مشخصات بارز ساید بای ساید جنرال الکتریک

۰
(۰)

ساید بای ساید جنرال الکتریک با رده انرژی A+ محصول کشور مکزیک می باشد. ظرفیت کل ساید بای ساید جنرال الکتریک ۶۹۲ لیتر می باشد که ظرفیت لازم را جهت قرار دادن حجم بالایی از مواد غذایی در اختیار قرار می دهد. از ویژگی های ساید بای ساید جنرال الکتریک بدون برفک بودن دستگاه می باشد که نیاز به برفک زدایی از محفظه فریزر را مرتفع می کند. طراحی دستگیره ها به گونه ای است که امکان باز و بسته کردن آسان درب یخچال و فریزر را فراهم می کنند. دریچه مینی بار این امکان را فراهم می کند تا بدون نیاز به باز کردن درب، مواد غذایی مورد نیاز را از طریق این دریچه بردارید. جهت هر چه زیباتر شدن داخل ساید بای ساید جنرال الکتریک، لامپ ال ای دی در داخل محفظه تعبیه شده است.
محفظه یخچال دستگاه مجهز به هفت کشو جهت قرارگیری مواد غذایی مختلف می باشد که شامل چهار طبقه شیشه ای و سه محفظه کشویی است. طبقات شیشه ای مانع از ریخته شدن غذاها و مایعات به طبقات پایین می شوند و به آسانی نیز تمیز می گردند. با استفاده از دکمه کشویی واقع بر روی محفظه میوه و سبزیجات می توان با توجه به نوع میوه ها و سبزیجات میزان رطوبت داخل محفظه را تنظیم نمود. هم چنین محفظه پائینی مجهز به سه دکمه آب شدن سریع، یخ زدن سریع و تنظیم دما می باشد که با توجه به نوع مواد غذایی می توان دمای مناسب را تنظیم نمود. قسمت فریزر ساید بای ساید جنرال الکتریک مجهز به ۶ کشو می باشد که شامل چهار محفظه کشویی و دو طبقه است.
از طریق صفحه نمایش گر دیجیتالی ساید بای ساید جنرال الکتریک می توان تنظیمات انجام شده را مشاهده نمود. با استفاده از دکمه های تماس لمسی دستگاه می توان ساید بای ساید را روشن نمود، دمای یخچال و فریزر را تنظیم کرد و تنظیمات انجام شده را قفل نمود تا تغییر نیابد. این ساید بای ساید مجهز به قابلیت آبریز و یخ ساز می باشد. ویژگی جالب توجه این ساید بای ساید قابلیت تهیه یخ به صورت مکعبی و خرد شده می باشد که با زدن دکمه های مربوطه یخ به صورت انتخاب شده از محفظه خارج شده و داخل لیوان می ریزد

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Call Now Buttonخدمات فوری اینجا کلیک کنید