link rel = "shortcut icon" href = " / favicon.ico"

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید مابه

۵
(۱)

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید مابه

تمامی یخچال ها از تمامی مدل ها و برندها دارای برد الکترونیکی می باشند. برد الکترونیکی یخچال را می توان حیاتی ترین بخش یخچال نامید. زیرا در صورتی که مشکلی برای برد یخچال پیش آید ممکن است یخچال به صورت کامل از کار متوقف شود. و در حالت هایی نیز بخش هایی از یخچال کار نکند. در این صورت دو تا اقدام می توان انجام داد:

  • تعویض کامل برد اکترونیکی
  • تعمیر برد الکترونیکی معیوب
تعمیر برد یخچال ساید مابه

تعویض کامل برد الکترونیکی یخچال ساید مابه

این مورد بهتر است تنها زمانی انجام شود که دیگر امیدی به تعمیر برد یخچال مابه نباشد. زیرا برد الکترونیکی یخچال مابه دارای قیمتی بالای چند میلیون می باشند.

تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه

نمایندگی مرکزی تعمیر برد یخچال ساید بای ساید مابه آمادگی تعمیرات انواع برد یخچال ساید مابه زیر نظر مهندسین با تجربه الکترونیک دارد.استفاده از قطعات اورجینال اصلی برد یخچال مابه و گارانتی تضمین تعمیرات برد یخچال مابه به شما این امکان را میدهد تا برد یخچال ساید مابه خود را در این نمایندگی مابه تعمیر کنید.

تعمیر برد یخچال مابه

تعمیر برد الکترونیکی اصلی یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه

حتی اگر در شهرستان دیگری غیر از تهران یا کرج باشید نیز می توایند با ارسال برد الکترونیکی خود به این نمایندگی مابه ، درخواست تعمیر برد خود را ثبت کنید. ما نیز در سریع ترین زمان ممکن برد یخچال شما را تعمیر می کنیم و به آدرس محل شما از طریق پست، ارسال می نماییم.

تعمیر برد اینورتر یخچال مابه

یخچال های مابه و مخصوصا مدل ساید بای ساید دارای برد اینورتر می باشد. برد اینورتر مخصوص موتور یا کمپرسور یخچال اینورتر می باشد. کمپرسورهای اینورتر یا خطی نسل جدید کمپرسورهای یخچال می باشند. برای همین به برد الکترونیکی مخصوصی احتیاج دارند. از این رو برد مخصوص اینورتر برای آنها نصب می گردد. در بالا یک نمونه از برد اینورتر را مشاهده نمودید.

تعمیر برد دیسپلی(Display) یخچال مابه

یخچال های مابه اغلب دارای صفحه نمایشگر یا دیسپلی(Display) می باشند. یکی از مشکلاتی که برای نمایشگرهای یخچال به وجود می آید این است که:

  • کم رنگ شدن
  • چشمک زدن
  • نصف و نیمه نشان دادن اعداد
  • اشتباه نشان دادن اعداد

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Call Now Buttonتماس با کارشناس