تعمیر برد یخچال فریزر پارس

3
(2)
1/5 - (1 امتیاز)

تعمیر برد یخچال فریزر پارس

ظرفیت مجموع برای این دو دستگاه 644 لیتر می باشد. بر روی هر دو دستگاه پنل دیجیتالی تنظیمات قرار گرفته است که مجهز به نمایشگر دیجیتالی نیز می باشند و از طریق آن ها می توان بدون نیاز به بازکردن درب دستگاه، تغییرات دلخواه از قبیل تنظیم دما و فعال کردن سیستم سرمایش سریع را بر روی آن ها اعمال کرد.

تماس:09123179416

تعمیر برد یخچال پارس

دستگیره های در این مجموعه بصورت کلاسیک می باشند.از دیگر ویژگی های این محصول می توان به وجود آبسردکن مخزن دار و طبقات متعدد با قابلیت جابجایی در بخش یخچال و نیز قابلیت انجماد سریع با حداقل دمای برودتی 24- درجه سانتیگراد در قسمت فریزر اشاره نمود. یخچال و فریزر این مجموعه هر دو مجهز به سیستم هشداردهنده باز بودن درب می باشند.

تعمیر برد یخچال فریزر پارس

تعمیر برد یخچال فریزر پارس از سری نکات مهم در تعمیرات و نگهداری این لوازم برقی پر کاربرد است. سرویس به موقع یخچال فریزر و توجه به تعویض برد یخچال فریزر پارس در مواقع لازم در بالا رفتن طول عمر استفاده از انواع یخچال فریزر تاثیر زیادی دارد.

تعمیر برد یخچال فریزر پارس

 تعمیر برد یخچال پارس، تعمیر برد یخچال فریزر پارس، تعمیر برد فریزر پارس، از جمله موارد قابل بررسی در تعمیر برد انواع یخچال فریزر پارس است. برد یخچال فریزر قطعه‌ای حساس و تاثیرگذار در تنظیمات قطعات وابسته به آن در یخچال فریزر به حساب می‌آید. امروزه با توجه به نیاز افراد، اموزش تعمیر برد یخچال فریزر درموارد مختلف برای افرادی که تمایل به داشتن تخصص در این زمینه دارند بصورت آنلاین و حضوری ارائه می‌شود.

تماس:09123179416

تعمیر برد یخچال فریزر هیمالیا

تعمیر یخچال فریزر امرسان

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 3 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

تماس با کارشناس