تعمیر برد یخچال ویرپول

۵
(۱)

تعمیر برد یخچال ویرپول

برد یخچال ویرپول وظیفه هدایت، کنترل و نظارت تمامی قطعات موجود در یخچال را بر عهده دارد و برای انجام هر کاری در یخچال باید ابتدا برد الکترونیکی یخچال ویرپول فرمان لازم را صادر کند. به عباتی دیگر می توان گفت برد همانند مغز انسان عمل می کند. همانطور که انسان بدون مغز نمی تواند کوچکترین کاری را انجام دهد، بدون برد هم یخچال قادر به انجام هیچ کاری نخواهد بود. بنابراین، برد در یخچال اهمیت زیادی دارد و در صورت معیوب شدن آن نمی توانید از دستگاه خود استفاده کنید.

جهت تعمیر برد یخچال ویرپول با ما تماس بگیرید

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید ویرپول

علائم خرابی برد یخچال ویرپول

جهت تعمیر برد یخچال ویرپول با ما تماس بگیرید

– نمایش ارور یا کد خطای مرتبط

در یخچال های جدید شرکت ویرپول صفحه نمایشگری وجود دارد که به ازای خرابی هر کدام از قطعات یخچال، کد خطای یکتایی را نمایش می دهد. اگر شما بر روی این صفحه کدهای CF، E6 و یا ۰۸ را مشاهده کردید نشان دهنده این است که برد یخچال ویرپول مشکل پیدا کرده است. در صورت مشاهده این ارورها، نگران نباشید و با ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران خود را به منزل شما اعزام کنیم و کمترین هزینه تعمیرات برد یخچال ویرپول را از شما بگیریم.

– روشن نشدن یخچال ویرپول

روشن نشدن یخچال در طولانی مدت یکی دیگر از نشانه های خراب بودن برد ویرپول است زیرا برد نمی تواند فرمان روشن روشدن موتور را بدهد. پس اگر دیدید هیچکام از قطعات یخچال خراب نیست ولی روشن نمی شود بیانگر این است که برد الکترونیکی دچار نقصی شده است.

– قطع و وصل شدن مکرر یخچال ویرپول

در صورتی که یخچال شما دائما قطع و وصل شود نشاندهنده خراب بودن برد یخچال ویرپول می باشد زیرا برد یخچال ویرپول نمی تواند فرمان روشن بودن موتور را بدهد. حواستان باشد که به محض مشاهده این نشانه، یخچال را از برق بیرون بکشید تا موتور نسوخته است و با نمایندگی تعمیر برد یخچال ویرپول تماس بگیرید.

– عمل نکردن فرایند خاصی از یخچال ویرپول

منظور از فرایند خاص، فرایندی است که هر روز در یخچال انجام میشده ولی هم اکنون به صورت نصفه انجام می شود و یا اینکه کلا انجام نمی شود. در این شرایط به احتمال زیاد برد خراب شده است زیرا فرمان صحیحی برای انجام فرایند مربوطه صادر نمی شود. به عنوان مثال ممکن است فرایند یخ زدایی در یخچال انجام نشود.

جهت تعمیر برد یخچال ویرپول با ما تماس بگیرید

تعمیر برد ساید ویرپول

جهت تعمیر برد یخچال ویرپول با ما تماس بگیرید

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Call Now Buttonخدمات فوری اینجا کلیک کنید