شماره تلفن نمایندگی لباسشویی زیمنس در تهران

Rate this post

جنرال سرویس نمایندگی لباسشویی زیمنس siemens در تهران با ۴ شعبه درتهران بابیش از۲۰ سال سابقه نمایندگی لباسشویی زیمنس siemens در تهران,دارای بیش از۳۰ تعمیرکار ماشین لباسشویی زیمنس در تهران خدمات نمایندگی لباسشویی بوش با ضمانت و گارانتی معتبر جنرال سرویس انجام میشود.در صورت خرابی ماشین لباسشویی بکو خود میتوانید از طریق این سایت شماره تلفن نمایندگی لباسشویی زیمنس siemens را بدست بیاورید.

شماره تلفن نمایندگی لباسشویی زیمنس siemens

خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس siemens در تهران

جنرال سرویس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس siemens در تهران میباشد. خدمات ماشین لباسشویی زیمنس siemens در تهران با استفاده از کارشناسان متخصص و مجرب ماشین لباسشویی زیمنس siemens با دانش تعمیرات کامل ماشین لباسشویی زیمنس siemens انجام میشود. نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس siemens در تهران دارای ۴ شعبه میباشد که شما میتوانید نزدیکترین مرکز خدمات نمایندگی لباسشویی به منزل خود را انتخاب کنید. تا تعمیرکاران ماشین لباسشویی زیمنس siemens نزدیک به شما در کمترین زمان اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس siemens شما کنند و مشکل ماشین لباسشویی زیمنس siemens شما را حل کنند.

تماس با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی زیمنس siemens در شمال تهران

شماره تلفن نمایندگی لباسشویی زیمنس siemens

جنرال سرویس نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس siemens در شمال تهران دارای سابقه ۲۰ ساله خدمت رسانی به مشتریان زیمنس siemens است. کادر فنی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس siemens شمال تهران دارای مدارک فنی و طی کردن دوره های آموزشی مخصوص تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس siemens میباشند.کادر فنی تعمیر لباسشویی بکو شمال تهران برگزیده ترین کارشناسان تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس siemens هستند. و تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس siemens را به بهترین نحو انجام میدهند تا خیال شما را بابت تعمیرات باکیفیت و بدون بازگشت راحت کنند.شماره تلفن نمایندگی لباسشویی زیمنس siemens در شمال تهران ۲۲۸۷۳۲۵۸-۰۲۱ میباشد.

تعمیرگاه مجهز ماشین لباسشویی siemens در غرب تهران

شماره تلفن نمایندگی لباسشویی زیمنس siemens

برای دریافت شماره تلفن نمایندگی زیمنس siemens در غرب تهران میتوانید با جنرال سرویس دارای شعبه تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس siemens غرب تهران تماس بگیرید. و اطلاعات کامل حاصل کنید.نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس siemens غرب تهران دارای ۲۵ کرشناس متخصص و تعمیرکار ماشین لباسشویی زیمنس siemens در غرب تهران میباشد. تعمیرکاران حرفه ای ماشین لباسشویی زیمنس siemens با بهترین کیفیت ماشین لباسشویی زیمنس siemens شما را در محل و بدون جابجایی تعمیر میکنند. متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی با میانگین ۱۲ سابقه تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس siemens با دانش و آگاهی کامل اقدام به تعمیر لباسشویی شما میکنند. تعمیرات با بهترین کیفیت و با استفاده از بهترین قطعات اصلی ماشین لباسشویی زیمنس siemens انجام میشود.شماره تلفن نمایندگی لباسشویی زیمنس siemens غرب تهران ۸۸۶۵۴۳۵۶-۰۲۱ میباشد.

خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیرات زیمنس siemens در شرق تهران

شماره تلفن نمایندگی لباسشویی زیمنس siemens

برای دریافت شماره نمایندگی زیمنس siemens در شرق تهران همواره میتوانید از جنرال سرویس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس siemens کمک بگیرید. تعمیرگاه ماشین لباسشویی بوش در شرق تهران با دارا بودن تعداد ۳۷ تعمیرکار مصلت به تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس siemens و دارا بودن مدارک فنی معتبر در ضمینه تعمیرات ماشین زیمنس siemens. با استفاده از ابزار آلات مجهز و دانش فنی بالا اقدام به تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس siemens خواهند کرد. نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس siemens شرق تهران درای سابقه ۱۸ ساله خدمت رسانی به مشتریان بوش در شرق تهران میباشد. انجام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس siemens در نمایندگی شرق تهران دارای ضمانت و گارانتی معتبر جنرال سرویس میباشد. شماره تلفن نمایندگی لباسشویی زیمنس siemens شرق تهران۷۷۵۸۱۹۲۸-۰۲۱ میباشد.

مرکز خدمات و نصب ماشین لباسشویی زیمنس siemens در جنوب تهران

شماره تلفن نمایندگی لباسشویی زیمنس siemens

مرکز خدمات و نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس siemens در جنوب تهران ۱۵ سال سابقه تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس siemens در تهران را دارد. برای دریافت شماره تلفن زیمنس siemens جنوب تهران جنرال سرویس در خدمت شماست تا شمارا برای تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس siemens کمک کند مرکز خدمات ماشین لباسشویی زیمنس siemens در جنوب تهران دارای ۲۲ تعمیرکار و کارشناس ماشین لباسشویی زیمنس siemens است. خدمات این مجموعه دارای ضمانت و گارانتی میباشد. نیروهای نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس siemens جنوب تهران با حداقل ۱۲ سال سابقه تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس siemens هستند. ابن نیروهای متخصص دارای دانش فنی بروز در ضمینه تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس siemens در جنوب تهران هستند. استفاده از قطعات یدکی اورجینال در تعمیر لباسشویی باعث میشود بعد از تعمیرات کیقیت ماشین لباسشویی شما حفظ شود و خیال شما را بابت یک تعمیر با کیفیت راحت کند. نمایندگی زیمنس siemens در جنوب تهران۳۳۵۲۹۸۳۷-۰۲۱ میباشد.

خدمات و سرویس ماشین لباسشویی به چه صورت انجام میشود

هنگام تعمیر دستگاه زیمنس siemens، هر یک از گزینه‌های موجود در دسترس شما، جوانب مثبت و منفی دارد. وقتی بهترین گزینه ممکن را برای تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس siemens شما در نظر می گیریم، به قیمت، کیفیت کار، پاسخگویی ارائه دهنده، سهولت رزرو و تضمین کیفیت نگاه می کنیم.

در صورت مشاهده ایراد و یا درخواست سرویس ماشین لباسشویی خود, شما مشتری محترم پس از تماس با جنرال سرویس. و دریافت شماره تلفن نمایندگی لباسشویی بوش مشکل خود را مطرح کرده مرکز نماس نمایندگی مشخصات شما و لباسشویی زیمنس siemens آدرس منزل شما را دریافت میکنند.پس از آن با توجه به مشکل لباسشویی شما و نیز با توجه به محل و منزل شما با کارشناس تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس siemens ارتباط گرفته و مشخصات شما برای کارشناس ارسال میشود کارشناس پس از بررسیهای لازم یک قرار ملاقات با شما خواهد گزاشت. پس از حضور کارشناس تعمیرات جنرال سرویس و عیب یابی دقیق نوع ایراد و مقدار هزینه لازم جهت تعمیرات به شما اعلام خواهد شد و پس از هماهنگی با شما تعمیر لباسشویی در محل انجام خواهد شد.

تعمیرات سریع

تماس در همان روز یا روز بعد برای تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس siemens

هزینه کم در تعمیرات

برای تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس siemens شما، با هر قطعه مورد نیاز یک بار هزینه دریافت میشود.

تعمیرات معتبر ماشین لباسشویی  siemens

بیش از ۸۰٪ نرخ ثابت بار اول و ۹۹٪ از قرار ملاقات های لوازم خانگی ماشین لباسشویی بوش در همان روز و روز بعد ملاقات کردند.

متخصصان ماشین لباسشویی siemens

ما بیش از دو دهه تجربه تعمیرات لوازم خانگی ماشین لباسشویی زیمنس siemens را داریم

جدیدترین نرم افزار ماشین لباسشویی siemens

ما از آخرین نرم افزار ماشین لباسشویی زیمنس siemens استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که دستگاه شما بر روی به روزترین نسخه کار می کند.

پوشش

ما کل تهران را پوشش می‌دهیم – این بدان معناست که می‌توانیم تعمیرکار را سریعاً به ماشین لباسشویی زیمنس siemens شما برسانیم!

آیا بعد از تعمیرات خدمات انجام شده و سرویس های صورت گرفته دارای ضمانت و گارانتی است

نیروهای متخصص جنرال سرویس پس از تعمیرات و یا حتی تعویض قطعات معیوب ماشین لباسشویی زیمنس siemens. بابت تعمیرات و سرویس های انجام شده به شما گارانتی و ضمانت ۶ ماهه بابت تعمیرات و خدمات صورت گرفته خواهند. داد تادر صورت ایجاد مشکل مجدد در لباسشویی زیمنس siemens از شما بابتن کارهای صورت گرفته هیچ هزینه ای در دوره گارانتی دریافت نشود. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال و نیز نیروهای متخصص تعمیرات, باعث میشود روند تعمیرات به درستی انجام شود و تعمیرات با کیفیت و بدون بازگشت برای ماشین لباسشویی زیمنس siemens داشته باشیم.

آموزش استفاده از ماشین لباسشویی زیمنس siemens پس از تعمیرات

پس از تعمیرات و سرویس ونصب ماشین لباسشویی در منزل شما با توجه به مدل ماشین لباسشویی و نحوه نصب و تعمیر لباسشویی تعمیرکار جنرال سرویس و یا کارشناس تعمیرات پس از تعمیر آموزش های لازم جهت استفاده از برنامه های شستشو و نیز آموزش نگهداری صحیح و بهتر برای ماشین لباسشویی را به شما مشتری محترم آموزش خواهند داد تا شما خودتان به درستی از ماشین لباسشویی استفاده کرده و به موقع سرویس های لازم را انجام دهید. تا ماشین لباسشویی شما کمتر آسیب ببیند و طول عمر آن افزایش بیابد.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی زیمنس siemens

ماشین‌های لباسشویی زیمنس siemens نیز مانند هر برند دیگری از نظر داشتن مشکل تعمیرات مستثنی نیستند. از جمله مشکلات ماشین لباسشویی. مواردی وجود دارد که تخلیه نمی شود، نمی چرخد ​​و یا حتی شروع نمی شود. همچنین ممکن است روبرو شوید با نشت آب، برخی لرزش ها یا صداهای شدید و سرریز شدن آب در همه جا دست و پنجه نرم کنید. برای مشکل چرخش، مشکل ممکن است مربوط به مجموعه سوئیچ درب باشد. یکی دیگر از دلایل احتمالی آسیب دیدن تسمه محرک است. در مورد تخلیه نشدن لباسشویی، ایردهای احتمالی بسیار زیادی وجود دارد.

اگر هر یک از این موارد را تجربه کردید، بلافاصله با ما تماس بگیرید.  با نمایندگی siemens تماس بگیرید.

لباسشویی نمی چرخد ​​و صدای بلندی ایجاد می کند

 • بلبرینگ دیگ در وسط دیگ بیرونی نصب شده است. بلبرینگ دیگ کمک می کند تا آبکش داخلی به آرامی بچرخد. تعویض بلبرینگ دیگ تعمیر بسیار پیچیده ای است و نیاز به جداسازی کامل لباسشویی دارد. اگر بلبرینگ دیگ معیوب است، توصیه می کنیم هم شفت آبکش بیرونی و هم بلبرینگ را تعویض کنید.
 • درام عقب دارای یک یاتاقان یا یاتاقان است تا آبکش داخلی به آرامی بچرخد. اگر سیستم بلبرینگ دیگ معیوب باشد، لباسشویی بسیار پر سر و صدا کار میکند. در برخی از ماشین‌ها بلبرینگ‌ها جدا از دیگ عقب فروخته می‌شوند، با این حال توصیه می‌کنیم اگر سازنده قطعات را با هم عرضه می‌کند، هم درام بیرونی و هم بلبرینگ را به‌عنوان مجموعه تعویض کنید، زیرا برداشتن و فشار دادن در یاتاقان جدید می‌تواند بسیار دشوار باشد. توجه داشته باشید که تعویض شفت بیرونی و بلبرینگ نیز مشکلی خواصی ندارد.
 •  اگر لباسشویی در طول چرخه چرخش پر سر و صدا باشد یا از پایین دیگ نزدیک موتور نشتی داشته باشد، احتمالاً سیل بندی و بلبرینگ دیگ معیوب است. 
 • شفت محرک ممکن است فرسوده، ترک خورده، شل یا خم شده باشد. شفت درام را بردارید و آن را به دقت بررسی کنید. اگر شفت درام آسیب دیده یا معیوب است، آن را تعویض کنید.
 • و یا با شماره تلفن نمایندگی لباسشویی زیمنس siemens تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی کند

 • گاهی اوقات، اشیاء کوچک یا اجناس لباس ممکن است در پمپ تخلیه گیر کنند. برای تعیین اینکه آیا چیزی مانع پمپ تخلیه شده است، پمپ تخلیه را بردارید و پمپ را از نظر انسداد بررسی کنید. اگر پمپ تخلیه عاری از انسداد است، اما همچنان در طول چرخه تخلیه صدا دارد، پمپ تخلیه را تعویض کنید.
 • گاهی اوقات، جوراب ها و سایر اقلام کوچک لباس می توانند وارد سیستم تخلیه شده و شلنگ پمپ یا خود پمپ را مسدود کنند. شیلنگ ها را از پمپ خارج کرده و هرگونه مانع را بررسی کنید.
 • قفل درب، درب لباسشویی را در حین کار بسته نگه می دارد. پس از بسته شدن درب لباسشویی، لباسشویی می تواند شروع به کار کند. اگر درب ماشین لباسشویی بسته نشده باشد، سوئیچ درب از کارکرد ماشین جلوگیری می کند. اگر قفل در معیوب باشد، لباسشویی نمی چرخد ​​و شروع به کار نمی کند. قفل درب ممکن است به صورت مکانیکی یا الکتریکی خراب شود. قفل درب را برای آسیب دیدگی بررسی کنید. اگر قفل درب آسیب دیده یا به درستی چفت نمی شود، آن را تعویض کنید. برای تعیین اینکه آیا قفل درب از نظر الکتریکی خراب شده است یا خیر .
 • مجموعه سوئیچ درب از چرخش لباسشویی هنگام باز بودن درب جلوگیری می کند. اگر مجموعه سوئیچ درب خراب شود، لباسشویی تخلیه نمی شود. برای تعیین اینکه آیا مجموعه سوئیچ درب معیوب است، از یک مولتی متر برای تست تداوم هر یک از کلیدهای درب استفاده کنید. اگر یک سوئیچ درب پیوستگی ندارد، آن را تعویض کنید.
 • برخی از ماشین های لباسشویی قدیمی مجهز به تسمه پمپ آب هستند. اگر تسمه پمپ آب شکسته یا فرسوده شود، لباسشویی تخلیه نمی شود. تسمه را بررسی کنید و اگر علائمی از سایش بیش از حد نشان داد آن را تعویض کنید.
 • برخی از لباسشویی ها مجهز به تله سکه هستند تا هر گونه اجسام خارجی را که وارد دیگ می شود به دام بیاندازد. تله سکه باید به صورت دوره ای بررسی و تمیز شود. اگر زباله ها در تله سکه انباشته شوند، تله سکه مسدود می شود و لباسشویی به درستی تخلیه نمی شود. اگر ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند یا به درستی تخلیه نمی‌شود، و ماشین لباسشویی دارای یک تله سکه است، تله سکه را بردارید و آن را کاملا تمیز کنید.
 • و یا با  نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیمنس siemens تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی در زمان چرخش به شدت تکان می خورد

۱-ممکن است یک یا چند کمک فنر شکسته یا فرسوده شده باشد. کمک فنرها لرزش دیگ لباسشویی را کاهش می دهند. اگر یک یا چند ضربه گیر فرسوده شود، لباسشویی لرزش یا تکان می خورد. گاهی اوقات، هنگامی که یک لباسشویی به مکان دیگری منتقل می شود، کمک فنرها می توانند جدا شوند. کمک فنرها را بررسی کنید تا از درست قرار گرفتن آنها مطمئن شوید و آنها را از نظر آسیب و فرسودگی بررسی کنید. اگر یک یا چند کمک فنر شکسته یا فرسوده شده است، توصیه می کنیم تمام کمک فنرها را تعویض کنید.

۲-ممکن است یک یا چند میله تعلیق شکسته باشد. میله های تعلیق به کاهش حرکت دیگ کمک می کنند. اگر یک یا چند میله تعلیق شکسته شود، لباسشویی می لرزد یا تکان می خورد. برای تعیین اینکه آیا میله های تعلیق مقصر هستند یا خیر، میله ها را بررسی کنید تا متوجه شوید که آیا هر یک از آنها شکسته است یا خیر. اگر میله تعلیق شکسته است، آن را تعویض کنید.

۳-و یا با نمایندگی لباسشویی siemens تماس بگیرید.

ویژگی های مشترک ماشین لباسشویی زیمنس siemens

زیمنس siemens مدت‌هاست که از طریق فناوری‌ها و ویژگی‌هایی که کاربران می‌توانند از همه مدل‌های خود بهره ببرند، قدرت خود را در صنعت تثبیت کرده است. برای اینکه ایده ای از نوآوری هایی که این سازنده به دست آورده است به شما ارائه دهیم، قصد داریم به برخی از ویژگی های مشترکی که در محصولات آنها یافت می شود اشاره کنیم.

تکنولوژی آلرژی

این خبر خوبی برای کسانی است که از آلرژی و آسم تابستانی دارند. فناوری آلرژیئن می‌بالد که حدود ۹۵ درصد از گرد و غبار، خز حیوانات خانگی و کنه‌ها را از بین می‌برد و به طور موثر آلرژن‌هایی را که می‌توانند سلامت شما و خانواده‌تان را به خطر بیندازند، از بین می‌برد.

SteamFresh TM

این فناوری خاص که توسط زیمنس siemens پ توسعه یافته است بر اساس قابلیت‌های بخار برای انجام تمیز کردن شدیدتر از آب است. در نفوذ به انواع الیاف موثرتر است. علاوه بر این، آب کمتری مصرف می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که در مصرف آن صرفه‌جویی کنید. با این حال، توجه داشته باشید که SteamFresh TM برای همه انواع پارچه نیست. نمونه‌هایی از لباس‌هایی که نباید با این عملکرد آن‌ها را درمان کنید پشم، ابریشم و نایلون هستند. برای اندازه گیری خوب، از انجام این کار با لباس هایی که به راحتی تغییر رنگ می دهند نیز خودداری کنید.

چرخه های شستشوی شبانه

همه می خواهند کارها را انجام دهند حتی اگر در خواب باشند. این باعث صرفه جویی در زمان می شود و به شما امکان می دهد روی چیزهای مهم دیگر تمرکز کنید. این دقیقاً همان کاری است که چرخه های شستشوی شبانه می توانند برای شما انجام دهند. با استفاده از این ویژگی می توانید حتی اگر کم خواب هستید، شستشو و خشک کنید. با این حال، بسیار محدود است زیرا شما فقط می توانید موارد سبک وزن را یک شبه بارگیری کنید.

ماشین لباسشویی های زیمنس siemens امکانات بیشتری برای ارائه دارند. آنها می توانند نیازهای شما را فراهم کنند، ممکن است برای اهداف کارآمدی یا صرفه جویی در فضا باشد. با مجموعه وسیعی از انتخاب های زیمنس, همیشه می توانید ماشین لباسشویی مناسب خود را پیدا کنید.

مرکز خدمات پس از فروش زیمنس جنرال سرویس در ایران.

تماس با کارشناس