تعمیر برد یخچال فریزر جنرال

۰
(۰)

تعمیر برد یخچال فریزر جنرال

معرفی یخچال جنرال:

تماس:۰۹۱۲۳۱۷۹۴۱۶

یخچال و فریزر RF-M22 درمجموع ۴۳۵ لیتر معادل ۲۴ فوت گنجایش دارد. این میزان برای قراردادن حجم زیادی از موادغذایی کافی است. ارتفاع آن ۱۹۰ ، عرض ۷۰ و عمق آن ۵۶ سانتی‌متر است.

تعمیر برد یخچال فریزر جنرال

یخچال سه طبقه برای قراردادن مواد غذایی دارد. در قسمت پایین‌ تر یخچال، یک عدد کشو قرار گرفته است. این کشو ها مناسب قراردادن میوه و سبزیجات هستند و برای مدت بیشتری رطوبت و سرما را داخل خود حفظ می‌کنند. بخش اصلی یخچال هم با طراحی خاصی تولید شده است که برای کاربران نگهداری مواد غذایی بیشتری را امکان‌ پذیر می‌کند.

تعمیر برد یخچال فریزر جنرال

همچنین جریان‌ هوای سرد در این یخچال به صورت یکنواخت برای تمامی سطوح کار می‌کند و باعث می‌شود تمامی طبقات سرمای یکسانی داشته باشند. با توجه به مراجعه بیشتر به یخچال ، طراحی دستگاه به گونه ایست که بخش فریزر در قسمت پایین قرار گرفته لذا استفاده از یخچال را آسان تر نموده است و در سیستم سرمایش سریع یخچال و فریزر ، مواد غذایی در کمترین زمان ممکن به نقطه سرمایش مطلوب می رسد .

تعمیر برد یخچال فریزر جنرال

تعمیر برد یخچال جنرال
تعمیر برد یخچال جنرال

تعمیر برد یخچال فریزر جنرال مرکز تخصصی تعمیرات برد یخچال فریزر جنرال این مرکز دارای تکنسین های مجرب تعمیرات برد یخچال فریزرجنرال میباشد.از ویژگیهای این مرکز دارا بودن قطعات یدکی اصلی برد یخچال فریزر جنرال آماده تعمیر انواع برد یخچال فریزر جنرال میباشد .جهت هماهنگی برای تعمیر با این مرکز هماهنگ کنید.شما شهرستانیهای عزیز نیز میتواند با هماهنگی با این مرکز و ارسال از طریق پست از خدمات تعمیر برد یخچال جنرال بهره مند شوید.

مرکز تخصصی تعمیر برد یخچال فریزر

برد یخچال فریزر جنرال به عنوان مغز اصلی یخچال فریزر شما میباشد این قطعه وظیفه کنترل قطعات یخچال از جمله کمپرسور .المنت .فن ها و دمای داخل یخچال را انجام میدهد .و کوچکترین اختلال در این قطعه میتواند یخچال شما را از کار بیندازد

جهت تعمیر برد یخچال جنرال خود کافی است با این مرکز هماهنگی انجام دهید

تماس:۰۹۱۲۳۱۷۹۴۱۶

تعمیر برد یخچال فریزر جنرال الکتریک

تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Call Now Buttonخدمات فوری اینجا کلیک کنید