نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک

۵
(۱)

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

شرکت جنرال الکتریک یکی از شرکت های بزرگ است که در تمام قاره ها و اکثر کشورهای دنیا دارای نمایندگی می باشد. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۸۹۲ آغاز کرد. دارای شهرت در یکنواختی محصولات در سراسر جهان و انطباق محصولات با شرایط محلی و سازگاری آنها با شرایط آب و هوایی مختلف می باشد.

از افتخارات این شرکت، در طول یازده سال گذشته حضور در میان ۱۳ شرکت برتر جهان، از میان ۱۲۴ شرکت، در لیستی که هر ساله منتشر می شود، می باشد. مسئولان ، نظارت مستمر در تمام مناطقی که محصولات فرستاده می شوند، دارند. در تمام جهان نمایندگی برای فروش محصولات و نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک برای ارائه خدمات تعمیراتی به مشتریان شرکت دارد. از این رو که توانسته ایم نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک را از آن خود کنیم زیر نظر این برند باشیم بسیار خوشحال

 

 

این شرکت نمایندگی های بسیاری در راستای فروش و تعمیرات (خدمات پس از فروش) لوازم خانگی دارد، ما با افتخار اعلام می داریم اولین و تنها ترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران هستیم.

این مجموعه با داشتن مجوز رسمی و ۲۰ سال سابقه در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک توانسته رضایت بسیاری مشتریان را جلب کند و آنان تبدیل به مشتریان و دائمی سازد.

تعمیر گاه مجاز و مرکزی جنرال الکتریک خدمات خود را در سراسر تهران و اطراف تهران، به صورت ۲۴ ساعته (شبانه روزی)، فوری، ۱۰۰% تضمینی، تعمیر کمتر از یک ساعت و قطعات اورجینال و اصل ارائه می دهد.

شما چه در شمال تهران، چه در شرق تهران، چه در غرب تهران و چه در جنوب تهران باشید فقط کافی است با نمایندگی مرکزی جنرال الکتریک تماس بگیرید تا از نزدیک ترین شعبه به اقامتگاه شما، نیروهای خبره و مجرب اعزام شوند.

با اعتماد به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک هرگز پشیمان نخواهید شد تیم ما سالیان بسیار است که در زمینه ی تعمیرات و ارائه ی خدمات لوازم خانگی، فعالیت درخشان و موفق دارند.

برند جنرال الکتریک

جنرال الکتریک برندی است که تاریخچه ی آن به تجارت لامپ سازی توسط ادیسون بر می گرددو از آن زمان این برند شروع و امروزه تا صنایع هوایی و گاز و نفت گسترش پیدا کرده است. این برند یک برند آمریکایی است که مرکز مدیریتی آندر بوستون ایالت ماساچوست قرار گرفته است.

برند جنرال الکتریک (General Electric) از سال ۱۸۹۲ لامپ های الکتریکی را تولید کرد و سپس در زمینه زیاد صنعتی، مشغول به فعالیت است. جنرال الکتریک سال های زیادی است که جزو برترین برندهای جهان قرار گرفته است.

تولید وسایل منزل از جمله یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و … یکی دیگر از تولیداتی شرکت جنرال الکتریک است.

در بعضی مناطق این شرکت دارای نمایندگی های تخصصی برای تولیدات خود است، مانند: نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الكتریك، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الكتریك. در تمام نمایندگی های تعمیرات جنرال الکتریک تمام لوازمی که احتیاج به تعمیر دارند، با استفاده از متخصصین آموزش دیده و با تجربه مورد بازدید قرار گرفته و بصورت اصولی تشخیص عیب داده می شوند. همچنین در این نمایندگی قطعات یدکی مرغوب و اصل با برند جنرال الكتریك موجود می باشند.

تعمیرات لوازم منزل با استفاده از قطعات اصلی باعث می شود تا لوازم تعمیر شده با همان کیفیت قبل کار کنند. تکنسین ها با ارائه راهنمایی های مفید به شما، باعث استفاده بهتر از محصولات و طول عمر بیشتر آنها می شوند.

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک یکی از قوی ترین نمایندگی ها در راستای ارائه ی خدمات در سراسر تهران است. جنرال الکتریک در تمامی ساعات شبانه روز آماده ی پاسخگویی و ارائه ی خدمات به تمام مشتریان عزیز می باشد.

جنرال الکتریک نامی ماندگار در صنعت تولید لوازم خانگی است که توانسته است سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص دهد. نمایندگی تعمیرگاه جنرا ل الکتریک قادر به تعمیر تمامی لوازم خانگی مختلف می باشد.

همچنین این مجموعه جهت جلب اطمینان مشتریان و همچنین ارائه ی بهتر خدمات گارانتی و تضمین در قبال لوازم تعمیر شده ارائه می دهد.

این مجموعه با داشتن ۲۰ سال سابقه توانسته است یکی از برجسته ترین و پر رنگ ترین نمایندگی ها در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک به شمار آید.

همچنین توانسته نظرات بسیاری از مشتریان را با ارائه ی خدمات مطلوب جذب کند. فقط کافی است با تعمیرگاه مجاز و مرکزی جنرال الکتریک تماس بگیرید تا کارشناسان و تکنسین های فنی این مجموعه خود را به محل شما رسانده و اقدام به تعمیر لوازم لوازم خانگی شما نمایند.

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Call Now Buttonخدمات فوری اینجا کلیک کنید