تعمیرات کولرگازی پرتابل

5
(3)
Rate this page

تعمیر کولرگازی پرتابل

تعمیر کولرگازی در جنرال سرویس

تعمیر کولرگازی پرتابل در مرکز تخصصی جنرال سرویس با بیش از 30 سال سابقه تعمیر انواع کولرگازی های پرتابل و ایستاده در تهران .

خدمات حرفه ای تعمیر کولرگازی پرتابل با ضمانت و استفاده از قطعات یدکی اصلی .

در صورت خراب شدن کولرگازی پرتابل خود با جنرال سرویس تماس بگیرید تا جهت رفع ایراد کولرگازی پرتابل شما اقدام شود.

تعمیر کولرگازی پرتابل میدیا

تعمیر کولرگازی پرتابل سامسونگ

تعمیر کولرگازی پرتابل ال جی

تعمیر کولرگازی پرتابل زیمنس

تعمیر کولرگازی پرتابل هایسنس

تعمیر کولرگازی پرتابل توشیبا

تعمیر کولرگازی پرتابل جنرال

تعمیر کولرگازی پرتابل دوو

تعمیر کولرگازی پرتابل کریر

تعمیر کولرگازی پرتابل تمامی برندها با هر ظرفیتی

مشکلات و راه حل های تعمیر کولرگازی

هنگامی که درجه حرارت در ماه های تابستان افزایش می یابد، عملکرد نادرست یا ناکارآمد تهویه مطبوع قابل حمل می تواند یک نگرانی جدی باشد.

نه تنها در یک محیط گرم و مرطوب احساس ناراحتی می کنید، بلکه ممکن است مجبور شوید قبض برق بیشتری را نیز متحمل شوید. هنگامی که یک کولرگازی پرتابل به درستی کار نمی کند، تقریباً مطمئناً انرژی بیشتری برای جبران ناکارآمدی خود مصرف می کند.

تا زمانی که کولر گازی شما به طور کامل از کار افتاده باشد و به دلیل قطع برق یا مشکل اتصال برق نباشد، همیشه لازم نیست برای تعمیر آن با یک تکنسین تماس بگیرید.

مشکلات و راه حل های رایج کولر گازی قابل حمل وجود دارد که می توان بدون کمک متخصص به آنها رسیدگی کرد و به طور کامل آنها را برطرف کرد.

مشکلات و راه حل های کولر گازی پرتابل (عیب یابی)

عیب یابی کولر گازی پرتابل

کولر گازی قابل حمل روشن نمی شود

این مورد می تواند به دلیل قطع بودن برق باشد.

اگر هر وسیله دیگری یا چراغ های اتاق کار می کند، باید پریز برق خاص کولر گازی را بررسی کنید. بررسی کنید که پریز برق دارد یا خیر، سیم آن را بررسی کنید تا ببینید آیا آسیب دیده است، قطع کننده مدار را بررسی کنید تا ببینید درست کار می کند، مدار را مجددا تنظیم کنید یا از پریز دیگری استفاده کنید تا ببینید آیا دستگاه روشن می شود یا خیر.

اگر در هیچ یک از این قطعات مشکلی وجود نداشته باشد، مشکلی در کولر گازی قابل حمل وجود دارد که می تواند به سادگی یک فیوز داخلی سوخته باشد.

برای دیدن اینکه آیا به فیوزها دسترسی دارید یا خیر، به دفترچه راهنما مراجعه کنید. در غیر این صورت، این کار بهتر است به یک حرفه ای سپرده شود، زیرا برای تعویض فیوز، کل دستگاه باید باز شود.

کولرگازی پرتابل به طور ناگهانی از کار افتاده است

در صورت فعال بودن یک تایمر، یک کولر گازی قابل حمل ممکن است ناگهان خاموش شود. دوباره آن را راه اندازی کنید و ببینید آیا بدون فعال بودن تایمر دوباره متوقف می شود یا خیر.

برخی از مدل‌های واحدهای AC قابل حمل زمانی خاموش می‌شوند که دمای تعیین‌شده توسط کاربر به دست آید و اتاق فقط یک درجه خنک‌تر از دمای بیرون یا محیط باشد.

هنگامی که دمای اتاق بیش از حد افزایش یابد یا از دمای بیرون یا محیط بیشتر شود، سیستم دوباره کار خواهد کرد.

کمپرسور کولرگازی پرتابل روشن نمی شود

اگر کمپرسور AC قابل حمل شما روشن نمی شود، بیشترین ایراد آن قطع برق است. ابتدا مطمئن شوید که سیم برق به برق وصل است و آسیبی به آن وارد نشده است. بعد، پریز دیوار را با ولتاژ تستر بررسی کنید تا مطمئن شوید که کار می کند. در غیر این صورت ممکن است مدار بیش از حد بارگذاری شده باشد.

تابلو برق یا جعبه فیوز را بررسی کنید و قطع کننده را ریست کنید یا فیوز را تعویض کنید. اگر این راه حل نشد، پریز را تعویض کنید.

یکی دیگر از دلایلی که کمپرسور کولرگازی پرتابل را روشن نمی کند این است که در آن لحظه نیازی به کار ندارد. کمپرس در یک تهویه مطبوع قابل حمل در صورت لزوم برای خنک کردن اتاق روشن و خاموش می شود. هنگامی که دمای تنظیم شده برآورده شود، کمپرسور خاموش می شود و تا زمانی که دستگاه احساس کند دمای هوای اتاق افزایش یافته است، روشن نمی شود .

عدم خروج هوا ازکولرگازی

جریان محدود یا کمبود هوا اغلب می تواند نتیجه یک فیلتر کثیف یا گرفتگی باشد.

هنگام عیب یابی این مشکل کولر گازی پرتابل، ابتدا فیلتر را تمیز کنید تا از گرد و غبار یا کثیفی که در داخل آن گیر کرده خلاص شوید. از جاروبرقی یا برس استفاده کنید.

اگر فیلتر قابل شستشو است (برای اطلاع از این موضوع به دفترچه راهنمای مالک مراجعه کنید)، آن را زیر آب جاری بشویید و قبل از نصب مجدد با هوا خشک کنید.

ایجادیخ زدگی می تواند جریان هوا را محدود کند. یخ زدگی در کویل های خنک کننده یا اواپراتور را بررسی کنید. زباله های موجود در سیستم، یخ زدگی یا هر نوع انسداد بر جریان هوا تأثیر منفی می گذارد. بسیاری از سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل دارای ویژگی یخ زدایی هستند. 

گرمای بیش از حد کمپرسور نیز ممکن است منجر به کمبود جریان هوا شود. بخش پنجره واحد AC قابل حمل و شیلنگ را بررسی کنید تا ببینید آیا تهویه کافی وجود دارد یا خیر.

تخلیه مبرد نیز می تواند بر جریان هوا تأثیر بگذارد. اگر همه راه حل های دیگر نتوانستند این مشکل را برطرف کنند، از یک تکنسین برای بررسی نشتی مبرد و تعمیر کولرگازی پرتابل کمک بگیرید.

کولرگازی پرتابل اتاق را خنک نمیکند

شایع ترین دلیلی که کولرگازی پرتابل اتاق را خنک نمی کند، نبود جریان هوای کافی است. اگر فیلتر هوا کثیف یا گرفتگی باشد، ممکن است هوای کافی روی کویل های اواپراتور جریان نداشته باشد و کویل ها ممکن است خیلی سرد شوند و یخ بزنند. این جریان هوا را محدود می کند و AC قابل حمل اتاق را خنک نمی کند.

مشابه آخرین مشکل ذکر شده، برای تشخیص مشکل خنک نشدن کافی AC قابل حمل، ابتدا فیلتر را بررسی کنید و ببینید که آیا گرفتگی یا کثیف بودن آن وجود دارد. اگر هست آن را تمیز کنید.

سپس، به دنبال هرگونه انسداد ورودی هوا بگردید و آنها را بردارید.

اگر مشکلتان حل نشد برای تعمیر کولرگازی پرتابل با ما تماس بگیرید.

اگزوز خروجی کولرگازی

شلنگ اگزوز را بررسی کنید و ببینید آیا مانعی در اینجا وجود دارد یا خیر. شلنگ اگزوز بیش از حد طولانی نیز می تواند مشکل ساز باشد. اگر بیش از حد طولانی باشد، هوای گرم را به طور موثر خارج نمی کند. سعی کنید این شلنگ تا حد امکان کوتاه باشد.

بررسی کنید که آیا درها یا پنجره ها به اشتباه باز گذاشته شده اند و مطمئن شوید که سرعت فن بالا است یا در بالاترین حد خود. گاهی اوقات دریچه‌ها یا شکاف‌ها در درها و پنجره‌ها می‌توانند باعث خروج هوای خنک شوند و این احساس را ایجاد می‌کند که کولر گازی قابل حمل خنک‌کننده کافی را فراهم نمی‌کند.

اگر همه این موارد را بررسی کنید، راه حل ممکن است یکی دو چیز دیگر باشد:

  • واحد با اندازه نامناسب
  • دمای محیط خیلی بالاست

مکانهای مورد استفاده کولرگازی :

مکان های متداول شامل اتاق نشیمن، اتاق خواب، زیرزمین، مطالعه یا سالن استراحت است.

به همین دلیل، تهویه مطبوع قابل حمل اغلب برای سرمایش تکمیلی استفاده می شود و اغلب در مناطقی استفاده می شود که تهویه مطبوع متمرکز فضای داخل خانه یا محل کار را به طور یکنواخت خنک نمی کند.

واحدهای AC قابل حمل، از آنجایی که واحدهای کوچکی هستند، اگر در مناطق یا اتاق‌های خیلی بزرگ استفاده شوند، اگر افراد زیادی در داخل اتاق باشند یا اگر مشکلی در سیستم وجود داشته باشد، می‌توانند خنک‌کننده کافی نداشته باشند.

اگر دستگاه برای یک اتاق معین خیلی کوچک باشد و اگر دمای بیرون برای دستگاه خیلی زیاد باشد، آنگاه برای خنک کردن مکان تا حد مطلوب تلاش می کند.

اطمینان حاصل کنید که دستگاه اندازه مناسب برای فضای مورد نظر دارید. جزئیات در مورد چگونگی پیدا کردن را دنبال کنید.

تعیین واحد اندازه مناسب برای یک فضا

برای بدست آوردن اندازه مناسب برای یک واحد تهویه مطبوع باید متراژ مربع یک اتاق را محاسبه کنید، مگر اینکه ارتفاع سقف غیرعادی باشد، در این صورت باید متراژ مکعب یا حجم اتاق را در نظر بگیرید.

برای این کار، طول و عرض اتاق را اندازه بگیرید، سپس دو عدد را ضرب کنید تا متراژ مربع به دست آید. این عدد را با واحد حرارتی مناسب بریتانیا (BTU) در نمودار زیر مطابقت دهید تا اندازه مناسب تهویه مطبوع قابل حمل را برای فضا پیدا کنید.

برای مثال، یک اتاق با ابعاد 10×40 برابر با 450 فوت مربع (10×40=450) خواهد بود. نمودار زیر نشان می دهد که یک کولر گازی قابل حمل 10000 یا 12000 BTU برای این مکان ایده آل خواهد بود.

فضای اتاق برای خنک شدنظرفیت مورد نیاز
تا 350 فوت مربع8000 بی تی یو
350 تا 400 فوت مربع9000 بی تی یو
400 تا 450 فوت مربع10000 بی تی یو
450 تا 550 فوت مربع12000 بی تی یو
550 تا 700 فوت مربع14000 بی تی یو

تنظیم برای دمای محیط

هنگامی که هوا خیلی گرم است، یک تهویه مطبوع قابل حمل برای خنک کردن سریع یک اتاق یا قادر به رسیدن به دمای پایین تلاش می کند.

در این صورت، تنظیم دمای محیط ضروری است.

دمای تنظیم شده برای یک واحد AC قابل حمل نباید بیش از ده درجه کمتر از دمای بیرون باشد. وقتی شک دارید همیشه دمای اتاق را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که اتاق های شما به خوبی عایق بندی شده اند. به دنبال نشتی یا شکاف باشید. حتی یک باز شدن کوچک در یک در یا پنجره می تواند باعث شود دستگاه هوای گرم اتاق های دیگر را جذب کند و ظرفیت خنک کننده آن را محدود کند.

اگر اتاقی در معرض نور مستقیم خورشید باشد، این می تواند برای جبران کولر گازی قابل حمل بسیار مشکل ساز باشد. بهترین گزینه ها نصب پرده یا شیشه دو جداره برای پنجره ها و درها است تا از گرم شدن بیش از حد اتاق جلوگیری شود.

علل رایج شکستگی واحد ac

علت گرمای بیش از حد کولرگازی پرتابل

شایع ترین علت گرم شدن بیش از حد کولر گازی سیار گرم شدن بیش از حد کمپرسور است. شلنگ را بررسی کنید و مطمئن شوید که هوا را به درستی تخلیه می کند. اگر کولرگازی پرتابل نتواند گرمای تولید شده توسط کمپرسور را تخلیه کند، در داخل واحد جمع شده و باعث خاموش شدن کمپرسور می شود.

چند راه حل سریع برای این مشکل صاف کردن شلنگ، تمیز کردن و رفع هرگونه انسداد و قرار دادن کولر گازی قابل حمل دورتر از پنجره است.

اگر کولرگازی پرتابل خیلی نزدیک به پنجره باشد، شیلنگ آویزان می شود و این می تواند جریان هوا را محدود کند.

پس از تنظیم کولر گازی، اجازه دهید دستگاه به مدت 15-30 دقیقه خنک شود و دوباره آن را روشن کنید. 

اگر به درستی کار نمی کند و کولر گازی قابل حمل هنوز بیش از حد گرم می شود، بهتر است با یک متخصص واجد شرایط تماس بگیرید.

مشکل ممکن است خرابی موتور فن، شارژ کم مبرد یا نشتی یا دمیدن کمپرسور باشد که نیاز به تعمیر دارد.

بوی بدی در کولر گازی وجود دارد

بوی کپک در خانه شما که از کولرگازی پرتابل شما می آید یکی از ساده ترین مشکلات کولر گازی قابل حمل و راه حل برای رفع آن است.

این بو اغلب نشان دهنده رشد کپک یا کپک است و باید در اسرع وقت برطرف شود زیرا کپک و کپک می تواند باعث طیف گسترده ای از بیماری های تنفسی شود.

هنگامی که یک تهویه مطبوع آب را در خود نگه می دارد، هاگ های کپک آن را یک مکان ایده آل برای پرورش پیدا می کنند. اگر از شر آن خلاص شوید، بو از بین می رود و هوای شما تمیزتر می شود. قالب

تشت تخلیه و خط تخلیه، کویل های اواپراتور و فیلتر را برای هرگونه تغییر رنگ بررسی کنید. در صورت کشف، ماسک بپوشید و تمام مناطق قابل دسترس را با پاک کننده ای که مخصوص کپک و کپک ساخته شده است تمیز کنید.

تعمیر کولرگازی پرتابل درتهرانپارس

جنرال سرویس متخصص تعمیر کولرگازی پرتابل در منطقه تهرانپارس میباشد.جهت رفع ایراد کولرگازی پرتابل خود در تهرانپارس با جنرال سرویس تمس بگیرید تا کارشناسان جهت رفع مشکل به شما کمک کنند.

تعمیر کولرگازی درنارمک

جنرال سرویس متخصص تعمیر کولرگازی پرتابل درنارمک میباشد.جهت رفع ایراد کولرگازی پرتابل خود در نارمک با جنرال سرویس تمس بگیرید تا کارشناسان جهت رفع مشکل به شما کمک کنند.

تعمیر کولرگازی درهفت تیر

جنرال سرویس متخصص تعمیر کولرگازی پرتابل درهفت تیر میباشد.جهت رفع ایراد کولرگازی پرتابل خود درهفت تیر با جنرال سرویس تمس بگیرید تا کارشناسان جهت رفع مشکل به شما کمک کنند.

تعمیر کولرگازی در سهروردی

جنرال سرویس متخصص تعمیر کولرگازی پرتابل درسهروردی میباشد.جهت رفع ایراد کولرگازی پرتابل خود درسهروردی با جنرال سرویس تماس بگیرید تا کارشناسان جهت رفع مشکل به شما کمک کنند.

تعمیر کولرگازی در شریعتی

جنرال سرویس متخصص تعمیر کولرگازی پرتابل درشریعتی میباشد.جهت رفع ایراد کولرگازی پرتابل خود درشریعتی با جنرال سرویس تمس بگیرید تا کارشناسان جهت رفع مشکل به شما کمک کنند.

تعمیر کولرگازی پرتابل در تهران

جنرال سرویس متخصص تعمیرات کولرگازی پرتابل درتهران میباشد.جهت رفع ایراد کولرگازی پرتابل خود درتهران با جنرال سرویس تماس بگیرید تا کارشناسان جهت رفع مشکل به شما کمک کنند.

 برای درخواست خدمات کولر گازی پرتابل میتوانید با اولین تماس درخواست سرویس کولر گازی پرتابل و یا تعمیرات کولر گازی پرتابل را ثبت کنید و در کمترین زمان ممکن تکنسین های ما با شما تماس میگیرند و در محل شما برای راه اندازی مجدد حاظر میشوند توجه داشته باشید تعمیرکاران ما با حداقل 5 سال سابقه درخشان خدمات را با 6 ماه ضمانت انجام میدهند و با دارا بودن قطعات ضروری راه اندازی مجدد را در کمترین زمان ممکن انجام میدهند. 
برندهای تحت پوشش؛
ال جی ، سامسونگ ، هایسنس ، چیگو ، اوجنرال ، هایسنس ، اوجنرال ، جنرال ، هیتاچی ، دایکین ، میتسوبیشی ، بوش ، گری ، تویوتومی ،مدیا ،دفورلی ،
                                      


درباره کولر های گازی پرتابل
کولر های گازی از دسته سیستم های تراکمی است که با متراکم کردن مبرد (گاز) در سیستم و به نقطه جوش رساندن مبرد گرمای هوا را توسط پنل داخلی گرفته و باعث میشود دمای محیط به دمای ست شده بر روی کنترل برسد این سیکل دارای 2 قسمت مهم میباشد.
1.محل سوپر هیت شدن مبرد در کولر گازی پرتابل:
محل سوپر هیت کولر گازی پرتابل یا محل گاز گرم محلی است که مبرد از گاز به مایع تبدیل میشود که این فرایند گرما به همراه دارد و محل تقطیر مبرد به شمار میرود این فرایند با فن کندانسور و فین های متصل به لوله مسی که از جنس المنیوم است مبرد را تبدیل به مایع میکند در کولر های گازی یا اسپیلت 2 تکه محل سوپرهیت یونیت خارجی است ولی در کولر گازی پرتابل محل سوپرهیت داخل یونیت است و با یک لوله به به بیرون هدایت میشود در نصب کولر گازی پرتابل باید دقت شود که هوا به راحتی در لوله دود کش یا خرطومی هوا در حریان بیوفتد بسیار دیده میشود به علت نصب غیر استاندارد دستگاه دچار مشکل میشود.
نتیجه تصویری برای ‪SERVICE UNIT AIRE CONDITION portabl‬‏
2.محل سابکول شدن مبرد در کولر گازی پرتابل
محل سابکول شدن یا تبدیل مبرد به گاز سرد در اواپراتور کولر گازی پرتابل است که توسط فن به محیط منتقل میشود توجه داشته باشید در سیستم های سرمایشی هوا در داخل محیط سیرکوله میشود و نباید هوا از بیرون از محیط وارد شود و دمای محیط را بالا ببرد فیلترهای کولر گازی پرتابل را هرماه کاملا بشویید تا غبار … که باعث میشود راندمان کاری دستگاه پایین بیاید و فشار به دستگاه وارد شود.
درباره کولر گازی پرتابل.
امروزه در محیط های کوچک از کولر گازی پرتابل استفاده میشود به طور کل اسپلیت های 2 تکه از کولر گازی پرتابل بهتر است ولی به دلایل متفاوت مصرف کننده دستگاههای پرتابل را انتخاب میکند در ادامه به دلایل استفاده از سیستم های پرتابل اشاره میکنیم
1. نصب آسان و قابل حمل در این سیستم دیگر احتیاج به لوله کشی و تخریب و سوراخ کاری نیست فقط یه راه خروجی هوای گرم کافی است
2. هزینه لوله کشی و نصب امروزه به دلیل بالا رفتن قیمت لوله مسی و هزینه نصب کولر گازی بیشتر از سیستم پرتابل استفاده میشود
3. در مکان های تجاری امکان نصب کولر گازی در دیوار وجود ندارد و تمام محیط دکور و یا قفسه بندی شده و جای مغازه گرفته میشود
4. قابلیت سرمایش و گرمایشی در سیستم های پرتابل این امکان را به مشتری میدهد تا در فصول متفاوت دمای مطلوب را داشته باشد.
اجزای تشکیل دهنده کولر گازی پرتابل

نتیجه تصویری برای ‪SERVICE UNIT AIRE CONDITION portabl‬‏
کمپرسور کولر گازی پرتابل 
کمپرسور وظیفه متراکم کردن مبرد را بر عهده دارد کمپرسور مونتاژ شده در کولر پرتابل از نوع روتاری و با قدرت مشخص میباشد کمپرسور روتاری با مبرد های r22 و 410A شارژ میشوند در موقع تعویض کمپرسور باید ازت شویی انجام شود و مدار عاری از هر گونه روغن اسیدی و رطوبت باشد و حتما باید فیلتر درایر تعویض شود تا مجدد دچار خرابی نشود
کندانسور کولر گازی پرتابل
کندانسور کولر گازی پرتابل محل تقطیر مبرد و تبدیل شدن گاز به مایع میباشد عموما نشتی های گاز از کندانسور میباشد .
لوله کاپیلاری
لوله کاپیلاری در سیکل سرمایشی وظیفه رسیدن دمای نقطه جوش مورد نیاز را برای سیستم های تراکمی به عهده دارد سرمای اواپراتور توسط لوله کاپیلاری ایجاد میشود در انتهای لوله کاپیلاری مایع با سرعت در مدار به حرکت در می آید و به نقطه جوش میرسد و گرما را جذب میکند این فرایند باعث خنک شدن محیط میشود
تصویر مرتبط

اواپراتور کولر گازی پرتابل
اواپراتور  محل تولید سرما در مدار شما البته سرما تولید نمیشود گرما از بین میرود
برد الکترونیکی کولر گازی پرتابل
برد کولر گازی پرتابل قابل تعمیر میباشد با ما در تماس باشید

چرا کولر گازی پرتابل احتیاج به سرویس دارد ؟
لزوم سرویس سالانه کولر گازی پرتابل برای پایین آمدن مصرف انرژی و نگهداری دستگاه امری بسیار مهم است بهد از سرویس کولر گازی پرتابل راندمان کاری دستگاه تا 45% بالا میرود و در نتیجه اتومات زودتر صورت میگیرد و مصرف انرژی الکتریکی پایین می آید.
سرویس کولر گازی پرتابل چگونه است؟
سرویس کولر گازی پرتابل توسط تیم تهویه کاران در تمام نقاط تهران انجام میشود و سرویسکار کولر گازی پرتابل برای سرویس اول دستگاه را بازدید کامل میکند و سرمای خروجی و گرمای خروجی را چک میکند و با سرویس کندانسور و اواپراتور با مواد شوینده مجاری هوا را باز میکند و آمپر مصرفی را چک میکند و مقدار انرژی را برسی میکند و سرمای اواپراتور را با مانومتر اندازه گیری میکند

نتیجه تصویری برای ‪SERVICE UNIT AIRE CONDITION portabl‬‏

شارژ گاز کولر گازی پرتابل چگونه است؟
شارژ گاز کولر گازی پرتابل توسط تعمیرکار در محل مشتری یا در تعمیرگاه مرکزی تهویه کاران انجام میشود به دلیل کور بودن لوله کولر گازی پرتابل گاز کامل باید خارج شود و وکیوم کامل باید انجام شود ولی دستگاههایی که 1بار شارژ شده میتوان شارژ گاز تکمیلی انجام داد.
شارژ گاز کولر گازی پرتابل با کولر گازی معمولی مقداری متفاوت است و توسط تکنسین مربوطه انجام میشود.
هزینه سرویس کولر گازی پرتابل چقدر است؟
هزینه سرویس کولر گازی پرتابل به صورت کامل 100ت میباشد + ایاب و ذهاب 25ت
هزینه شارژ گاز کولر گازی پرتابل چقدر است؟
هزینه شارژ گاز کولر گازی پرتابل در اوایل سال 98 از 150 ت شروع میشود + 25ت ایاب و ذهاب      
هزینه تعویض کمپرسور کولر گازی پرتابل چقدر است؟
هزینه تعویض کمپرسور کولر گازی پرتابل مبلغ 200ت میباشد در هر تعویض شارژ گاز کامل هم احتیاج است                          
نتیجه تصویری برای ‪SERVICE UNIT AIRE CONDITION portabl sharg‬‏

تعمیر کولر گازی تهران

تعمیر کولر گازی پرتابل با توجه به نوع تعمیراتی که بر روی کولر گازی پرتابل شما اعمال می شود ، می تواند متفاوت باشد.

لذا شما عزیزان برای این که در جریان قیمت و هزینه تعمیرات و سرویس کولرگازی پرتابل قرار بگیرید ، بهتر است که با تعمیر کار کولر گازی پرتابل تماس بگیرید.

کولر گازی پرتابل ال جی

شارژ گاز کولر گازی پرتابل

شارژ گاز کولر گازی پرتابل یکی دیگر از خدماتی است که توسط نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی پرتابل در تهران به شما ارائه می شود.

همچنین شما اگر که به موقع اقدام به سرویس کولر گازی پرتابل نمایید، شارژ گاز کولر گازی پرتابل در زمان سرویس سالیانه کولر گازی برای شما انجام می شود

و عملکرد کولر گازی پرتابل را برای کل سال بیمه می کند، فقط جهت اطمینان بیشتر حتما شارژ گاز کولر گازی های پرتابل را بر عهده تعمیرکار و تکنسین کولر گازی پرتابل بسپارید.

تعمیر کولر گازی پرتابل دو لوله

کولر گازی پرتابل دو لوله همانطور که از اسم آن پیداست دارای دو لوله متمایز برای انتقال جریان هوا می باشد

و مزیت مهم کولر گازی پرتابل دو لوله این است که استفاده از دو لوله برای انتقال هوا به صورت همزمان باعث خنک تر شدن بیشتر هوای محیط می‌شود

و البته این مدل از کولر گازی پرتابل ممکن است دارای سر و صدای بیشتری در محیط باشد و این مدل از کولر گازی بیشتر برای محیط های اداری و پر رفت و آمد مناسب است

کولر گازی پرتابل بدون لوله خروجی

کولر گازی پرتابل بدون لوله خروجی، یکی دیگر از مدل های کولر گازی پرتابل می باشد که شما دیگر در این مدل از کولر گازی پرتابل نیاز به استفاده از لوله خروجی ندارید

و تنها با استفاده از جریان برق این کولر گازی می تواند دمای محیط را خنک نگه دارد که البته مدل از کولر گازی پرتابل دارای مصرف برق بسیار بالایی می باشد

تعمیر لوله خرطومی کولر پرتابل

شما باید در زمان نصب و راه اندازی کولر گازی پرتابل لوله خرطومی کولر پرتابل را به دستگاه تهویه مطبوع وصل کنید

و طبق دستورالعمل که در قسمت های قبلی گفته شد، شما باید یک طرف لوله خرطومی را را به خروجی دستگاه و طرف دیگر را به کیت یا خروجی پنجره وصل کنید

تعمیر کولر گازی پرتابل دست دوم

امروزه با توجه به بالا رفتن قیمت کولرهای گازی در بازار مخصوصاً کولر گازی پرتابل بسیاری از مشتریان قصد خرید کولر گازی پرتابل دست دوم را با قیمت مناسب تر دارد

البته مطمئناً آنها باید سالم بودن کولر گازی اطمینان کامل را داشته باشند، شرکت جنرال سرویس از آنجا که سالیان سال است که نمایندگی فروش و نصب و تعمیر انواع کولرهای گازی در تهران را برعهده دارد

برخی از کولرهای گازی که برخی از مشتریان قصد فروش فروش آنها را داشته اند، توسط این شرکت خریداری شده اند و شما می توانید برای خرید کولر گازی پرتابل دست دوم با همکاران ما در تماس بگیرید

مزایا و معایب کولر گازی پرتابل

مزایا و معایب کولر گازی پرتابل، کولر گازی پرتابل هم مانند دیگر مدل های کولر گازی دارای مزایا و معایبی می باشد

قبل از اینکه به سراغ مزایا و معایب کولر گازی پرتابل برویم ابتدا باید به این نکته اشاره کنیم که در کولر گازی پرتابل کمپرسور در داخل خود دستگاه وجود دارد

و کمپرسور جداگانه نصب نخواهد شد، در کولر گازی پرتابل دو عدد موتور وجود دارد

که یکی از بالا عمل انتقال جریان هوای خنک را انجام می‌دهد، و موتور دیگر را از پایین و پشت دستگاه که عمل خروج جریان گرم ناشی از کمپرسور را انجام می دهد

به همین دلیل است که محلی که در آن کولر گازی پرتابل نصب می شود نیاز به یک دریچه جهت خروج باد داغ ناشی از کمپرسور را دارد می باشد

در مورد مزایای کولر گازی پرتابل بهتر است این را بدانید که از مهمترین مزایای کولر گازی پرتابل ایجاد سرمایش مطلوب و بدون رطوبت می باشد

همچنین کولر های گازی پرتابل از ورود هوای آلوده بیرون به داخل جلوگیری می کنند

و مانند کولرهای آبی گرد و غبار و آلودگی ها را از محیط بیرون به محیط داخلی انتقال نمی دهند

پس با توجه به این ویژگی مهم کولر های گازی پرتابل در مناطقی که دارای رطوبت هوای بسیار زیاد می باشند مانند مناطق جنوب کشور و شمال کشور می‌تواند مناسب باشد

و همچنین به دلیل اینکه از ورود آلودگی به داخل منزل جلوگیری می کند از این کولر گازی می توان در بسیاری از کلان شهرهایی که درصد آلودگی هوا بسیار بالا است استفاده شود

اما در مورد معایب کولر گازی پرتابل باید به این موضوع اشاره کنیم که چون کمپرسور در داخل خود دستگاه تعبیه شده است

طبیعی است که صدای کمپرسور در محیط داخل به گوش می رسد، اما راه حل رفع این صدا چیست ؟

برای رفع این مشکل برخی از تولیدکنندگان کولرهای گازی پرتابل با عایق بندی مناسب و استفاده از تکنولوژی روز توانستند تا حدودی در کاهش این صدا موفق باشند

تعمیر کولرگازی پرتابل یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات کولر است که توسط تیمی از خبره ترین و مجرب ترین کارشناسان تعمیر به متقاضیان ارائه می گردد. بدیهی است سرویس های مرتبط با این دستگاه، به دلیل دشواری حمل و جابجایی آن، به صورت سرویس در محل انجام می پذیرد. در این سرویس، بلافاصله پس از تماس متقاضی با مرکز، کارشناسان تعمیر، پس از انجام هماهنگی های لازم، در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت رفع اشکال پیش آمده در کولر را آغاز می نمایند.

کارشناسان تعمیر کولرگازی پرتابل با بروز هر گونه اختلال در این دستگاه در کنار شما خواهند بود و تا زمان رفع کلیه اشکالات پیش آمده به کار خود ادامه خواهند داد. آنچه که شما در پایان کار تحویل خواهید گرفت دستگاهی سالم و بی عیب و نقص است که تمامی اشکالات آن رفع شده و کیفیت نخستین خویش را بازیافته است.

مرکز تخصصی تعمیرات کولرگازی پرتابل

اگرچه در ابتدای راه‌اندازی کولرگازی پرتابل، احتمالاً نیاز چندانی به تعمیرات آن نباشد، لیکن با گذشت عمر مفیدش، یکی از ضرورت هایی خواهد بود که عدم توجه به آن، آسیب جدی به دستگاه وارد می سازد. استفاده‌کنندگان کولر آگاهی دارند که منظور از تعمیرات این دستگاه، تمامی سرویس هایی است که به بهبود عملکرد کولر کمک می کنند و منظور صرفاً عملیات تعمیر و تعویض یک قطعه از این دستگاه است. تعهد به سرویس‌ کولرگازی پرتابل در دوره ‌های مشخص و سیکل‌ های معین سبب می‌ گردد تا ضمن پیشگیری از برخی خرابی ‌ها، میزان مصرف انرژی برق توسط این دستگاه نیز به حداقل برسد.

شایان ذکر است در این دستگاه نیز همچون سایر دستگاه های هم‌رده، اشکالاتی وجود دارد که نسبتاً شایع‌تر و رایج تر هستند. خوشبختانه کارشناسان ما در مرکز تعمیرات کولرگازی پرتابل با تمرکز بر این عیوب روشهای کارامدی را جهت تعمیر و رفع آنها تدوین نموده اند. استفاده از متدهای کارامد در حین تعمیرات کولرگازی پرتابل سبب گشته تا دستگاه های تعمیر شده به دست کارشناسان این مرکز، کیفیت نخستین خود را بازیافته و پس از تعمیر، بدل به دستگاهی سالم و بی عیب و نقص گردند.

مزایا و معایب کولرگازی پرتابل

پیش از آشنایی با کولرگازی پرتابل و مزایا و معایب آن ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که کولر گازی پرتابل با کولرگازی ایستاده تفاوت دارد؛ کولر گازی ایستاده در واقع یک کولر گازی اسپلیت بوده و دارای یونیت خارجی (کندانسور بیرونی) می باشد. اما کولرگازی پرتابل یک کولر گازی یک تکه بوده که فقط یک لوله خرطومی پلاستیکی پشت آن برای تخلیه گرمای موتور وصل می باشد و نیاز به نصب ویژه و لوازم خاصی ندارد. مزایای کولرگازی پرتابل عبارتند از: نصب آسان کولرگازی پرتابل، سادگی تعمیرات کولرگازی پرتابل و امکان تعمیر آن در محل، عدم نیاز به حضور نصاب و لوله کشی های معمول در کولرهای اسپیلت و در نهایت عدم نیاز به لوله آب درین برای خروج آب حاصل از تعرق.

در کنار مزایای منحصر به فرد و عملکردی کولر گازی پرتابل قطعا معایبی نیز نهفته است که از جمله آن می توان به صدای آن اشاره کرد. برای رفع این مشکل شرکت های تولید کننده کولر گازی قابل حمل توانسته اند با ایجاد عایق مناسب و تکنولوژی به روز صدای تولید این دستگاه را به حداقل و حدود 44 دسی بل برسانند. از معایب دیگری که می توان برای کولر گازی پرتابل ذکر کرد عدم پشتیبانی از متراژهای بیش از 30 متر برای سرمایش و گرمایش می باشد. اشکالات نه چندان شایع دیگری نیز در این دستگاه وجود دارد که در بخش های آتی به آنها پرداخته خواهد شد. در هر حال شما کاربران گرامی می توانید تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیرات کولرگازی پرتابل را از کارشناسان مرکز تعمیرات کولر درخواست نمایید.

مشکلات کولرهای پرتابل

  • ارائه سرویس های تخصصی مرتبط با نصب و راه اندازی کولرگازی پرتابل
  • ارائه سرویس های تخصصی مرتبط با جابجایی کولرگازی پرتابل و…
  • سرریز شدن آب کولر در هنگام کار
  • اتمام یا کاهش گاز کولرپرتابل و نیاز به شارژ گاز کولر پرتابل
  • عدم تولید سرما در تابستان و گرما در زمستان
  • خنک نکردن کولر گازی پرتابل
  • کم شدن و کاهش پرتاب باد کولر گازی پرتابل
  • توقف کولر و نمایش کد خطا در هنگان کار یا قبل از شروع به کار

شارژ گاز کولرگازی پرتابل

شارژ گاز کولرگازی پرتابل عموماً به دو روش انجام می پذیرد که در این بخش به هر دو آنها خواهیم پرداخت. بخش نخست شارژ گاز کامل کولرگازی پرتابل و بخش دوم شارژ گاز کولرگازی پرتابل به صورت تکمیلی است. در شارژ گاز کولرگازی پرتابل به صورت کامل ابتدا تعمیرکار کولر گازی اقدام به رفع نشتی کولر گازی می کند. سپس کل سیستم کولر گازی وكیوم می شود تا هوا و رطوبت داخل سیکل کولر گازی کاملا تخلیه شود.

با تخیله رطوبت داخل سیکل کولر گازی، زمان شارژ کولرگازی پرتابل فرا می رسد و تعمیرکار می تواند میزان گاز مورد نیاز را به دستگاه تزریق کند.  در شارژ گاز کولرگازی پرتابل به صورت تکمیلی، مقداری مبرد به گاز داخل کولر گازی اضافه می شود.

مرکز تخصصی تعمیرات کولر

تعمیرات کولر در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که ضمن برخورداری از دانش علمی این حوزه، برخوردار از یک دهه تجربه فنی در حیطه تعمیرات کولر هستند؛ همین امر سبب گشته تا کارشناسان مرکز تخصصی تعمیرات کولر قادر به رفع کلیه اشکالات و اختلالات ایجاد شده در این دستگاه ها گردند و بتوانند با اِعمال پاره ای تنظیمات و سرویس های مورد نیاز، کیفیت اولیه کولرها را به آن بازگردانند.

نمایندگی تعمیرات کولر با خرسندی اعلام می‌دارد که ضمن فراهم آوردن تمامی پارامترهای فوق، موفق به ارائه تخصصی‌ترین خدماتِ مرتبط با تعمیرات انواع کولر (نظیر تعمیرات کولرگازی پرتابل، تعمیر کولر اسپیلت و…) گشته است که این امر مرهون بیست سال سابقه مدیریتی و فعالیت در زمینۀ طراحی، فروش و اجرای سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، به‌ویژه سیستم تهویه مطبوع و اسپیلت می ‌باشد.

سرویس کولر گازی پرتابل،سرویس اسپلیت پرتابل

تعمیر کولر گازی پرتابل، مرکز تعمیرات کولر گازی پرتابل در سراسر تهران با ۲شعبه فعال.آیا قصد تعمیر کولر گازی پرتابل خود را دارید؟ آیا کولر گازی پرتابل شما نیاز به سرویس دارد؟شرکت آسان تهویه نمایندگی مرکزی تعمیرات کولر گازی پرتابل و اسپلیت پرتابل در سراسر تهران می باشد.سرویس و تعمیرات کولر گازی پرتابل خود را به اوج فصل تابستان نگذارید و زودتر مشکل کولر گازی پرتابل را برطرف نمایید.معمولا از آنجاییکه کولر گازی پرتابل هم قسمت یونیت داخلی و هم یونیت خارجی در داخل واحد می باشد کثیفی محیط را جذب خود نموده و باید در فواصل نزدیکتری اقدام به سرویس آن نمود.تعمیر کولر گازی خود را به شرکت آسان تهویه بسپارید.

تعمیرکار کولر گازی پرتابل

تعمیر کولر گازی پرتابل شرکت آسان تهویه، هرگز در گرمای تابستان مجبور نخواهید شد که منتظر آمدن سرویسکار شوید. سرویس کولر گازی پرتابل به صورتی است که باید حتما تمامی قاب های اسپلیت پرتابل باز گردد تا به اواپراتور و کندانسور دستگاه دسترسی کامل پیدا نمود پس توجه داشته باشید اگر تعمیرکار متفرقه بدون باز کردن قاب ها دستگاه را سرویس نماید سخت در اشتباه خواهید بود. 

باد خروجی از کولر گازی پرتابل کم شده علت چیست؟

در این حالت که باد خروجی کولر گازی پرتابل کم شده و یا به عبارت دیگر هوم هوم می کند دستگاه شما با یک سرویس و شارژ گاز مشکل برطرف می گردد. در این حالت بیشترین فشار به کولر گازی پرتابل وارد می گردد و سریعا باید دستگاه را تعمیر نمایید.

سرویس کولر گازی پرتابل

به طور کلی به تمامی خدمات نظیر شست شوی پنل کولر گازی ، شست شوی کندانسور، آمپرگیری کولر گازی وچک کردن شارژ کولر گازی  سرویس کولر گازی گفته می شود. تمامی تعمیرکاران شرکت آسان تهویه تمامی مراحل فوق را به دقت انجام می دهند چرا که در صورت چک نکردن  یک مورد بعد ها به مشکل برخواهید خورد.

تعمیرات کولر گازی پرتابل گری

کولر گازی پرتابل گری بهترین نمونه کولر گازی در سطح جهانی می باشد. شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیرات کولر گازی پرتابل گری در سراسر تهران می باشد.

کمپرسور بکار رفته در کولر گازی پرتابل گری از نوع GMCC بوده که بسیار با کیفیت است. در استفاده از کولر گازی پرتابل فقط توجه داشته باشید که لوله خرطومی پشت دستگاه به محیط خارجی متصل گردد و وارد محیط داخلی نشود.

تنظیمات کولر گازی پرتابل

تنظیمات کولر گازی پرتابل به ابن صورت می باشد که ابتدا کولر گازی پرتابل را روشن نموده سپس با استفاده از دکمه mode فصل زمستان، تابستان و یا حالت فن را انتخاب می کنید. بعد از این قسمت می توانید دور فن کولر گازی پرتابل را تنظیم کنید معمولا روی حالت متوسط یا med قرار دهید. توجه کنید لوله خرطومی پشت کولر گازی پرتابل به سمت محیط خارج هدایت گردد در غیر اینصورت باد خنک خوبی نخواهید داشت.

تعمیرات کولر گازی پرتابل جنرال

شرکت جنرال سرویس نمایندگی تعمیر کولر گازی پرتابل جنرال می باشد. کافیست با کارشناسان شرکت تماس گرفته و سرویس خود را ثبت نمایید.

یکی ار برند های مطرح و قدیمی در بخش اسپلیت ها برند جنرال می باشد که بسیار قدیمی می باشد. این برند در قدیم کیفیت فوق العاده ای داشت ولی امروز از کیفیت آن کاسته شده است

تعمیرات کولر گازی پرتابل به چه صورت انجام میگیرد؟

زمانی کولر گازی پرتابل شما به تعمیر نیاز داشته باشد می بایست تمای کاور روی کولر گازی پرتابل شما باز شده و به داخل دستگاه دسترسی پیدا نمود. این کار در محل مشتری بسیار سخت بوده و می بایست تا جای ممکن این کار در تعمیرگاه شرکت آسان تهویه انجام گیرد، از طرف دیگر ابزارات لازم برای تعمیر کولر گازی پرتابل نسبت به وزن دستگاه بشتر بوده و ارزش حمل قطعات و ابزار آلات تا کنار دستگاه را ندارد و می بایست در تعمیرگاه انجام شود.

تعمیر اسپلیت پرتابل، تعمیر کولر گازی پرتابل

تعمیر کولر گازی پرتابل در محل مشتری انجام می شود. متاسفانه برخی از شرکت ها برای تعمیر اسپلیت پرتابل باید دستگاه را به تعمیرگاه ارسال کنید ولی این کار در شرکت آسان تهویه حذف شده و تمامی تعمیرات و شارژ گاز در محل مشتری انجام میگیرد و هم از اتلاف وقت جلوگیری شده و هم در کم کردن هزینه ها .از آنجاییکه کولر گازی پرتابل در یک محفظه کاملا بسته بوده میبایست برای تعمیرات اسپلیت پرتابل تمام محفظه دستگاه باز شده و مشکل دستگاه برطرف گردد زیرا در غیر این صورت تعمیر میسر نخواهد شد.

شارژ گاز کولر گازی پرتابل،شارژ گاز اسپلیت پرتاب

تعمیر کولر گازی پرتابل شرکت آسان تهویه، در بعضی از کولر گازی های پرتابل همانند کولر گازی های پنجره ای باید برای شارژ گاز اسپلیت پرتابل یک شیر سرویس برای شارژ گاز جوشکاری کنید و سپس اقدام به شارژ گاز کنید.

توجه داشته باشید برای شارژ گاز اسپلیت پرتابل حتما ابتدا باید دستگاه کامل سرویس شود تا عدد حقیقی فشار گاز مشخص گردد در غیر اینصورت شارژ گاز بی فایده خواهد بود. مشکلاتی که برای اسپلیت پرتابل ،کولر گازی پرتابل رخ می دهد.

تعمیر برد کولر گازی پرتابل

به طور کلی برای استفاده از کولر گازی پرتابل در داخل دستگاه برد الکترونیکی تعبیه شده است که تمامی فرمان ها توسط برد الکترونیکی اعمال می گردد.

در برخی موارد به علت نوسان برق و یا وجود اتصالی برد الکترونیکی معیوب می گردد. شرکت آسان تهویه نمایندگی تعمیر برد کولر گازی پرتابل در سراسر تهران می باشد.

کولر گازی پرتابل یکسره کار می کند علت چیست؟

زمانی که کولر گازی پرتابل یکسره کار می کند و یا به اصطلاح اصلی اتومات نمی کند نشاندهنده کم گاز بودن دستگاه می باشد که دستگاه باید شارژ گاز شده تا به موتور آسیبی وارد نگردد. اگر شما دمای دستگاه را پایین ترین حد گذاشته باشید کولر گازی پرتابل اتومات نمی کند و سرمای آن کاهش می یابد بنابراین دمای کولر گازی پرتابل را روی ۲۴درجه و ۲۵ درجه سانتی گراد قرار دهید.

کولر گازی پرتابل باد گرم میزند علت چیست؟

تعمیر کولر گازی پرتابل در سراسر تهران، شما کولر گازی را روشن می کنید و بعد از گذشت زمان باد سرد و مطلوب به شما نمی دهد ،علت این مشکل وجود خرابی در کولر گازی می باشد

*خرابی کمپرسور:اگر کمپرسور سوخته و یا نیم سوز شده باشد سرما تولید نمی شود.

*کمبود گاز:مقدار ماده سرما ساز که همان گاز می باشد کافی نیست وسرما تولید نمی شود.

*سرویس نشدن کولر گازی پرتابل:سرویس سالیانه دستگاه را فراموش کرده اید.در اثر سرویس نکردن طولانی کولر گازی با مشکل رو به رو شده است.

*خرابی برد کولر گازی پرتابل:در صورتی که برد کولر گازی معیوب باشد و به کمپرسور دستور ندهد سرما تولید نمی گردد.

پنل کولر گازی پرتابل یخ می زند علت چیست؟

*گرفتگی مدار لوله اواپراتور کولر گازی که باید باز شده و ازت شویی گردد.

*کمبود گاز :زمانی که گاز کولر گازی کم باشد اواپراتور کولر گازی پرتابل یخ میزند.

*کثیفی شدید اسپلیت پرتابل:اگر اواپراتور کولر گازی شدید کثیف باشد دستگاه به علت تبادل نکردن هوا یخ می زند و سرما تولید نمی شود.

تعمیرات تخصصی کولر گازی پرتابل،تعمیرات تخصصی اسپلیت پرتابل

شما برای تعمیرکولر گازی پرتابل و یا اسپلیت پرتابل خود به یک فرد متخصص نیاز دارید چرا که فرد حرفه ای و متخصص به راحتی مشکل دستگاه شما را برطرف نموده و شما را از گرمای طاقت فرسای تابستان نجات می دهد.چرا شرکت اسان تهویه را انتخاب نمودید؟برای اینکه این شرکت با داشتن افراد دوره دیده و متخصص می تواند این اطمینان را به شما دهد که تعمیرات کولر گازی شما را در اسرع وقت و به صورت کاملا دقیق مشکل دستگاه را برطرف نماید.

باد خروجی کولر گازی پرتابل خنک نیست

زمانی کولر گازی پرتابل به شما خنکی می دهد که باد خروجی از پشت دستگاه کامل گرم باشد اگر این چنین نیست پس کولر گازی پرتابل شما نیاز به سرویس و شارژ گاز دارد.در بعضی موارد نیز بدلیل خرابی برد این اتفاق می افتد.

تعویض خازن کولر گازی پرتابل

یکی از قطعات اصلی برای راه اندازی کولر گازی پرتابل خازن بوده که بسیار مهم بوده پس باید حتما از نوع درجه یک و اورجینال آن استفاده نمایید.متاسفانه مشتریان به علت قیمت ها بالا گرفتار تعمیرکاران سیار شده و با هزینه کم بیشترین آسیب را به کولر گازی شما وارد می کنند که دیگر دستگاه قابل تعمیر نبوده.

لوله خرطومی پشت کولر گازی پرتابل

لوله ای که در پشت کولر گازی پرتابل قرار دارد باید به سمت بیرون از محیط هدایت شود چرا که همان گرمای محیط بوده که توسط اسپیلت پرتابل گرفته شده است . باید به محیط خارجی منتقل گردد.در صورت گم شدن لوله به هیچ عنوان از لوله های هود استفاده نکید زیرا اصلا برای این کار طراحی نشده است.

کولر گازی پرتابل آب می دهد علت چیست؟

وقتی کولر گازی شما در بهترین حالت کار کند باید مقداری آب از درین دستگاه تخلیه گردد و چیز غیر عادی نمی باشد ، می توانید این آب را توسط شلنگ به بیرون انتقال دهید. همچنین توجه داشته باشید که مسیر تخلیه آب باید آزاد باشد در غیر اینصورت داخل دستگاه مانده و دچار پوسیدگی کولر گازی پرتابل می گردد.

راه اندازی کولر گازی پرتابل

برای این کار کافیست با استفاده از دکمه mode  که بر روی پنل قرار دارد حالت گوله برف را انتخاب کنید و دمای تنظیمی خود را بر روی ۲۳ ویا ۲۴ قرا دهید. بهترین دمایی که کمترین فشار را بر کولر گازی پرتابل وارد می سازد ۲۵ درجه سانتیگراد می باشد. 

تعمیر کولرگازی پرتابل میدیا

تعمیر کولرگازی پرتابل سامسونگ

تعمیر کولرگازی پرتابل ال جی

تعمیر کولرگازی پرتابل زیمنس

تعمیر کولرگازی پرتابل هایسنس

تعمیر کولرگازی پرتابل توشیبا

تعمیر کولرگازی پرتابل جنرال

تعمیر کولرگازی پرتابل دوو

تعمیر کولرگازی پرتابل کریر

تعمیر کولرگازی پرتابل تمامی برندها با هر ظرفیتی

جنرال سرویس متخصص تعمیر کولرگازی پرتابل در تهران

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

تماس با کارشناس