link rel = "shortcut icon" href = " / favicon.ico"

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

۵
(۱)

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ Samsung، سرویس و تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران می‌باشد. مرکز مجاز جنرال سرویس آماده‌ی ارائه خدمات نصب، تعمیرکاران حرفه ای در تعمیر تخصصی ظرفشویی سامسونگ با بهره‌گیری از ابزار پیشرفته عیب‌یابی و استفاده از قطعات یدکی اورجینال می‌باشد. از برتری خدمات ما ارائه خدمات در محل بدون نیاز به حمل به تعمیرگاه و مراجعه در وقت تعیین شده توسط خود شما با هزینه مناسب تعمیر ظرفشویی سامسونگ می‌باشد. تمامی خدمات و تعمیرات ما ضمانت ۶ ماهه به همراه پشتیبانی کامل از خدمات و تعمیرات می‌باشد. بهترین کارشناسان تعمیرات ظرفشویی سامسونگ شما را از نگرانی معیوب بودن ظرفشویی درمی آورند. در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید با تماس با شرکت جنرال سرویس از خدمات و مشاوره ما استفاده کنید.

جنرال سرویس تعمیرگاه مرکزی ماشین ظرفشویی سامسونگ Samsung

تعمیرگاه مرکزی ماشین ظرفشویی سامسونگ Samsung

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ Samsung

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران با ۴ شعبه فعال

عمده مشکلات ماشین ظرفشویی سامسونگ Samsung:

 • ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را تمیز نمی‌شوید.
 • ماشین ظرفشویی سروصدا راه می‌اندازد.
 • ظروف شیشه‌ای، سفید یا برفکی می‌شوند.
 • روی ظروف لکه باقی می‌ماند.
 • آب داخل ماشین تخلیه نمی‌شود.
 • درب ماشین ظرفشویی محکم چفت نمی‌شود.
 • ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد.
 • ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود.
 • ظرفشویی ظرف‌ها را خشک نمی‌کند.
 • ماشین ظرفشویی آبگیری نمی‌کند.
 • ظرفشویی بوی بدی می‌دهد.

برای سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی ما می‌توانیم با مراجعه به محل، در کمترین زمان مشکل ماشین ظرفشویی شما را برطرف کنی.

برتری های استفاده از تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی

 1. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال ماشین ظرفشویی سامسونگ Samsung .
 2. داشتن تعمیرکارانی که تخصصشان فقط تعمیر ظرفشویی سامسونگ Samsung است.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران با خدمات در محل شما

نحوه خدمات پس از فروش ظرفشویی سامسونگ Samsung

در صورت بروز هرگونه مشکل جنرال سرویس به شما کمک میکند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی ظرفشویی سامسونگ Samsung در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با دفتر مرکزی سامسونگ از این خدمات بهره‌مند شوید. اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش سامسونگ Samsung بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران یا تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی سامسونگ Samsung جنرال سرویس تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای تعمیر یا سرویس ظرفشویی سامسونگ Samsung خود به دست آورید.

عمده سوالات درباره نمایندگی رسمی تعمیرات سامسونگ Samsung؟

 • شماره تلفن نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ Samsung در تهران چند است؟
 • آیا LG در تهران خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی دارد؟
 • خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ به چه صورت انجام می‌شود؟
 • گرفتن فاکتور و برگه ضمانت بعد از انجام تعمیرات توسط نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ برای من چه سودی دارد؟
 • چطور یک مرکز رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ پیدا کنیم؟
 • چه ضرورتی دارد تعمیرات خود را به نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ بسپاریم؟

سوالات متداولی که شاید شما هم تمایل به دانستن آن داشته باشید.

شما از چه راه‌هایی می‌توانید با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در ارتباط باشید؟

شما می‌توانید از طریق تماس با شعب تعمیرگاه و ارسال ایمیل با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران در ارتباط باشید.

ساعت کاری خدمات‌دهی مراکز ماشین ظرفشویی سامسونگ Samsung در تهران ؟

ساعات کاری نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ Samsung از ۸ صبح تا ۸ بعد از ظهر معین شده است و در این ساعات پاسخگوی تماس تلفنی شما با دفاتر تعمیرگاه ظرفشویی سامسونگ Samsung در تهران هستیم اما شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با ثبت درخواست تعمیرات آنلاین ماشین ظرفشویی سامسونگ Samsungبا ما در ارتباط باشید تا در کمترین زمان ممکن به این درخواست‌ها رسیدگی شود.

ما در چه زمینه‌ای می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

وظیفه اصلی این نمایندگی ارائه تعمیرات و خدمات سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ است. که از جمله می‌توان به سرویس، نگهداری و تعمیرات تخصصی ظرفشویی سامسونگ در تهران اشاره نمود.

خدمات‌دهی نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ محدود به چه مناطقی است؟

تمامی خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ مربوط به شهر تهران و حومه بوده که در صورت نیاز شما می‌توانید در هر شهر یا استانی که هستید، با تماس با مرکز ۱۱۸ آن شهر درخواست شماره تلفن نمایندگی رسمی ظرفشویی سامسونگ را داشته باشید.

آیا ما تأمین‌کننده قطعات و لوازم‌یدکی نیز هستیم؟

تخصص ما در حوزه تعمیرات ظرفشویی ال جی است و تمامی قطعاتی که در انبارهای شرکت موجود می‌باشند. برای مصرف داخلی تعمیرکاران و تکنسین ها در نظر گرفته‌شده و به‌هیچ‌عنوان قطعات به‌صورت جدا به مشتری فروخته نمی‌شود.

چطور یک نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ پیدا کنیم؟

اگر شما از مرکز ۱۱۸ شماره تماس یک مرکز نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ را طلب نمائید حداقل ۱۰۰ شماره تماس فقط در تهران به شما خواهد داد!!! متاسفانه این مراکز همگی نمایندگی رسمی تعمیر ماشین سامسونگ نیستند و صرفا تعمیرگاه لوازم منزل می‌باشند. ما در تهران و سایر شهرستان‌ها چندین نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ داریم که دارای مجوز رسمی هستند.

شما باید از مرکزی که می خواهید با آن کار کنید این نکته را کامل بپرسید که آیا مجوز رسمی به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ دارند یا خیر.

یکی از راه‌هائی که می‌توان از معتبر بودن خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ این مراکز با خبر شد این است که از آنها ضمانت تعمیرات را طلب نماییم. تمام مراکزی که به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ فعالیت می کنند باید بعد از انجام تعمیرات لوازم منزل، آن را به مدت حداقل یک سال ضمانت نمایند.شماره تلفن نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ.

چرا جنرال سرویس را برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ انتخاب کنیم؟

چه به دنبال نصب یا تعمیر ظرفشویی سامسونگ باشید، مرکز تعمیرات لوازم خانگی جنرال سرویس در زمینه‌ی تعمیر انواع ماشین ظرفشویی سامسونگ می‌تواند به شما کمک کند. ما بهترین، قابل اعتمادترین، سریع‌ترین گزینه برای انتخاب توسط شما برای سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در نقاط مختلف تهران و حومه هستیم.

اگر هر کدام از لوازم خانگی شما کار نمی‌کند، یا مشکلی دارد دارد، ارور یا کد خطایی نشان می‌دهد، ما یکی از تعمیرکاران حرفه‌ای و باتجربه خود را برای تعمیر خواهیم فرستاد. تمام تکنسین‌های ما دوره‌های تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را گذرانده و دارای سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیرات لوازم خانگی ال جی در مدل‌های مختلف می‌باشند. ضمناً ما کلیه خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی انجام شده را برای آسودگی خاطر شما را شش ماه ضمانت می‌کنیم.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران مناطق نیرو هوایی پیروزی صفا افسریه بهارستان دروازه شمیران. شکوفه کیان شهر مشیریه شهر ری نازی آباد میدان خراسان خاوران نیاوران جردن میرداماد پارک وی پاسداران شریعتی گاندی سیدخندان ولیعصر ظفر زعفرانیه فرمانیه الهیه هفت تیر فرشته دروس کاشانک یوسف آباد عباس آباد تهرانپارس نارمک هفت‌حوض رسالت مجیدیه، بهار سبلان دردشت علم و صنعت پیروزی حکیمیه پلیس کرمان امام حسین (علیه السلام)، تهران‌نو هنگام فرجام دلاوران پونک صادقیه جنت آباد فرحزاد شهرک اکباتان فردوس شهران شهر زیبا ستارخان گیشا ایوانک جلال آل احمد سعادت آباد شهرک غرب آزادی مرزداران سردار جنگل دهکده اوین

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ چگونه است

تعمیرگاه مجاز جنرال سرویس بعنوان مرکز تخصصی خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ آماده ارائه خدمات و پشتیبانی می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه جنرال سرویس دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در انواع مدل ها توسطgeneralservice بعنوان مرکز خدمات تخصصی تعمیرات سامسونگ آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ تعمیرگاه ما

این مرکز دارای ۴ شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه LG می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی ظرفشویی سامسونگ و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی شما در منزل شما

دیگر نگران حمل و نقل ماشین ظرفشویی ال جی خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ظرفشویی سامسونگ شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه ما تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی این شرکت تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ظرفشویی سامسونگ خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشیم؟

شرکت ما یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله سامسونگ، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.

چه موقع باید تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را جدی بگیریم ؟

مشکلاتی از قبیل سرو صدای زیاد و غیر عادی ماشین ظرفشویی سامسونگ، وجود لکه روی ظروف، عدم آب گیری دستگاه، روشن نشدن دستگاه، وجود نشتی از دستگاه، خشک نشدن ظروف، چفت نشدن درب ماشین ظرفشویی سامسونگ، وجود بوی بد در درون محفظه ی دستگاه، عدم تخلیه آب کثیف، وجود لکه های سفید یا برفک روی ظروف و… از جمله مشکلاتی هستند که باید در اسرع وقت نسبت به بر طرف کردن آن ها اقدام کنید و باید آن ها را جدی بگیرید.

مشکلات متداول در تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلفی ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی نیز می باشند. ماشین های ظرفشویی که توسط شرکت سامسونگ تولید شده اند، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردار می باشند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های ظرفشویی سامسونگ به وجود آید و نیازمند تماس با مراکز تعمیرات سامسونگ یا تعمیرگاه های لوازم خانگی است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی

روشن نشدن ماشین ظرفشویی، یکی از شایع ترین مشکلاتی می باشد، که ممکن است برای ماشین ظرفشویی شما هم پیش آمده باشد. این مشکل در روز های اولیه پس از خرید، ممکن است بیش تر برای شما اتفاق بیوفتد. اما باید بگوییم که معمولا این مشکل در بیشتر مواقع، به راحتی بر طرف می شود. برای رفع مشکل باید مواردی از قبیل مدار برق دستگاه، بسته بودن کامل درب دستگاه، سوئیچ درب، قفل درب، لوله تخلیه دستگاه، برد دستگاه و… نیز بررسی شوند تا ایراد پیدا شود، سپس باید آن ایراد را رفع کنید تا مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی ال جی بر طرف شود.

 • کثیف بودن ظروف بعد از اتمام چرخه ی شستشو

گاهی ممکن است که بعد از اتمام کار ماشین ظرفشویی، هنگامی که ظرف ها را از دستگاه خارج می کنید، متوجه شوید که ظروف اصلا شسته نشده اند و همانطور کثیف باقی ماندند، در این صورت چند احتمال خیلی مهم وجود دارد، آن هم این که احتمالا آب اصلا وارد ماشین نشده است. در این صورت لازم است تا مواردی از قبیل دریچه های ورودی آب به دستگاه، مثل شیر برقی دستگاه، شلنگ ورودی آب، شیر آب ورودی و… بررسی شوند. همچنین ممکن است که آب وارد دستگاه شده باشد، اما تخلیه دستگاه دچار مشکل شده باشد. به عبارتی دریچه های تخلیه مثل شلنگ تخلیه مسدود شده باشد، و یا این که چاه فاضلاب منزل پر شده باشد. همچنین ممکن است که پمپ تخلیه خراب شده باشد و یا این که جسم کوچکی مثل سکه درون پمپ تخلیه گیر کرده باشد و مانع از انجام کار پمپ تخلیه شده باشد. که در این صورت لازم است تا پمپ تخلیه بررسی شود. همچنین ممکن است که بازو های آب پاش به ظروف برخورد کند و مانع از شستشو ی ظروف شوند.

 • خاموش شدن ماشین ظرفشویی حین کار

ماشین ظرفشویی به چند دلیل ممکن است که حین کار متوقف شود، در این صورت لازم است تا مواردی از قبیل جریان برق دستگاه، فیوز حرارتی که برق را به موتور و برد می رساند، کیب نبودن یا بسته نشدن کامل درب دستگاه، برد الکترونیکی و… بررسی شوند. اگر برد دستگاه خراب باشد، لازم است تا تعمیر شود و در صورت عدم امکان تعمیر، لازم است تا برد تعویض گردد.

 • نشت آب از ماشین ظرفشویی

گاهی ممکن است که هنگام کارکرد ماشین ظرفشویی متوجه شوید که آب از دستگاه در حال نشت است و کف آشپزخانه آب جاری شده است. نشت آب از ماشین لباسشویی، می تواند دلالیل مختلفی داشته باشد، به عنوان مثال ممکن است که درب دستگاه ترک خورده باشد و یا واشر درب پاره شده باشد، که در این صورت باید واشر را تعویض کنید و در رابطه با ترک درب، بهترین کار ممکن انجام جوش پلاستیک می باشد. همچنین ممکن است که این مشکل بنا به دلایل دیگری از قبیل چیدمان اشتباه ظروف در دستگاه، پر کردن زیاد دستگاه از ظروف، گیر کردن سوئیچ شناور، استفاده ی  بیش از حد از مواد شوینده، سوراخ بودن شلنگ تخلیه، سوراخ بودن شلنگ ورودی آب یا… اتفاق افتاده باشد.

 • تولید کردن سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی هنگام کار کردن

سر و صدای آزار دهنده ی ماشین ظرفشویی می تواند بنا به چند دلیل مختلف اتفاق افتاده باشد. این مشکل می تواند بخاطر گیر کردن پسماند مواد غذایی یا ظروف شکسته شده در تیغه، خرابی یا فرسوده شدن پروانه ها، چیدمان اشتباه ظروف در دستگاه، گیر کردن مواد غذایی یا اجسامی مانند خلال دندان در پروانه بالا، لق بودن بازو های آب پاش، خرابی بلبرینگ بازو و… اتفاق افتاده باشد.

 • کار نکردن ماشین ظرفشویی

کار نکردن ماشین ظرفشویی به دلیل مشکل در فیوز حرارتی یا به دلیل خراب بودن کلید درب و یا به دلیل مشکل برد کنترل اصلی مثلا عدم ارسال ولتاژ برق به اجزای دستگاه

 • مشکل در قفل درب

مشکل در قفل درب ظرفشویی و مشکل در آغاز کار دستگاه

 • اختلال در عملکرد دستگاه

اختلال در عملکرد دستگاه به دلیل مشکل در سیم پیچ و پنل کنترلی

 • وجود اختلال در برنامه های شستشو

کار نکردن ماشین ظرفشویی و یا وجود اختلال در برنامه های شستشو به دلیل وجود مشکل در تایمر مثلاً عدم اتصال جریان برق به اجزای مناسب در زمان مناسب

ارور ها و کدهای خطای متداول ظرفشویی سامسونگ ERROR

در زیر لیست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های ظرفشویی سامسونگ که گاهی تماس بامراکز تعمیرات ال جی یا تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

ارور ظرفشویی سامسونگ مدل : ST151

 • کدخطای DR – این خطا مربوط می شود به درب دستگاه / درب دستگاه بسته نشده است
 • کدخطای E2 – خطای ورودی آب دستگاه / شیر آب ورودی چک شود / بررسی اکوا استاپ
 • کدخطای  E3 – اشکال در تخلیه آب از دستگاه / پمپ تخلیه دستگاه خراب می باشد / خرابی برد الکترونیک 
 • کدخطای E4 – اشکال در عدم گرم کردن آب دستگاه / خرابی هیتر / مقدار مقاومت المنت دستگاه بررسی شود / خرابی برد الکترونیک
 • کدخطای F1 – خطای عدم تامین آبگیری به مقدار لازم / بررسی شیر برقی / سوختگی اکوا استاپ
 • کدخطای  F3 – این خطا نشتی آب در دستگاه می باشد / خرابی ببین کف دستگاه  
 • کدخطای F4 – خطای دمای بیش از حد مجاز آب داخل دستگاه / خرابی برد الکترونیک / معیوب بودن سنسور المنت
 • کدخطای  F5 – خطای دمای پایین آب داخل دستگاه / خرابی برد الکترونیک / سوختگی المنت (هیتر)
 • کدخطای F6 – اشکال در نشتی شیر برقی/ شیر برقی بررسی شود / فرسودگی و یا پارگی ممبران شیر برقی
 • کدخطای F8 – خطای موتور سنکرون /چک کردن موتور سنکرون
 • کدخطای SE – خطای سویچ
 • کدخطای F9 – این خطا مربوط به ارتباط بین برد اصلی دستگاه و برد نمایشگر (پنل) می باشد

ارور ظرفشویی سامسونگ مدل : D 147

 • کدخطای ۴E – خطای عدم ابگیری دستگاه / چک کردن اکوا استاپ / خرابی برد الکترونیک
 • کدخطای ۴E-1 – اشکال در دمای بیش از حد آب داخل دستگاه می باشد / المنت (هیتر) بررسی شود/ ترمیستور چک شود / رله برد الکترونیک خراب می باشد
 • کدخطای ۵E – اشکال از تخلیه آب دستگاه می باشد / پمپ تخلیه بررسی شود / برد اصلی معیوب می باشد
 • کدخطای PE – این خطا مربوط به سنجش دور موتور است
 • کدخطای TE – خطای سنسور دما / ترمیستور چک شود 
 • کدخطای HE-1 – اشکال از المنت (هیتر) دستگاه می باشد/ گرمایش بیش از حد آب / ترمیستور بررسی شود / خرابی برد الکترونیک
 • کدخطای BE-2 – اشکال در اتصال کلید ها
 • کدخطای BE-3 – خطای ارتباطی کلید های لمسی
 • کدخطای AE – خطای ارتباط بین برد اصلی و برد نمایشگر (پنل) / خرابی برد اصلی
 • کدخطای  LE- این خطا نشتی آب در دستگاه می باشد / خرابی ببین کف دستگاه
 • کدخطای OE – خطای سنسور سر ریز آب دستگاه / علت سوراخ بودن کف ظرفشویی و یا خرابی موتور / شکستگی مخزن نمک
 • کدخطای ۱E – خطای کم بودن آب دستگاه / آب شمار بررسی شود
 • کدخطای ۳E – اشکال در ارتباط موتور جت دستگاه می باشد

ارور ظرفشویی سامسونگ مدل : D 146

 • کدخطای DR – این خطا مربوط می شود به درب دستگاه / درب دستگاه بسته نشده است
 • کدخطای E2 – خطای ورودی آب دستگاه / شیر آب ورودی چک شود / خرابی اکوا استاپ
 • کدخطای  E3 – اشکال در تاخیر به موقع آبگیری /  سوختگی شیر برقی
 • کدخطای E4 – اشکال در عدم گرم کردن آب دستگاه / خرابی هیتر / مقدار مقاومت المنت دستگاه بررسی شود / خرابی برد الکترونیک
 • کدخطای F1 – خطای عدم تامین آبگیری به مقدار لازم / بررسی شیر برقی / سوختگی اکوا استاپ/  آب شمار چک شود
 • کدخطای F3 – این خطا نشتی آب در دستگاه می باشد / خرابی ببین کف دستگاه
 • کدخطای F4 – خطای دمای بیش از حد مجاز آب داخل دستگاه / خرابی برد الکترونیک / معیوب بودن سنسور المنت
 • کدخطای  F5 – خطای دمای پایین آب داخل دستگاه / خرابی برد الکترونیک / سوختگی المنت (هیتر)
 • کدخطای  F6 – اشکال در نشتی شیر برقی/ شیر برقی بررسی شود / فرسودگی و یا پارگی ممبران شیر برقی
 • کدخطای F8 – خطای موتور سنکرون / چک کردن موتور سنکرون
 • کدخطای TS – این خطا مربوط می شود به ترمیستور دستگاه / خرابی از ترموستات می باشد مقدار اهم ترمیستور چک شود
 • کدخطای TO – اشکال در ترمیستور می باشد مقدار مقاومت ترمیستور بررسی شود

ارور ظرفشویی سامسونگ مدل : D 148

 • کدخطای D01 – خطای شیر برقی / سوختگی شیر برقی / خرابی برد الکترونیک 
 • کدخطای  D02- خطای پمپ تخلیه دستگاه – خرابی پمپ تخلیه – اشکال از برد الکترونیک 
 • کدخطای D03 – این خطا مربوط به خشک کن و گرما سازی هیتر می باشد /  سوختگی المنت مقدار مقاومت بررسی شود / خرابی رله برد الکترونیک
 • کدخطای  D04 – خطای ترمیستور – سوختگی ترمیستور مقدار مقاومت چک شود 
 • کدخطایD05 – پمپ جریان کمی می کشد / بررسی پمپ تخلیه مقدار مقاومت پمپ چک شود / برد الکترونیک 
 • کدخطای  D06 – پمپ دستگاه جریان زیادی می کشد / مقدار مقاومت پمپ بررسی شود / بررسی برد الکترونیک 
 • کدخطای  D07 – اشکال در نشتی آب در دستگاه / سوراخ بودن داخل ظرفشویی / خرابی موتور جت دستگاه 
 • کدخطای D08 – خطای متناوب شیر برقی / سوختگی شیر برقی / برد الکترونیک چک شود 
 • کدخطای  D011 – اشکال در مبدل فشار می باشد 
 • کدخطای D12 – خطا در خارج شدن آب / پمپ تخلیه بررسی شود / برد اصلی معیوب می باشد 
 • کدخطای  D13 – خطای گرم شدن دمای بیش از حد مجاز آب داخل دستگاه / خرابی برد الکترونیک / معیوب بودن سنسور المنت 
 • کدخطای  D14 – خطای ورودی و خروجی آب دستگاه 

ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل : D 149

 • کدخطای ۴E – خطای ورودی آب دستگاه / شیر آب ورودی چک شود / سوختگی شیر برقی 
 • کدخطای  4E-1 – اشکال از دمای بالای آب ورودی می باشد / ورودی آب داخل دستگاه بررسی شود
 • کدخطای ۵E – خطای سیستم تخلیه آب دستگاه / مقدار مقاومت پمپ تخلیه چک شود / سوختگی پمپ تخلیه / خرابی برد الکترونیک 
 • کدخطای PE – خطای دور سنج موتور جت (تاکو) /مقدار مقاومت تاکو بررسی شود
 • کدخطای  TE – خطای سنسور دما / مقدار مقاومت سنسور دما چک شود
 • کدخطای HE-1 – اشکال از المنت (هیتر) میباشد / مقدار مقاومت المنت چک شود / خرابی برد الکترونیک 
 • کدخطای  HE – این خطا مربوط است به سیستم گرمایشی دستگاه هیتر و یا المنت / گرمایش بیش از حد آب / خرابی ترمیستور مقدار مقاومت ترمیستور بررسی شود / سوختگی المنت (هیتر) مقدار مقاومت المنت چک شود /خرابی رله برد الکترونیک 
 • کدخطای  BE- 2 – خطای اتصال کلید ها 
 • کدخطای BE-3 – خطای ارتباط بین برد و کلید لمسی پنل  
 • کدخطای AE – خطای ارتباط بین برد اصلی و برد نمایشگر (پنل) / خرابی برد اصلی 
 • کدخطای  LE – این خطا نشتی آب در دستگاه می باشد 
 • کدخطای OE – خطای سنسور سر ریز آب دستگاه  علت سوراخ بودن کف ظرفشویی و یا خرابی موتور / شکستگی مخزن نمک 
 • کدخطای  1E – خطای کم بودن آب دستگاه / آب شمار بررسی شود 
 • کدخطای ۳E – اشکال در ارتباط موتور جت دستگاه می باشد

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین ظرفشویی سامسونگ

جهت بالا بردن کارایی و بالا بردن عمر ماشین ظرفشویی سامسونگ توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • ماشین ظرفشویی را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید.
 • متناسب با میزان کثیفی ظرف ها برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.
 • از شوینده های مرغوب و دارای استاندارد بالا و متناسب با مدل ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید.
 • از نمک های مناسب و اصلی برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 • فیلتر دستگاه را مرتبا تمیز کنید.
 • در صورت پوسیدگی و خرابی لاستیک و چفت درب سریعا با مراکز یا تعمیرگاه های لوازم خانگی برای تعویض آن تماس بگیرید.
 • هرگونه نشتی در دستگاه را جدی بگیرید.
 • تا حد امکان ته مانده های غذا را از ظروف حذف کنید تا مانع گرفتگی پمپ و یا دیگر شیلنگ های دستگاه شوید.

چگونه می توانیم از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ بهره مند شویم ؟

برای دریافت خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ، می توانید با شماره تلفن های مجموعه ما که در ادامه به آن پرداخته ایم، تماس بگیرید و مشکل دستگاهتان را بیان کنید. اگر ایراد دستگاه جزئی باشد، کارشناسان ما، شما را راهنمایی می کنند تا ایراد دستگاه بر طرف شود، ولی اگر ایراد تخصصی باشد، شما می توانید درخواست بدهید تا تکنسین دستگاه شما را تعمیر کند. و تکنسین در زمان تعیین شده توسط خود شما، به منزلتان مراجعه می کند و مشکل دستگاهتان را بر طرف می کند.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

در صورتی که با یکی از مشکلات یا خطاهای ذکر شده در بالا روبرو شدید باید هر چه سریعتر با یکی از مراکز خدمات تعمیرات ظرفشویی سامسونگ یا تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی تماس بگیرید و موضوع را پیگیری و رفع کنید. شما می توانید به منظور تعمیر دستگاه خود مراحل زیر را انجام دهید:

 • تماس با یکی از شعب شرکت ما
 • مشاوره تلفنی با یکی از نماینده شرکت که آموزش های لازم را در زمینه تعمیرات تخصصی دستگاه دریافت کرده است، به منظور مشخص شدن مشکل دستگاه.
 • در صورتی که مشکل جدی نباشد با راهنمایی کارشناسان ما شما خود قادر به رفع مشکل خواهید بود.
 • اعزام یکی از تعمیرکاران متخصص ظرف مدت حداکثر ۲ ساعت، در صورت برطرف نشدن مشکل و بنا به درخواست مشتری
 • انجام تعمیرات و خدمات و دریافت فاکتور
 • شماره تلفن نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ با تماس با جنرال سرویس

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Call Now Buttonتماس با کارشناس