تعمیر یخچال جنرال الکتریک

3
(2)
Rate this page

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در محل

“تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک”

جنرال سرویس ایران نمایندگی مرکزی جنرال الکتریک ایران

تخصصی ترین مرکز تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک در ایران, جنرال سرویس ایران نمایندگی مرکزی جنرال الکتریک,  بیش از 30سال تجربه خدمات پس از فروش نمایندگی جنرال الکتریک در ایران.

نیروهای متخصص+خدمات فوری سراسر تهران+قطعات اصلی

عدم سرمایش یخچال فریزر جنرال الکتریک

عدم روشن شدن یخچال فریزر جنرال الکتریک

صدای غیر طبیعی یخچال فریزر جنرال الکتریک

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک (General Electric) به صورت صحیح و با ضمانت کتبی همیشه یکی از خواسته های مشتریان از سرویس کاران می باشد. کسانی که یخچال جنرال الکتریک آنها خراب شده است به دنبال یک مرکز و نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال GE می باشند.

شرکت جنرال سرویس با تجربه کافی خود در این زمینه و با داشتن متخصص ترین سرویس کاران یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک، یکی از بهترین و درست ترین انتخاب برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک می باشد.

دوستان عزیز تمام خدمات تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در محل و منزل انجام می گیرد. و کارشناسان شرکت جنرال سرویس در سریع ترین زمان ممکن تکنیسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک (GE) را برای حل مشکل شما به محل اعزام می کنند.

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک 

بی شک یکی از پرطرافدارترین ساید بای سایدها در جهان و حتی در ایران ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشد. ساید جنرال الکتریک یخچال آمریکایی می باشد که دارای طول عمر بسیار بالا و فضا و گنجایش بیش از دوتا یخچال معمولی می باشد.

خدمات تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در شرکت جنرال سرویس به صورت کاملا ویژه و فنی انجام می گیرد. به طوری که تکنیسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک دیگر هیچ یخچال دیگری تعمیر نمی کند. و تمام تعمیرکاران ما در یک برند خاص استادکار می باشند. همین مورد باعث شده است تا در سطح تهران همیشه اولین گزینه برای انتخاب کاربران می باشیم.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تهران

این مرکز با توجه به داشتن تیمی فنی تواسنته تخصصی ترین خدمات تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک را در سطح شهر تهران و حومه آن ارائه دهد. با توجه به گسترش علوم و فناوری و به روز شدن تکنولوژی های ساخت لوازم خانگی جنرال الکتریک این مرکز هرماهه با تیم تحقیقاتی و آموزش دوره ای تیم فنی خود توانسته خدماتی شایسته خدمت مشتریان عزیز ارائه دهد.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک باید توسط متخصصین این دستگاه به انجام برسد زیرا تعمیرات غیر تخصصی توسط افراد نا بلد و متفرقه صدمات شدیدی به یخچال شما وارد میکند که این امر هزینه هایی اضافه جدا از هزینه تعمیر یخچال شما به همراه دارد .

به همین منظور ما توانسته ایم با تشکیل تیم های تخصصی تعمیر جنرال الکتریک خدماتی شایسته به مشترییان ارائه داده و تمامی خدمات خود را برای مشترییان عزیز ۱سال گارانتی کرده تا شما عزیزان راحت تر تعمیرات یخچال جنرال الکتریک خود را به ما بسپارید. برای سرعت بخشیدن به کار ها و ارائه سرویس بهتر مراکز متعددی در تمام نقاط تهران اماده به خدمت هستند که با اولین تماس شما با نزدیک ترین تکنسین هماهنگ شده و در کمترین زمان تعمیر یخچال شما به نحو احسنت به پایان رسیده.

این مجموعه با داشتن بیش از ۲۰ سال سابقه کار درخشان در امر تعمیرات یخچال جنرال الکتریک همواره تحت نظر اتحادیه فعالیت داشته و تمامی هزینه های مربوط به تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان دریافت میکند.

با توجه به نیاز شما و فوریت در تعمیر یخچال فریزر و عدم جا به جایی تمام دستگاه ها تعمیر کار یخچال فریزر ما تعمیرات را به صورت تمام ودر حضور مشتری در منزل یا محل کار انجام داده و هیچ گونه نیاز به جا به جایی نیست علاوه بر تعمیر فوری یخچال فریزر میتوانید تعمیر یخچال فریزر در محل را تجربه و از خدمات تعمیر یخچال فریزر ۲۴ ساعته بهره مند شوید. به منظور جلو گیری از هزینه های بی مورد، متخصصین ما اقدام به تعمیر قطعات اصلی دستگاه کرده و در صورت نیاز به تعویض قطعات صرفاً از قطعات اصلی شرکتی استفاده می شود تا ضمن بالا بردن کیفیت کار از صدمه دیدن دیگر قسمت های یخچال جلو گیری به عمل اید.

در زمان بروز هر گونه ایراد و مشکل در کار کرد یخچال فریزر جنرال الکتریک میتوانید با شماره های تماس با ما که در پایین صفحه نمایش داده شده تماس بگیرید تا در صورت جزئی بودن اخلال با مشاوره و کمک تلفنی مورد را رفع نموده در غیر این صورت و در صورت نیاز به تعمیر یخچال با ارسال تکنسین به صورت حضوری در منزل یا محل کسب وکار در عرض کمتر از ۱ ساعت تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک شما به بهترین شکل ممکن به پایان رسیده .
فقط یک تماس تلفنی تا تخصصی ترین تعمیرگاه یخچال فریزر جنرال الکتریک تهران .

ایرادهای احتمالی یخچال جنرال الکتریک

1. ارور HRS در یخچال ساید جنرال به چه دلیل بوجود می آید؟
الف) مادربرد دستگاه ایراد دارد.
ب) الکتروفن دستگاه ایراد دارد. جهت رفع عیب با شرکت تماس بگیرید.

۲. دستگاه روشن است ولی صدای تیک تیک میدهد و سرما را از دست داده است.
الف) مادربرد دستگاه ایراد دارد.
ب) الکتروفن دستگاه ایراد دارد. جهت رفع عیب با شرکت تماس بگیرید.

۳. هنگام برداشت آب از آبریز صدای آب می آید ولی از دیس پلی جلو آب بیرون نمی آید.
الف) شیر برقی دستگاه ایراد دارد.
ب) شلنگ های آب رسان ایراد دارند. جهت رفع عیب با شرکت تماس بگیرید.

۴. درجات دستگاه متغیر میباشد.
الف) الکتروفن دستگاه ایراد دارد.
ب) راه اندازی موتور ایراد دارد.
ج) دستگاه ایراد گازی دارد. جهت رفع عیب با شرکت تماس بگیرید.

۵. دستگاه یخ ساز یخ نمی سازد و باکس یخ خالی است.(اگر سرمای دستگاه شما خوب است)
الف) شیر برقی ایراد دارد.
ب) خود یخ ساز ایراد دارد. جهت رفع عیب با شرکت تماس بگیرید.

۶. اگر سرمای دستگاه شما خوب نیست و یخ ساز کار نمیکند.
الف) الکترو فن دستگاه ایراد دارد.
ب) دستگاه شما نیاز به سرویس دارد.
ج) دستگاه ایراد گازی دارد. (کم گاز شده است)
جهت رفع عیب با شرکت تماس بگیرید.

۷. فریزر گرمای ایده آل دارد اما یخچال گرم است.
الف) سنسور قسمت یخچال ایراد دارد.
ب) مادربرد دستگاه ایراد دارد.
ج) سیستم دیفراست دستگاه ایراد دارد. جهت رفع عیب با شرکت تماس بگیرید.

۸. دستگاه فیوز می پراند و برق قطع میشود.
الف) سیم کشی دستگاه ایراد دارد.
ب) کمپرسور دستگاه ایراد دارد.
ج) المنت دستگاه ایراد دارد. جهت رفع عیب با شرکت تماس بگیرید.

۹. دستگاه سرمای خود را از دست داده و پشت کشوی فریزر برفک می زند. ((ساید بای ساید جنرال الکتریک))
الف) الکتروفن دستگاه کار نمی کند.
ب) سیستم دیفراست عمل نمی کند.

جهت رفع عیب با شرکت تماس بگیرید

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 3 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

تماس با کارشناس