نمایندگی جنرال الکتریک شریعتی

0
(0)
Rate this page

نمایندگی جنرال الکتریک شریعتی

نمایندگی جنرال الکتریک

جنرال الکتریک یک برند معتبر آمریکایی بوده و به نوعی یک ابر کمپانی به حساب می آید . این به آن معناست که بخش لوازم خانگی جنرال الکتریک ،کم ترین بخش تولیدات این کارخانه را شامل می شود و هم اکنون جنرال الکتریک در صنایع هوا و فضا ،الکترونیک ،پزشکی و … فعالیت اصلی خود را ادامه می دهد.

وقتی می گوییم جنرال الکتریک یک برند آمریکایی است بدین معنا نیست که حتما در ایالت متحده آمریکا ساخته می شود، بلکه دفتر مرکزی این برند در آمریکا بوده و کارخانه های اصلی آن در این کشور می باشد .اما بیش از ۵ کارخانه اصلی نیز در کشورهای دیگر از جمله مکزیک و آرژانتین و برزیل و چین و…….در اختیار جنرال پروفایل می باشد . اکثر محصولات جنرال الکتریک که وارد ایران می شود در کشور مکزیک تولید شده است .

این شرکت به عنوان نمایندگی جنرال الکتریک جهت تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک در خدمت شما می باشد.

سوالات متداول درباره خدمات نمایندگی جنرال الکتریک

نمایندگی جنرال الکتریک تعمیرات چه لوازمی را انجام می دهد؟

تعمیرآنلاین مجوز تعمیرات ماشین لباسشویی، یخچال فریزر و ساید بای ساید، کولرگازی و… جنرال الکتریک را در اختیار داشته و به عنوان تعمیرگاه مرکزی جنرال الکتریک ، ارائه دهنده خدمات این برند آمریکایی می باشد.

آیا تعمیرآنلاین فروش قطعات لوازم خانگی جنرال الکتریک را هم انجام می دهد؟

بله . تمامی قطعات اصلی توسط تعمیرآنلاین به مشترکان عادی و یا نمایندگان و تعمیرکاران شهرهای دیگر عرضه می شود. این تامین قطعه ملزم به وجود قطعه مورد نظر در شرکت بیش از نیاز مجموعه می باشد.

آیا قطعات اصلی جنرال الکتریک در ایران وجود دارد؟

یکی از سوالات اصلی مشتریان جنرال الکتریک این است که آیا با توجه به تحریم های آمریکا و کشورهای اروپایی، قطعات اصلی وارد ایران می شود . نکته اول اینکه تحریم های فوق قطعات لوازم خانگی را در بر نگرفته است و دوم اینکه تعمیرآنلاین به عنوان نمایندگی جنرال الکتریک، مجوز ورود قطعات را از کشورهای همسایه بدون نیاز به ارتباط با جنرال آمریکا به صورت مستقیم دارد.

همین امر باعث گردیده است که به شما ضمانت دهیم تمامی قطعات مصرف شده در پروسه تعمیرات اصلی و شامل گارانتی شش ماهه می باشد.

علت قیمت بالای ساید بای ساید جنرال الکتریک چیست؟

یکی از سوالات اصلی مشتریان در هنگام مراجعه به بازار و اطلاع از قیمت های ساید بای ساید و یخچال جنرال الکتریک، بالا بودن نرخ فروش این برند می باشد.دو دلیل اصلی برای این موضوع وجود دارد:اولا لوازم خانگی جنرال الکتریک بویژه ساید بای ساید این برند که معمولا با نام پروفایل شناخته می شود از کیفیت بالایی برخوردار بوده و به خاطر بحث برندینگ، قیمت بالایی بر روی ساید بای ساید های جنرال الکتریک گذاشته می شود.دوما با توجه به تحریم ایران توسط آمریکا، این دستگاه به صورت مستقیم وارد ایران نشده و معمولا با دو الی سه دست وارد ایران می شود که مسلما باعث می شود که تا ۳۰ درصد بیش تر از نرخ جهانی وارد ایران شود.

آیا جنرال الکتریک ساخت کشور آمریکا است؟

به طور کلی این برند ملیتی آمریکایی دارد اما این به آن معنا نیست که لزوما محصولات آن در آمریکا تولید می شود. اکثر تولیدات جدید این شرکت در مکزیک تولید شده و از قطعات داخلی تایلندی، اسپانیایی و موتورهایی عمدتا برزیلی تشکیل شده است. به صورت مشخص تر می توان گفت که هم اکنون دفتر مرکزی جنرال الکتریک در آمریکا قرار دارد اما کارخانه های اصلی در کشورهایی قرار دارد که مالیات تولید پایین تری را وضع کرده اند.

پروسه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید در نمایندگی جنرال الکتریک چه مقدار می باشد؟

معمولا عیب دستگاه در اکثر موارد در همان لحظه حضور تکنسین در منزل حل خواهد شد مگر در مواردی که عیب به صورت خاص و بر روی قطعه ای خاص باشد. برای مثال زمانی که برد دستگاه آسیب ببیند مسلما برای تعمیرات برد، نیاز به لوازم تخصصی می باشد که عملا این امکان در منزل مشتری وجود ندارد . با این وجود باز هم دستگاه از محل خارج نخواهد شد و تنها قطعه مورد نظر ( مثل برد ) برای انجام تعمیرات به نمایندگی جنرال الکتریک منتقل خواهد شد.

آیا پروفایل و جنرال الکتریک شرکت مشترک می باشد؟

یکی از باورهای غلط مشتریان این است که تصور دارند پروفایل یک شرکت می باشد . بلکه پروفایل یکی از سری های پرطرفدار ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشد. پس می توان گفت پروفایل زیر مجموعه برند جنرال الکتریک می باشد.

هم اکنون جهت سفارش تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید با نمایندگی پروفایل جنرال الکتریک تماس بگیرید.

تفاوت شرکت های تعمیرات جنرال در ایران چیست؟

با توجه به خلا قانونی در مورد شرکت های آمریکایی در ایران، بسیاری از شرکت های غیرمجاز خدماتی خود را نمایندگی این برند معرفی می کنند. این در صورتی رخ می دهد که برخی از این شرکت ها حتی تخصص لازم برای تعمیرات جنرال الکتریک ندارند.

در هنگام سفارش تعمیرات به هر چیز تعمیراتی به پروانه کسب مجموعه، کد آیسیک و گواهینامه های تخصصی آن مجموعه توجه داشته باشید تا در دام شرکت های غیرمجاز قرار نگیرید.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

تماس با کارشناس