گاز یخچال

۵
(۳)

گاز یخچال

تماس با ما برای انجام شارژ گاز یخچال فریزر شما در محل:

۰۲۱۲۲۸۷۳۲۵۸ / ۰۲۱۸۸۶۵۴۳۵۶ / ۰۹۱۲۳۱۷۹۴۱۶

خدمات فقط در سراسر تهران میباشد فوری در محل شما

انواع گاز یخچال:

گاز یخچال

گاز یخچال نوع r12

گاز یخچال نوع r134a

گاز یخچال نوع r600

همه یخچالهای برقی که در حال استفاده هستند.حتما از یک نوع گاز r134یاr12و یا r600در حال استفاده میباشند.

گاز یخچال در سیستم برودت مانند خون در رگهای انسان برای کارکرد یک یخچال حیاتی میباشند.

یخچال بدون گاز هیچ نوع سرمایی از خود ندارند .گاز در سیستم یخچال یک نوع مبرد میباشد.یعنی گرمای داخل یخچال و مواد غذایی را گرفته و به لوله های مشکی پشت یخچال که کندانسور یا رادیاتور گفته میشود انتقال میدهد .

رایاتور یا کندانسور پشت یخچال این گرما را به هوای بیرون یخچال انتقال میدهد.

قابل ذکر میباشد که جایگزینی هر نوع گاز مستلزم تمهیدات خاصی میباشد .که اگر رعایت نشود موجب آسیب رسیدن جدی به کمپرسور یا موتور یخچال شما میباشد.که مشاهده شده که تعمیرکاران بی تجربه با جایگزینی نامناسب گازها باعث ایجاد خسارت وضرر مالی به مشتریان محترم میشوند.

گاز یخچال

این مرکز با داشتن کادر فنی مجرب و کارشناسان فنی کاردان آماده انجام شارژ گاز انواع یخچال فریزر میباشد که خدمات خود را با ضمانت انجام میدهد.

گاز یخچال در کدام قسمت یخچال هستند؟ در زیر به قسمت های مختلف و مهم یخچال اشاره شده است:

لوله های شبکه فلزی موجود در پشت یخچال <کندانسور یا رادیاتور> مخزن خنک ساز یا سردخانه یا جایخی <اِواپراتور> موتور <کمپرِسور>سایر لوله ها و شریان های یخچال به اصطلاح دیگر ، در یخچال یک مسیر کامل به وجود آمده است که گاز خنک کننده در آن راه عمل خود را انجام می دهد . وظیفه کمپرسور یخچال چرخاندن و حرکت دادن این گاز خنک کننده در لوله کشی است. گاز خنک کننده زمانی به جایخی می رسد با گرفتن گرما از مواد درون آن خودش گرم شده و مواد حرارت خود را از دست می دهند و عمل سردسازی انجام می شود. بعد این گاز به وسیله فشار وارده از کمپرسور به میله های شبکه ای پشت یخچال انتقال می یابد.

در داخل این میله ها گاز گرمای خود را که از مواد درون یخچال گرفته است به هوای بییرون منتقل می کند و خودش سرد می شود و دوباره به حرکت در می آید. اکنون قادر هستید حدس بزنید که چرا کندانسور پشت یخچال و جایخی به شکل شبکه ای و لوله لوله طراحی شده است ؟ و قادر هستید بگویید که چرا نبایست هیچ قسمت از این راه لوله کشی سوراخ شود و نشتی داشته باشد.

علائم  خالی شدن گاز یخچال فریزر

گاز یخچال
۱. گرم شدن مواد غذایی

متأسفانه هنگامی که گاز فریون یخچال نشتی دارد و گاز یخچال تخلیه شده است؛ دستگاه قادر نیست وظیفه خود را به درستی انجام دهد و مواد غذایی درون آن گرم هستند. هنگامی که شربت گرمی را می‌نوشید که ساعت‌ها درون یخچال قرار داشته و دمای آن مانند روزهای گذشته سرد نیست؛ امکان نشت و تخلیه گاز یخچال وجود دارد. قبل از اینکه مواد غذایی‌تان به علت بالا رفتن درجه حرارت خراب شوند بهتر است به دنبال تعمیر آن باشید و مشکل را سریعاً حل کنید. در یک یخچال متوسط، به علت نشت گاز یخچال فریزر، دمای آن در عرض ۳ تا ۴ ساعت کاهش می‌یابد و مواد غذایی بعد از گذشت یک شبانه روز فاسد می‌شوند.

گاز یخچال

دلایل خالی شدن گازیخچال , هزینه گاز یخچال , ساخت یخ در کم ترین زمان ممکن , گاز یخچال , از بین رفتن گاز یخچال , یخچال فریزر بدون برفک , قیمت گاز یخچال , گاز یخچال برود چه میشود

هزینه گاز یخچال:

هزینه گاز یخچال به نسبت نوع گاز و مقدار گاز مصرفی متفاوت میباشد.

شما میتوانید با تماس با ما و گزارش نوع یخچال فریزر قیمت حدودی هزینه شارژ گاز را دریافت نمایید.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

Call Now Buttonخدمات فوری اینجا کلیک کنید