قطع برق نمایش داده شود، و اینکه آیا مواد غذایی منجمد یخ است و یا ممکن است حاوی باکتری های مضر.
آب سرد و یخ از تلگراف در درب. آب و یخ توزیع موجود در ۱۹۷۰s شد. در برخی از یخچال و فریزر، روند ساخت یخ ساخته شده است در بنابراین کاربر می کند نیست به صورت دستی با استفاده از سینی های یخ. برخی از یخچال و فریزر اند چیلرهای آب و سیستم های تصفیه آب.
غلطک کابینه که اجازه می دهد رول یخچال و فریزر برای تمیز کردن آسان تر
قفسه های قابل تنظیم و سینی
یک شاخص وضعیت که اطلاع هنگامی که زمان برای تغییر فیلتر آب آن است
سبد خرید یخ در درب، که تغییر مکان ذخیره سازی یخ ساز به درب فریزر و صرفه جویی در حدود ۶۰ لیتر (۲ فوت مکعب) از فضای فریزر قابل استفاده است. این نیز قابل جابجایی، و کمک می کند تا برای جلوگیری از یخ ساز گرفتگی.
یک منطقه خنک کننده در قفسه های درب یخچال و فریزر. هوا از بخش فریزر به یخچال و فریزر منحرف درب، برای خنک شیر یا آب میوه های ذخیره شده در قفسه درب.
یک قطره پایین درب ساخته شده را به یخچال و فریزر درب اصلی، به دسترسی آسان به اغلب اقلام از قبیل شیر مورد استفاده، در نتیجه صرفه جویی در انرژی با داشتن نیست برای باز کردن درب اصلی.
یک تابع انجماد سریع مواد غذایی به سرعت در حال در حال اجرا توسط کمپرسور برای یک مقدار از پیش تعیین شده از زمان و در نتیجه به طور موقت کاهش درجه حرارت فریزر زیر سطح عامل طبیعی خنک شود. توصیه می شود برای استفاده از این ویژگی چند ساعت قبل از اضافه کردن بیش از ۱ کیلوگرم غذا unfrozen به به فریزر. برای فریزر بدون این ویژگی، کاهش درجه حرارت تنظیم به سردترین همان اثر را داشته باشد.

مصالح فریزر اوایل انباشته کریستال های یخ در اطراف واحد انجماد. این یک نتیجه از رطوبت معرفی به واحد زمانی که درب به فریزر باز متراکم شد بر روی قسمت های سرد، و سپس انجماد بود. این تجمع در برابر سرما ذوب دوره های مورد نیاز (“یخ چیزی را اب”) از واحد برای حفظ بهره وری خود را. یخ زدایی دستی واحد (به عنوان چرخهای نامیده می شود) هنوز هم در دسترس هستند. پیشرفت در یخ چیزی را اب به صورت خودکار از بین بردن کار ذوب را در ۱۹۵۰s معرفی شد، اما جهانی نیست، با توجه به عملکرد انرژی و هزینه. این واحد از یک شمارنده که تنها یخ محفظه فریزر (فریزر قفسه سینه) هنگامی که یک تعداد خاصی از دهانه درب ساخته شده بود. واحد فقط یک تایمر کوچک در ترکیب با یک سیم گرمکن الکتریکی است که دیوار فریزر است برای یک مقدار کوتاه از زمان به حذف همه آثار از فراست / پوشش حرارت داده شدند. همچنین، واحد اوایل برجسته خزانه فریزر واقع در یخچال و فریزر بزرگتر، و از طریق باز کردن درب یخچال و فریزر، و سپس در فریزر داخلی کمتر. واحد شامل یک محفظه فریزر کاملا مجزا در اوایل ۱۹۶۰s معرفی شدند، تبدیل شدن به استاندارد صنعت در اواسط آن دهه. این محفظه فریزر قدیمی تر بدن خنک کننده اصلی یخچال، و تنها حفظ دمای حدود -۶ ° C (21 ° F)، مناسب برای نگه داشتن مواد غذایی برای یک هفته است.

پیشرفت های بعدی در واحد یخساز اتوماتیک و خود جزء شدن واحد انجماد.

یک نگرانی فزاینده مهم زیست محیطی اختیار refrigerators- قدیمی در ابتدا به دلیل خسارت خنک کننده فر ازن لایه اما به عنوان یخچال و فریزر نسل قدیمی تر فرسوده، تخریب عایق CFC تحمل همچنین باعث نگرانی است. یخچال و فریزر مدرن معمولا یک مبرد به نام مبردهای HFC-134a (1،۱،۱،۲-Tetrafluoroethane)، که لایه ازن تهی نیست، به جای فر استفاده کنید. تحقیق-۱۳۴a حال حاضر تبدیل شدن در اروپا بسیار نادر است. مبرد جدیدتر نیز به جای استفاده می شود. مبرد اصلی در حال حاضر مورد استفاده قرار R-600A، و یا ایزوبوتین است. این مبرد به طور طبیعی رخ، و یک اثر کوچکتر در فضای اگر منتشر شد. گزارش یخچال و فریزر انفجار اگر مبرد نشت گاز در حضور یک جرقه وجود داشته است.

دفع یخچال و فریزر دور انداخته تنظیم شده است، اغلب الزامی حذف درب. کودکان بازی پنهان و به دنبال داشته در حالی که پنهان در داخل یخچال و فریزر دور انداخته شود، به خصوص مدل های قدیمی تر با درب قفل asphyxiated شده است. از آنجا که ۱۹۵۶ اوت ۲، تحت قانون فدرال آمریکا، درب یخچال و فریزر دیگر مجاز به قفل از داخل. [۱۷] واحد بیشتر مدرن استفاده از یک واشر درب مغناطیسی که دارای درب مهر و موم، اما می تواند باز از داخل تحت فشار قرار دادند. این واشر هرمان C. Ells پدر اختراع شد [۱۸]

 

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید مابه،نمایندگی ساید بای ساید ویرپول

 

انواع یخچال و فریزر خانگی

یخچال و فریزر خانگی و فریزر برای نگهداری مواد غذایی در طیف وسیعی از اندازه ساخته شده است. در میان کوچکترین یخچال و فریزر ۴ L پلتیر آگهی به عنوان قادر به نگه ۶ قوطی های آبجو است. یک یخچال بزرگ داخلی غرفه به عنوان بلند به عنوان یک فرد و ممکن است با ظرفیت ۶۰۰ L. برخی از مدل برای خانواده های کوچک در زیر سطوح کار آشپزخانه مناسب، معمولا حدود ۸۶ سانتی متر بالا در حدود ۱ متر عرض. یخچال و فریزر ممکن است با ترکیب فریزر، یا انباشته با یخچال یا فریزر بالا، پایین، یا در کنار هم. یخچال و فریزر بدون محفظه ذخیره سازی مواد غذایی منجمد ممکن است یک بخش کوچک فقط به تکه های یخ داشته باشد. فریزر ممکن است زیر شلواری برای ذخیره مواد غذایی در و یا آنها ممکن است هیچ بخش (فریزر قفسه سینه) را داشته باشد.

یخچال و فریزر ممکن است آزاد ایستاده، و یا ساخته شده را به آشپزخانه.

یخچال و فریزر کمپرسور تا حد زیادی شایع ترین نوع هستند. آنها را سر و صدای قابل توجه است.
یخچال و فریزر جذب و یا واحد پلتیر حرارتی استفاده می شود که در آن در حال اجرا آرام مورد نیاز است. کولرهای پلتیر در کوچکترین یخچال و فریزر استفاده به عنوان آنها هیچ ساز و بزرگ.
کمپرسور و پلتیر یخچال و فریزر با برق کار. واحد جذب می توان طراحی به دست آوردن قدرت از هر منبع گرما. تفاوت قابل توجه بین دو نوع عدم وجود مبرد با کولرهای پلتیر (این استفاده از روش های مختلف خنک کننده) است. اما کولرهای پلتیر استفاده از برق به علت اینکه در ترمودینامیکی ناکارآمد هستند.
نفت، گاز (گاز طبیعی و پروپان) و گاز قدرت دوگانه / برق واحد نیز موجود است (به طور معمول در را RV پیدا شده است) می باشد.
یخچال و فریزر، یخچال و فریزر خورشیدی جرم حرارتی طراحی شده برای کاهش مصرف برق. یخچال خورشیدی دارای مزیت اضافه شده است که آنها را مبرد که به محیط زیست و یا قابل اشتعال مضر هستند استفاده نکنید. طرح های خورشیدی معمولی یخچال و فریزر جذب که با استفاده از آمونیاک به عنوان گاز کاری و استخدام آینه های بزرگ به تمرکز نور خورشید کافی برای رسیدن به درجه حرارت مورد نیاز برای آزاد آمونیاک گازی از حلال است. [۱۹] [۲۰] یخچال و فریزر جرم اکثر حرارتی طراحی شده اند به استفاده از برق متناوب. همانطور که این واحد به شدت عایق، بار سرمایش محدود است در درجه اول به گرمای حاصل آیتم های جدید معرفی شده برای یخچال و انتقال هوای محیط هنگامی که دستگاه باز است. قدرت بسیار کمی است بنابراین لازم است اگر به ندرت باز می شود. واحد تبرید برای کاربردهای تجاری و صنعتی را می توان در اندازه های مختلف، شکل و سبک ساخته شده متناسب با نیاز مشتری می باشد.

دیگر مکانیسم های خنک کننده تخصصی ممکن است برای خنک استفاده می شود، اما به یخچال و فریزر خانگی اعمال نمی شود.

یخچال و فریزر یخچال و فریزر مغناطیسی که در اثر magnetocaloric همکاری دارند. اثر خنک کننده با قرار دادن یک آلیاژ فلزی در یک میدان مغناطیسی باعث شده است. [۲۱]
یخچال و فریزر یخچال و فریزر صوتی که با استفاده از موتور خطی متقابل رزونانس / آلترناتور برای تولید صدا است که تبدیل به گرما و سرما با استفاده از گاز هلیوم می باشند. گرما دور انداخته و سرد است به یخچال و فریزر روت. [۲۲]

بهره وری انرژی
در یک خانه بدون تهویه مطبوع (گرمایش فضا و / یا خنک کننده) یخچال و فریزر از هر دستگاه خانگی دیگری مصرف انرژی بیشتر است. [۲۳] در اوایل ۱۹۹۰s رقابت میان تولید کنندگان عمده برای تشویق بهره وری انرژی برگزار شد. [۲۴] در حال حاضر در ایالات متحده مدل های که در استفاده از انرژی استار واجد شرایط ۵۰٪ انرژی کمتر نسبت به مدل های متوسط ​​ساخته شده در سال ۱۹۷۴٫ [۲۵] ترین واحد انرژی کارآمد ساخته شده در ایالات متحده مصرف حدود نیم کیلووات ساعت در روز (معادل ۲۰ W به طور مداوم). [ ۲۶] اما حتی واحد های معمولی کاملا کارآمد. برخی از واحدهای کوچکتر استفاده کمتر از ۰٫۲ کیلووات ساعت در هر روز (معادل ۸ W به طور مداوم). واحدهای بزرگتر، به ویژه کسانی که با فریزر بزرگ و icemakers، ممکن است به اندازه ۴ کیلو وات استفاده · ساعت در روز (معادل ۱۷۰ W به طور مداوم). اتحادیه اروپا با استفاده از یک بر نامه انرژی اجباری برچسب رتبه بهره وری به جای انرژی استار. بنابراین یخچال و فریزر اتحادیه اروپا در نقطه فروش بر اساس برچسب چگونه با انرژی کارآمد هستند.

 

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید مابه،نمایندگی ساید بای ساید ویرپول

 

برای یخچال و فریزر ایالات متحده، کنسرسیوم در بهره وری انرژی (CEE) تفاوت بیشتر بین یخچال و فریزر واجد شرایط انرژی استار. درجه ۱ یخچال و فریزر کسانی هستند که ۲۰٪ به ۲۴٫۹ درصد کارآمد تر از حداقل استانداردهای فدرال تعیین شده توسط قانون حفاظت لوازم خانگی ملی انرژی (NAECA) می باشد. درجه ۲ کسانی که ۲۵٪ به ۲۹٫۹٪ کارآمد تر هستند. درجه ۳ بالاترین مدرک تحصیلی است، برای کسانی که یخچال و فریزر که حداقل ۳۰ درصد کارآمد تر از استانداردهای فدرال. [۲۷] درباره ۸۲ درصد از یخچال و فریزر واجد شرایط انرژی استار درجه ۱ هستند، با ۱۳٪ واجد شرایط به عنوان درجه ۲، و فقط ۵٪ در درجه ۳٫ [۲۸]

علاوه بر سبک استاندارد کمپرسور یخچال مورد استفاده در یخچال و فریزر نرمال و فریزر، فن آوری های مانند تبرید جذبی و تبرید مغناطیسی وجود دارد. اگر چه این طرح به طور کلی در مقایسه با کمپرسور تبرید، کیفیت دیگر مانند عملیات خاموش و یا توانایی استفاده از گاز می توانید این واحد تبرید در محوطه کوچک به نفع، یک محیط تلفن همراه و یا در محیط که در آن شکست واحد به ویرانگر منجر شود استفاده از مقدار بسیار بزرگتر از انرژی عواقب.

بسیاری از یخچال و فریزر در ۱۹۳۰s و ۱۹۴۰s دور کارآمد تر از که بعد ها ساخته شده بودند. این تا حدی به علاوه بر این از ویژگی های جدید، مانند خودکار یخ زدایی، که کاهش بهره وری مربوط است. علاوه بر این، پس از جنگ جهانی ۲، یخچال فریزر از مصرف مهم تر شد. این به خصوص در ۱۹۷۰s، زمانی که طرف به سمت مدل با ضسبنسرس یخ و چیلرهای آب محبوب شد. با این حال، کاهش کارآیی نیز تا حدودی از کاهش در مقدار عایق برای کاهش هزینه ها به وجود آمد. از آنجا که از معرفی استانداردهای جدید بهره وری انرژی، یخچال و فریزر امروز ساخته شده است بسیار کارآمد تر از آن ساخته شده در ۱۹۳۰s. آنها همان مقدار انرژی مصرف در حالی که سه بار به عنوان بزرگ است. [۲۹] [۳۰]

بهره وری از یخچال و فریزر قدیمی تر را می توان با یخ چیزی را اب بهبود یافته (اگر واحد یخ زدایی کتابچه راهنمای کاربر) و تمیز کردن آنها به طور منظم، جایگزین مهر و موم درب قدیمی و فرسوده با افراد جدید، تنظیم ترموستات به جای محتویات واقعی (یک یخچال لازم نیست سردتر از ۴ ° C (39 ° F) برای ذخیره نوشیدنی و اقلام غیر فاسد شدنی) و همچنین جایگزین عایق، که در آن قابل اجرا است. برخی از سایت های شما توصیه کویل کندانسور تمیز هر ماه یا در واحدهای با کویل در عقب. ثابت شده است که این کار را بسیار کمی برای بهبود بهره وری، [نیازمند منبع] با این حال، واحد باید قادر به “نفس کشیدن” با فاصله کافی در اطراف جلو، عقب، دو طرف و بالا واحد باشد. اگر یخچال با استفاده از یک فن برای حفظ کندانسور سرد، پس از آن این باید تمیز شود، حداقل، سالانه. [نیازمند منبع]

یخچال و فریزر ضد یخ و یا فریزر استفاده طرفداران برقی، برای خنک کردن محفظه مناسب است. این می تواند به نام یک یخچال “فن مجبور”، در حالی که واحد یخ زدایی دستی در هوای سرد دروغ گفتن در پایین تکیه می کنند، در مقابل هوای گرم در بالای برای رسیدن به خنک کننده مناسب. هوا در از طریق یک مجرای ورودی کشیده شده و به تصویب از طریق اواپراتور است که در آن سرد می شود، هوا سپس در سراسر کابینه طریق یک سری از کانالهای و منافذ توزیع شده است. از آنجا که هوای در اواپراتور ظاهرا گرم و مرطوب است، فراست شروع به شکل بر روی اواپراتور (به خصوص در اواپراتور فریزر است). در مدل های ارزان تر و / یا مسن تر، یک چرخه یخ زدایی از طریق یک تایمر مکانیکی کنترل می شود. این تایمر تنظیم شده است به خاموش کمپرسور و فن و انرژی یک عنصر گرمایش واقع در نزدیکی و یا در اطراف اواپراتور حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه در هر ۶ تا ۱۲ ساعت است. این ذوب هر فراست و یا یخ ساخت و اجازه می دهد تا یخچال و فریزر به کار به طور معمول یک بار دیگر. اعتقاد بر این است که واحدهای فراست رایگان تحمل پایین تر برای مقاومت در برابر سرما، با توجه به خود تهویه هوا مانند کویل اواپراتور. بنابراین، اگر یک درب باز گذاشته است به طور تصادفی (به خصوص فریزر)، سیستم یخ زدایی ممکن است همه در برابر سرما را حذف کنید، در این مورد، فریزر (یا یخچال و فریزر) باید یخ است. [نیازمند منبع]

 

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید مابه،نمایندگی ساید بای ساید ویرپول

 

اگر سیستم یخ چیزی را اب ذوب تمام یخ قبل از به پایان رسیده پایان دوره یخ چیزی را اب، سپس یک دستگاه کوچک (به نام محدود یخ زدایی) مانند یک ترموستات عمل می کند و خاموش عنصر حرارت برای جلوگیری از بیش از حد بزرگ نوسان درجه حرارت، آن را نیز انفجار گرم هوا مانع زمانی که سیستم دوباره شروع می شود، باید آن را به پایان برساند یخ چیزی را اب اولیه. در برخی از مدل ضد یخ اولیه، محدود یخ زدایی نیز یک سیگنال می فرستد به تایمر یخ زدایی برای شروع کمپرسور و فن اسرع وقت آن را خاموش عنصر گرم قبل از چرخه یخ زدایی به پایان رسیده است به پایان می رسد. زمانی که چرخه یخ زدایی به اتمام است، کمپرسور و فن به چرخه در مجاز است. [نیازمند منبع]

یخچال و فریزر ضد یخ، از جمله برخی سرما رایگان یخچال و فریزر / فریزر که یک بشقاب سرد در بخش یخچال و فریزر خود را به جای جریان هوا از بخش فریزر استفاده می شود، به طور کلی را تعطیل نمی کردن طرفداران یخچال و فریزر خود را در طول یخ چیزی را اب. این اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به ترک مواد غذایی در محفظه یخچال و فریزر اصلی کشف، و همچنین مرطوب نگه داشتن سبزیجات کمک می کند. این روش همچنین کاهش مصرف انرژی کمک می کند زیرا یخچال و فریزر بالاتر از نقطه انجماد و می تواند در هوا گرم تر از حد انجماد از طریق اواپراتور و یا ورق سرد عبور برای کمک به چرخه یخ چیزی را اب است.

با توجه به هزینه های کل چرخه زندگی، بسیاری از دولت مشوق ارائه برای تشویق بازیافت یخچال و فریزر های قدیمی. یکی از نمونه های این برنامه یخچال و فریزر ققنوس در استرالیا راه اندازی شد. این تشویقی دولت برداشت یخچال و فریزر های قدیمی، پرداخت صاحبان آنها برای “اهدا” یخچال و فریزر. یخچال و فریزر پس از آن مرمت شده بود، با مهر و موم جدید درب، تمیز کردن کامل و حذف اقلام، مانند پوشش است که به پشت بسیاری از واحد های قدیمی تر بسته. یخچال و فریزر نتیجه، در حال حاضر بیش از ۱۰ درصد کارآمد تر، پس از آن به خانواده های کم درآمد توزیع شد. [نیازمند منبع]
تاثیری بر زندگی

یخچال و فریزر اجازه می دهد تا خانواده مدرن برای حفظ تازه های غذا برای طولانی تر از قبل. بهبود قابل توجه ترین گوشت و دیگر محصولات بسیار فاسد شدنی، که نیاز به تصفیه شده برای به دست آوردن هر چیزی شبیه عمر مفید. [نیازمند منبع] (از سوی دیگر، یخچال و فریزر همچنین می توانید با پردازش سریع طبخ غذاهای مواجه نگردند که کمتر سالم است.) تبرید در حمل و نقل را ممکن می سازد برای لذت بردن از مواد غذایی از مکان های دور.

فراورده های لبنی، گوشت، ماهی، مرغ و سبزیجات را می توان در یخچال در همان فضا در آشپزخانه نگهداری می شود (اگر چه گوشت خام باید جدا از مواد غذایی دیگر به دلایل بهداشتی نگهداری می شود).

فریزر مردم اجازه می دهد به خرید مواد غذایی به صورت فله و خوردن آن را در اوقات فراغت، و خرید فله صرفه جویی کنید. بستنی، یک کالا محبوب از قرن ۲۰th، می تواند قبلا تنها با سفر به که در آن محصول ساخته شده بود و خوردن آن را در نقطه به دست آمده. در حال حاضر آن مورد مواد غذایی شایع است. یخ بر روی تقاضا نه تنها به لذت بردن از نوشیدنی های سرد اضافه می کند، اما برای کمک های اولیه مفید است، و برای کمپرس سرد است که می تواند منجمد برای پیک نیک و یا در موارد اضطراری نگهداری می شود.
مناطق دما و رتبه بندی
امروزه بسیاری از یخچال به چهار منطقه تقسیم برای ذخیره انواع مختلف مواد غذایی:

-۱۸ ° C (0 ° F) (فریزر)
۰ ° C (32 ° F) (منطقه گوشت)
۵ ° C (41 ° F) (منطقه خنک کننده)
۱۰ ° C (50 ° F) (شفاف)

 

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید جنرال الکتریک،نمایندگی سایدبای ساید مابه،نمایندگی ساید بای ساید ویرپول

 

 

ظرفیت یک یخچال و فریزر است در هر دو لیتر یا فوت مکعب. به طور معمول حجم یک ترکیب یخچال و فریزر فریزر به ۱۰۰ لیتر (۳٫۵۳ فوت مکعب) برای فریزر و ۱۴۰ لیتر (۴٫۹۴ فوت مکعب) برای یخچال و فریزر تقسیم، اگر چه این ارزش ها بسیار متغیر هستند.

تنظیمات دما برای یخچال و فریزر اغلب شماره های خودسرانه توسط تولید کنندگان (، ۱ تا ۹ برای مثال، گرم به سردترین) داده می شود، اما به طور کلی ۳ تا ۵ درجه سانتی گراد (۳۷ تا ۴۱ ° F) [1] ایده آل برای محفظه یخچال و فریزر است و -۱۸ ° C (0 ° F) برای فریزر. برخی از یخچال و فریزر باید در برخی پارامترهای دمای خارجی برای اجرای درست. این می تواند یک مسئله هنگام واحد در منطقه ناتمام، مانند گاراژ. فریزر اروپایی، و یخچال با محفظه فریزر، یک سیستم امتیاز چهار ستاره به فریزر درجه. [نیازمند منبع]

[*]: دمای حداقل = -۶ ° C (21 ° F). حداکثر زمان برای ذخیره سازی (قبل از منجمد) مواد غذایی ۱ هفته است
[**]: دمای حداقل = -۱۲ ° C (10 ° F). حداکثر زمان برای ذخیره سازی (قبل از منجمد) مواد غذایی ۱ ماه است
[***]: دمای حداقل = -۱۸ ° C (0 ° F). حداکثر زمان برای ذخیره سازی (قبل از منجمد) مواد غذایی بین ۳ و ۱۲ ماه بسته به نوع (گوشت، سبزیجات، ماهی، و غیره) است
[****]: دمای حداقل = -۱۸ ° C (0 ° F). حداکثر زمان ذخیره سازی برای پیش منجمد یا یخ زده، از، مواد غذایی تازه بین ۳ و ۱۲ ماه است

اگر چه هر دو سه و چهار ستاره در زمان ذخیره سازی همان و حداقل درجه حرارت همان -۱۸ ° C (0 ° F) را مشخص کنید، تنها یک فریزر چهار ستاره است برای انجماد مواد غذایی تازه در نظر گرفته شده، و ممکن است شامل یک “یخ سریع” تابع ( کمپرسور اجرا می شود به طور مداوم، به عنوان کم به عنوان -۲۶ ° C (-15 ° F)) به منظور تسهیل این. سه (یا کمتر) ستاره ها برای خزانه مواد غذایی منجمد که تنها برای ذخیره سازی مواد غذایی منجمد مناسب هستند استفاده می شود؛ معرفی مواد غذایی تازه را به مانند یک محفظه است به احتمال زیاد در افزایش دمای غیر قابل قبول. این تفاوت در طبقه بندی در طراحی لوگو ۴ ستاره، که در آن “استاندارد” سه ستاره در یک جعبه با استفاده از رنگ “مثبت” نمایش داده نشان داده شده است، دلالت بر بهره برداری عادی به عنوان یک فریزر ۳ ستاره و ستاره چهارم نشان دادن مواد غذایی / عملکرد فریز سریع تازه های اضافی است به جعبه در رنگ های “منفی” و یا با دیگر قالب بندی متمایز پیشوندی.

جنرال سرویس ایران نمایندگی:جنرال الکتریک.مابه .ویرپول .وستینگهاوس.فریجیدر

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Call Now Buttonخدمات فوری اینجا کلیک کنید