link rel = "shortcut icon" href = " / favicon.ico"تعمیرات ابسردکن،تعمیرات آبسردکن رومیزی،تعمیرات آبسردکن ایستاده،تعمیر آبسردکن رومیزی،تعمیر آبسردکن ایستاده،خدمات آبسردکن ،تعمیر آب سردکن،تعمیرگاه آبسردکن ،تعمیرکار آبسردکن،موتور آبسردکن،برد آبسردکن.

تعمیرات آبسردکن

۵
(۱)

تعمیرات آبسرد کن

تعمیر آبسرد کن ایستاده در تهران:

مرکز تخصصی خدمات و تعمیر انواع آبسردکن ایستاده در تهران:

خدمات آبسردکن رومیزی

سرویس آبسردکن ایستاده

مشکلات متداول در تعمیرات آبسردکن

تعمیر آبسرد کن بیشترین مشکل متداولی که مشتریان جنرال سرویس در ارتباط با تعمیرات آبسردکن با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. آبسرد کن صدای زیاد میدهد
 2. موتور داغ کرده است
 3. روشن نمیشود
 4. آبسردکن موتورش کار نمیکند
 5. صفحه دیجیتالش خراب شده است
 6. برد الکترونیکی خراب شده است
 7. سنسور عمل نمیکند
 8. و سایر ایرادات احتمالی

 

هزینه تعمیر آبسردکن

شما میتونید با جنرال سرویس تماس بگیرید و از قیمت های اتحادیه در مورد خرابی دستگاه خود اطلاع حاصل نمایید.

خدمات پس از فروش وتعمیر آبسرد کن در تهران

نمایندگی خدمات پس از فروش جنرال سرویس بواسطه امتیاز خدمات پس از فروش از کارخانه توانسته با مشتریان تعامل برقرار نموده و به عرضه خواسته های کارخانه و همچنین نیاز های مشتریان همچون :

 • نصب و راه اندازی آبسردکن
 • گارانتی
 • ارائه آموزش های لازم و راهنمایی ها و مشاوره تخصصی حضوری و آنلاین و تلفنی
 • ارائه خدمات تعمیرات آبسردکن با گارانتی
 • انتقال ایده ها و انتقاد های مشتریان به کارخانه اصلی
 • ارائه برنامه نگهداری و تعمیرات مرتبط با محصولات و…
 • تعمیر آبسرد کن

همچنین مشتریان این کارخانه می توانند در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای خرید و یا راهنمایی در خصوص محصولات در ایران به نمایندگی خدمات پس از فروش جنرال سرویس تهران بصورت ۲۴ ساعته ارتباط برقرار نمایند و از خدمات تخصصی ما بهره مند شوند .

تعمیرات آبسرد کن ایستاده

تعمیر آبسرد کن تخصص میخواهد و برای خدمات نیاز به تعویض قطعات فابریک میباشد ، بنابراین با استفاه ازتعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات از قطعات فابریک و خدمات همیشگی بهره مند شوید.

جنرال سرویس یکی از تخصصی‌ترین مراکز تعمیرآبسردکن در تهران بزرگ میباشد که سال‌هاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.

با ارائه خدمات تخصصی توسط تعمیرکاران متخصص خود در سطح شهر تهران توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیر انواع آبسردکن ایستاده با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌ روز در این زمینه باشد.

دارای نمایندگی مجاز تعمیرات آبسرد کن ایستاده می باشد .

تعمیرات انواع آبسردکن در کمترین زمان ممکن در محل شما توسط تعمیرکاران متخصص جنرال سرویس انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.

ارائه خدمات تعمیر آبسرد کن در تهران

ما با خدمات ویژه ی خود به صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود، تا به محض بروز مشکلات در دستگاه شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

نحوه ارائه خدمات جنرال سرویس

پس از تکمیل فرم درخواست تعمیر و شرح مشکلات مربوطه، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و پس از تشخیص ایراد دستگاه به متخصص مربوطه آبسردکن میدهند تا برای بازدید و تعمیر به محل شما مراجعه نمایند.

پس از بررسی های لازم طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر مطلع خواهند کرد که با توجه به صلاحدید شما قطعات مربوطه تعمیر یا تعویض خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اصلی استفاده میگردد .

دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت ۶ ماه شامل گارانتی می باشد.

تعمیر آبسرد کن با ضمانت ۹۰ روزه خدمات و قطعات تعویضی در مرکز تعمیرات جنرال سرویسبه شما مشتریان عزیز ارائه می شود.

مشکلات رایج آبسردکن ایستاده

چنانچه آبسردکن شما دچار نقص فنی شده بهتر است تا در اسرع وقت از یک تعمیرکار با تجربه و آشنا به برند آبسردکن مجیک کمک بگیرید.

طبق تجربه‌ای که از تعمیر مدلهای مختلف آبسردکن مجیک داشته‌ایم، رایج ترین مشکلاتی که مشاهده شده است به شرح زیر می باشند:

 1. صدای زیاد میدهد
 2. روشن نمیشود
 3. آب را خنک نمی کند
 4. موتور آبسردکن یکسره کار می کند
 5. آبسردکن نشتی دارد
 6. آب طعم نامطلوبی دارد

قطعات داخلی آبسردکن

مشکلات فنی آبسردکن ناشی از خرابی قطعات داخلی آن است. طی عملیات عیب یابی مشخص می شود که آیا قطعه خراب شده قابلیت تعمیر را دارد و یا بایستی تعویض گردد.

اغلب قطعات آبسردکن که پس از مدتی کارکرد دچار خرابی می شوند، شامل موارد زیر هستند:

 1. برد الکتریکی
 2. شیر آب سرد و گرم
 3. شلنگ آب
 4. المنت ها
 5. پمپ آبسردکن
 6. تعمیر کندانسور
 7. کمپرسور
 8. جا لیوانی آبسردکن
 9. شناور برقی بالا مخزن آبسردکن
 10. تعمیرات آبسرد کن

جنرال سرویس تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات انواع آبسرد کن رومیزی

تعمیر انواع آبسردکن ایستاده و رومیزی در تهران.سرویس انواع مارکهای آبسردکن رومیزی و آبسردکن ایستاده

انواع خدمات آبسردکن و تعمیر آبسرد کن در شرکت جنرال سرویس:

 • تعویض موتور و کمپرسور آبسردکن رومیزی و ایستاده
 • شارژ گاز ورفع نشتی انواع آبسردکن رومیزی و آبسردکن ایستاده
 • تعویض ترموستات انواع آبسردکن
 • تعمیر برد آبسردکن رومیزی و ایستاده
 • تعویض شیر آب آبسردکن رومیزی و ایستاده
 • تعویض منبع آب گرم انواع آبسردکن رومیزی و ایستاده
 • تعمیر یخچال انواع آبسردکن
 • تعویض فیلتر آبسردکن رومیزی و ایستاده
 • و سایر خدمات و تعمیرات انواع آبسردکن

تمامی خدمات و انجام سرویس و تعویض قطعات توسط جنرال سرویس دارای ۳ ماه گارانتی میباشد.

تعمیر آبسرد کن انواع برندها و مدل ها

این می تواند ناشی از تعدادی از مسائل باشد.

 1. هوا گرفتن آبسردکن آب: آبسردکن فقط باید ریست شود. این کار را می توان با نگه داشتن/فشردن همزمان هر دو شیر به مدت چند دقیقه انجام داد تا هوا خارج شود. هنگامی که جریان آب دوباره شروع شد، می توانید از آبسردکن به طور معمول استفاده کنید. اگر این کار نکرد، ترتیبی می دهیم که یک تعمیرکار جنرال سرویس برای رفع مشکل مراجعه کند.
 2. گرفتگی شدن فیلتر آب – فیلتر آب آبسردکن طوری طراحی شده است که پس از پایین آمدن عملکرد مطلوب، خاموش شود. اگر این اتفاق افتاد، لطفا با ما تماس بگیرید تا یک تعمیرکار بیاید و فیلتر را برای شما عوض کند. اگر این یک مشکل مداوم است، ممکن است نیاز داشته باشیم خدمات مورد نیاز شما را افزایش دهیم.
 3. شخصی به تازگی از تمام آب استفاده کرده است – اگر شخصی به تازگی ۴ لیوان آب را پر کرده باشد، ممکن است دستگاه به ۵ دقیقه برای پر کردن و رسیدن به آب نیاز داشته باشد. اگر دستگاه هنوز پر نمی‌شود، ممکن است مشکل دیگری وجود داشته باشد، بنابراین لطفاً دوباره برای هماهنگی بازدید مهندس با ما تماس بگیرید.
 4. کسی جریان آب را قطع کرده است – این می تواند از طریق خاموش شدن پشت دستگاه، در محل اتصال به برق یا گاهی اوقات به داخل ساختمان رخ دهد. 2 مورد اول به راحتی با باز کردن مجدد شیر خاموش حل می شود. با سومی متأسفانه ما در دست هر کسی هستیم که آب ساختمان را قطع کرده است، اما غیرعادی است که آب برای مدت طولانی قطع شود.
 5. کمبود برق – بررسی کنید که دستگاه برق دریافت می کند. برخی از کولرهای آبی برای کارکردن پمپ های توزیع کننده نیاز به برق دارند، بنابراین بررسی کنید که به برق وصل باشد، روشن باشد و کابل برق پشت دستگاه وصل باشد. توصیه ما این است که سیم برق را از پشت کولر جدا کنید، سپس آن را محکم وارد کنید – باید صدای کارکرد کمپرسور را بشنوید. اگر هیچ چراغی قابل مشاهده نباشد، احتمالاً کولر برقی دریافت نمی کند و ممکن است نتواند آن را پخش کند.
 6. یک شیر آب شکسته است – برخی از ماشین ها از شیرهای مکانیکی برای پخش آب استفاده می کنند که ممکن است در اثر استفاده سنگین یا نامناسب شکسته شوند. اگر شیر آبسردکن شکسته یا آسیب دیده است، ما ترتیب تعویض آن را خواهیم داد.

آبسردکن من خش خش می کند

ممکن است کمپرسور یا مبدل حرارتی نشتی داشته باشد. آبسردکن را خاموش کنید و برای تعویض آن با خدمات مشتری تماس بگیرید.

آبسردکن من نشتی دارد

اگر آبسردکن نشتی دارید، لطفاً منبع آب دستگاه خود را فوراً قطع کنید (یک اتصال قطع در لوله پشت آن وجود دارد)، تمام آب را با استفاده از شیر در یک لیوان/کاسه تخلیه کنید و با ما تماس بگیرید یا ایمیل بزنید تا اجازه دهیم ما می دانیم

نشت آبسردکن شما ممکن است ناشی ازبرخی از مشکلات زیر باشد.

 1. اتصال بد داخل دستگاه – گاهی اوقات اتصالات داخلی دستگاه نشتی های بسیار کوچکی ایجاد می کند که در طول زمان ایجاد می شود. اینها به راحتی با تعویض اتصال حل می شوند.
 2. شیر آب چکه ای – با گذشت زمان یک شیر آب که به آرامی چکه می کند سینی چکه را پر می کند و سپس آب به آرامی روی زمین چکه می کند. معمولاً فقط یک مورد ساده برای تعویض شیر آب برای رفع مشکل است.
 3. افرادی که از سینی قطره‌کشی به‌عنوان آب بندی استفاده می‌کنند – لطفاً همیشه سعی کنید مطمئن شوید که به همه کارکنان به درستی توصیه می‌شود که سینی چکه‌انداز دقیقاً همین است، یک سینی چکه‌کشی و نه یک زهکش. پیامد استفاده از آن برای خالی کردن فنجان ها/بطری ها این است که سینی قطره چکه بیش از حد پر می شود و آب در دستگاه جاری می شود و این احساس نشتی را ایجاد می کند. اگر قهوه یا نوشابه‌ها را داخل سینی بریزید، کپک می‌زنند یا سیاه می‌شوند – خوب نیست!
  سینی قطره چکه باید به طور منظم توسط خودتان تخلیه و تمیز شود، اما اگر مشکلات مداوم دارید، ممکن است توصیه شود که یک آبسردکن با زهکش داخلی داشته باشید. اگر فکر می کنید این برای شما مناسب تر است، لطفا با ما تماس بگیرید و ما قیمت آن را ارائه خواهیم کرد.

مشکلی در آبسردکن من وجود دارد

اگر در مورد کیفیت آب توزیع شده توسط کولر آبی خود نگرانی دارید، لطفا با خدمات مشتری ۰۹۳۷۶۶۶۶۰۵۶ تماس بگیرید، ما تمام نگرانی های مشتری خود را بسیار جدی می گیریم و یک تعمیرکار آبسرد کن را برای آزمایش آن می فرستیم.

راهکارهای معمول برای مشکلات آب هستند

 • تخلیه و ضدعفونی دستگاه
 • تغییر فیلتراسیون

در موارد نادر، ممکن است مشکلی در تامین آب ساختمان شما وجود داشته باشد – در این موارد، باید با تامین کننده آب اصلی خود تماس بگیرید.

آب آبسردکن سرد نیست

این ممکن است ناشی از تعدادی از مسائل باشد

 1. دستگاه شما هیچ برقی دریافت نمی کند – اگر دستگاه روشن نباشد یا برق دریافت نکند (که با روشن بودن چراغ ها مشخص می شود) نمی تواند آب را خنک کند. توصیه ما این است که سیم برق را از پشت آبسردکن جدا کنید، سپس آن را محکم وارد کنید – باید صدای کارکرد کمپرسور را بشنوید. اگر کوه کریستال، به پشت کولر گوش دهید تا ببینید آیا صدای آن شبیه یخچال است یا نه، پس آبسردکن جدید لازم است.
 2. کسی به تازگی مخزن سرد را خالی کرده است – اگر کسی تمام آب سرد را از آبسردکن خارج کرده باشد به ۵ دقیقه برای پر کردن مجدد آب و سپس ۵ دقیقه برای خنک کردن آن آب نیاز دارد.
 3. شخصی دما را تنظیم کرده است – برخی از ماشین‌ها دارای تنظیمات دما هستند، بنابراین ما می‌توانیم دمای آب را مطابق با نیاز شما تنظیم کنیم. ممکن است نیاز به کمی تنظیم داشته باشد تا کمی بیشتر خنک شود.
 4. آبسردکن شما توسط افراد زیادی استفاده می شود – این شبیه به تخلیه مخزن توسط شخصی است. اگر دفتر شما ۵۰ نفر داشته باشد و همه آنها از یک آبسردکن استفاده می کنند، به سختی می توان آن را ادامه داد. در این صورت ممکن است لازم باشد یک خنک کننده اضافی تهیه کنید یا یکی از مدل های با ظرفیت بالا را امتحان کنید.
 5. آبسردکن خراب است – این اتفاق می افتد. اگر هیچ یک از موارد بالا صدق نمی کند و آب شما هنوز ولرم است، ممکن است آبسردکن خراب شده باشد. اما نگران نباشید ما می آییم و آن را بررسی می کنیم و اگر نتوانستیم فوراً آن را تعمیر کنیم، یا به شما جایگزین می کنیم، یا ترتیبی می دهیم که آن را برای شما تعمیر کنیم.
 6. تعمیر آبسرد کن فوری سراسر تهران باضمانت

آب آبسردکن گرم نیست

این می تواند ناشی از تعدادی از مسائل باشد.

 1. دستگاه شما هیچ برقی دریافت نمی کند – اگر دستگاه روشن نباشد یا برق دریافت نکند (که با روشن بودن چراغ ها مشخص می شود) نمی تواند آب را گرم کند. توصیه ما این است که سیم برق را از پشت کولر جدا کنید، سپس آن را محکم وارد کنید – باید صدای کارکرد کمپرسور را بشنوید.
 2. مخزن گرم روشن نمی شود – همه کولرهای سرد و گرم دارای کلید مخزن گرم در پشت هستند. معمولاً با روشن شدن آبگرمکن یک چراغ داغ روشن می شود. بررسی کنید سوئیچ در موقعیت صحیح قرار دارد.
 3. کسی به تازگی مخزن داغ را خالی کرده است – این همان اصل مخزن سرد است. اگر کسی تازه تمام آب داغ را از مخزن خارج کرده باشد، به ۵ دقیقه برای پر کردن مجدد آب و سپس ۵ دقیقه برای گرم کردن آن نیاز دارد.
  لطفاً به خاطر داشته باشید که تمام آبسردکن ها ما اصولاً برای خنک کردن آب طراحی شده اند، عملکرد گرم یک امتیاز اضافی است – شما فقط می توانید ۲ یا ۳ فنجان چای/قهوه را در هر زمان تهیه کنید زیرا مخزن نسبتاً کوچک است. اگر از حجم های معمولی آب گرم استفاده می کنید، لطفاً از ما در مورد دیگ های بخار که ممکن است نیازهای آب گرم شما را به اندازه کافی برآورده کنند، بپرسید.
 4. آبسردکن خراب است – اگر هیچ یک از موارد بالا صدق نمی کند و آب شما هنوز داغ نیست، ممکن است ماشین شما خراب باشد. اما نگران نباشید ما می آییم و نگاهی به آن می اندازیم و اگر نتوانیم فوراً آن را تعمیر کنیم، یا به شما یک نمونه جدید براق می دهیم (اگر مشتری اجاره ای خدمات کامل هستید) یا ترتیبی می دهیم که آن را دریافت کنید. برای شما درست شد (اگر آن را خریده اید و هنوز در گارانتی است). حتی اگر دیگر در گارانتی نباشد، ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا یک جایگزین موقت برای شما داشته باشیم تا ببینیم چگونه آن را تعمیر می‌کنیم.
 5. آبسردکن آب سرد و گرم نداری – همه کولرهای آبی آب گرم را تامین نمی کنند. اگر کولر دارید که شیر قرمز ندارد، آب گرم ندارید. با این حال، اگر شما این را دوست دارید، لطفا با ما تماس بگیرید و ما می توانیم هماهنگی های لازم را انجام دهیم تا شما را با آب گرم تهیه کنیم.

آبسردکن من آب نمی دهد

این می تواند ناشی از تعدادی از مسائل باشد.

 1. بطری خالی است – به سادگی بطری خالی را با یک بطری جدید جایگزین کنید (قبل از گذاشتن کولر، مهر و موم درب بطری را بردارید). چند دقیقه طول می‌کشد تا بطری محفظه داخلی را که آب را نگه می‌دارد و خنک می‌کند پر کند، سپس ۱۰ دقیقه دیگر یا بیشتر طول می‌کشد تا آب کاملاً خنک شود.
 2. قفل هوا – این یک مشکل بسیار ساده است که گاهی اوقات در کولرهایی که به تازگی نصب یا سرویس شده اند یا گاهی اوقات در هنگام تعویض بطری رخ می دهد. کولر فقط باید ریست شود. این کار را می توان با نگه داشتن/فشردن همزمان هر دو شیر به مدت چند دقیقه انجام داد تا هوا خارج شود. هنگامی که جریان آب دوباره شروع شد، می توانید از کولر به طور معمول استفاده کنید. اگر این کار نکرد، ترتیبی می دهیم که یک مهندس برای رفع مشکل مراجعه کند.
 3. بدون برق – بررسی کنید که دستگاه برق دریافت می کند. کولرهای آبی برای کارکردن پمپ های توزیع کننده به برق نیاز دارند، بنابراین بررسی کنید که به برق وصل باشد، روشن باشد و کابل برق پشت دستگاه وصل باشد. توصیه ما این است که سیم برق را از پشت کولر جدا کنید، سپس آن را محکم وارد کنید – باید صدای کارکرد کمپرسور را بشنوید. اگر هیچ چراغی قابل مشاهده نباشد، احتمالاً کولر برقی دریافت نمی کند و ممکن است نتواند آن را پخش کند.
 4. یک شیر آب شکسته است – برخی از ماشین ها از شیرهای مکانیکی برای پخش آب استفاده می کنند که ممکن است در اثر استفاده سنگین یا نامناسب شکسته شوند. اگر شیر شما شکسته یا آسیب دیده است، ما ترتیب تعویض آن را خواهیم داد.

تعمیر آبسرد کن در تهران

اگرابسردکن نشتی دارد، لطفاً بطری آب را فوراً بردارید، تمام آب را با استفاده از شیرها در یک کوزه/کاسه تخلیه کنید و با ما تماس بگیرید یا ایمیل بزنید تا به ما اطلاع دهید.

نشت آب ممکن است ناشی از تعدادی از مشکلات باشد.

 1. نشت بطری – این دلیل اکثر نشت ها در کولرهای بطری است. گاهی اوقات، یک ترک مویی ممکن است در بطری آب ظاهر شود. هنگامی که آب به این سطح می رسد، خلاء هوای داخل بطری شکسته می شود و آب همچنان در محفظه کولر تغذیه می کند و سرریز می شود – معمولاً یک گودال در پایه کولر خواهید دید. هنگامی که بطری برداشته شد و محفظه از طریق شیرها تخلیه شد، می توان یک بطری جدید را روی کولر قرار داد. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، لطفا با ما تماس بگیرید.
 2. اتصال بد داخل دستگاه – گاهی اوقات اتصالات داخلی دستگاه نشتی های بسیار کوچکی ایجاد می کند که در طول زمان ایجاد می شود. اینها به راحتی با تعویض اتصال حل می شوند.
 3. شیر آب چکه ای – با گذشت زمان یک شیر آب که به آرامی چکه می کند سینی چکه را پر می کند و سپس آب به آرامی روی زمین چکه می کند. معمولاً فقط یک مورد ساده برای تعویض شیر آب برای رفع مشکل است.
 4. افرادی که از سینی قطره‌کشی به‌عنوان زهکشی استفاده می‌کنند – لطفاً همیشه سعی کنید مطمئن شوید که به همه کارکنان به درستی توصیه می‌شود که سینی چکه‌انداز دقیقاً همین است، یک سینی چکه‌کشی و نه یک زهکش. پیامد استفاده از آن برای خالی کردن فنجان ها/بطری ها این است که سینی قطره چکه بیش از حد پر می شود و آب در دستگاه جاری می شود و این تصور را ایجاد می کند که نشتی دارد. اگر قهوه یا نوشابه‌ها را داخل سینی بریزید، کپک می‌زنند یا سیاه می‌شوند – خوب نیست!
  سینی قطره چکه باید به طور منظم توسط خودتان تخلیه و تمیز شود، اما اگر مشکلات مداوم دارید، ممکن است توصیه شود که یک کولر آبی با زهکش داخلی داشته باشید. اگر فکر می کنید این برای شما مناسب تر است، لطفاً با ما تماس بگیرید و ما قیمت آن را ارائه خواهیم کرد.تعمیرات آبسرد کن.

مشکلی در کیفیت آب وجود دارد

اگر اصلاً در مورد کیفیت آب توزیع شده توسط کولر آبی خود نگرانی دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید. ما تمام نگرانی های مشتری خود را بسیار جدی می گیریم و نماینده ادگارس را برای جمع آوری بطری و آزمایش آب می فرستیم.

 • راه حل های معمول برای مشکلات آب تخلیه و ضدعفونی کردن دستگاه
  جایگزین بطری آب است
 • نور خورشید – اگر آب به سرعت استفاده نشود، می تواند باعث تشکیل جلبک شود. ما توصیه می کنیم که یک بطری نباید بیش از ۶ هفته در کولر باشد.
 • تمیز کردن – لطفاً مطمئن شوید که پاک کننده شما از هیچ گونه مواد شوینده و اسپری روی یا اطراف کولر استفاده نمی کند زیرا ممکن است در بالای کولر ته نشین شده و وارد آب شود و باعث ایجاد طعم بد شود.
 • زمان – اگر یک لیوان آب قبل از نوشیدن مدتی روی میز بنشینید، طعم آن با یک لیوان سرد تازه متفاوت است.
 • رسوب آهک – با گذشت زمان، رسوب آهک می تواند در محفظه کولر آبی جمع شود و سپس در لیوان شما خرد شود. رفع این مشکل با خدمات مقیاس‌زدایی ما ساده است
 • ذخیره سازی – اگر بطری های شما در محلی با وسایلی که بو می دهند نگهداری می شود، بو می تواند از طریق بطری پلی کربنات به آب منتقل شود. توصیه می کنیم آب را در مناطق مرطوب یا جایی که رنگ یا مواد شیمیایی و غیره دارد ذخیره نکنید.

آب سرد نیست:

این ممکن است به دلیل تعدادی از مشکلات ایجاد شود:

 1. دستگاه شما هیچ برقی دریافت نمی کند – اگر دستگاه روشن نباشد یا برق دریافت نکند (که با روشن بودن چراغ ها مشخص می شود) نمی تواند آب را خنک کند. توصیه ما این است که سیم برق را از پشت کولر جدا کنید، سپس آن را محکم وارد کنید – باید صدای کارکرد کمپرسور را بشنوید.
 2. کسی به تازگی مخزن سرد را خالی کرده است – اگر کسی تمام آب سرد را از کولر خارج کرده باشد، به ۵ دقیقه زمان نیاز دارد تا آب را جمع کند و دوباره با آب پر کند و سپس به ۵ دقیقه برای خنک کردن آن آب نیاز دارد.
 3. شخصی دما را تنظیم کرده است – برخی از ماشین‌ها دارای تنظیمات دما هستند، بنابراین ما می‌توانیم دمای آب را مطابق با نیاز شما تنظیم کنیم. ممکن است نیاز به کمی تنظیم داشته باشد تا کمی بیشتر خنک شود.
 4. کولر شما توسط افراد زیادی استفاده می شود – این شبیه به تخلیه مخزن توسط شخصی است. اگر دفتر شما ۵۰ نفر داشته باشد و همه آنها از یک کولر آبی استفاده می کنند، به سختی می توان آن را ادامه داد. در این صورت ممکن است نیاز به یک کولر اضافی داشته باشید.
 5. کولر خراب است – این اتفاق می افتد.  با ما تماس بگیرید و اگر نتوانیم مشکل را از طریق تلفن برطرف کنیم، می‌آییم و آن را بررسی می‌کنیم، یا به شما جایگزین می‌کنیم، یا ترتیبی می‌دهیم که آن را برای شما برطرف کنیم.
 6. تعمیرات آبسرد کن

آب گرم نیست:

این می تواند ناشی از تعدادی از مسائل باشد.

 • شما کولر سرد و گرم ندارید – همه کولرها آب گرم را تامین نمی کنند. اگر کولر دارید که شیر قرمز ندارد، آب گرم ندارید. با این حال، اگر مایل به این کار هستید، لطفا تماس بگیرید و ما می توانیم هماهنگی های لازم را انجام دهیم تا شما را با آب گرم تهیه کنیم.
 • دستگاه شما هیچ برقی دریافت نمی کند – اگر دستگاه روشن نباشد یا برق دریافت نکند (که با روشن بودن چراغ ها مشخص می شود) نمی تواند آب را گرم کند. توصیه ما این است که سیم برق را از پشت کولر جدا کنید، سپس آن را محکم وارد کنید – باید صدای کارکرد کمپرسور را بشنوید.
 • مخزن گرم روشن نمی شود – همه کولرهای سرد و گرم دارای کلید مخزن گرم در پشت هستند. معمولاً با روشن شدن آبگرمکن یک چراغ داغ روشن می شود. بررسی کنید سوئیچ در موقعیت صحیح قرار دارد.
 • کسی به تازگی مخزن داغ را خالی کرده است – این همان اصل مخزن سرد است. اگر کسی تازه تمام آب داغ را از مخزن خارج کرده باشد، به ۵ دقیقه برای پر کردن مجدد آب و سپس ۵ دقیقه برای گرم کردن آن نیاز دارد.
  اگر از حجم های معمولی آب گرم استفاده می کنید، لطفاً از ما در مورد دیگ های بخار که ممکن است نیازهای آب گرم شما را به اندازه کافی برآورده کنند، بپرسید.
 • کولر خراب است – اگر هیچ یک از موارد بالا صدق نمی کند و آب شما هنوز داغ نیست، ممکن است ایرادی در دستگاه ایجاد شده باشد. در این صورت ما به شما مراجعه می کنیم تا کولر را تعمیر کنیم یا برای شما تعویض کنیم. فراموش نکنید که اگر کولر را از ما اجاره کنید، این سرویس به صورت رایگان ارائه می شود.

هزینه تعمیر آبسردکن:

زمانی که آبسرد کن شما خراب می شود مطمئناً اولین سوالی که برای شما پیش می آید هزینه تعمیرات آن است.

باید بگویم که عوامل مختلفی در قیمت تعمیر آبسردکن دخیل است. به همین دلیل نمی‌توان قیمت ثابتی را به مشتریان اعلام نمود.

 1. مدل و تکنولوژی ساخت آبسردکن
 2. مشکل دستگاه
 3. نیاز به تعویض قطعات
 4. خدمات تعمیر در محل
 5. هزینه ایاب و ذهاب سرویس کار
 6. انتقال دستگاه به کارگاه مرکزی در صورت نیاز
 7. اجرت تعمیر کار

تمامی این موارد تقریباً نرخ مشخصی دارند اما چیزی که مهم است شفاف سازی هزینه ها قبل از اعزام استادکار به محل مشتری است. در این صورت دیگر نگرانی از بابت اخذ هزینه های اضافه و غیرمنصفانه وجود ندارد.

نمایندگی تعمیر آبسردکن در تهران:

اما چنانچه از گارانتی تعمیرات آبسردکن شما گذشته باشد می توانید از تعمیرگاه های متفرقه اما معتبر آبسردکن کمک بگیرید.

زیرا یکی از مشکلات نمایندگی ها معمولاً حجم بالای تقاضای مصرف کنندگان است و اولویت نیز با اشخاصی است که مدت گارانتی دستگاه آبسردکن آنها به اتمام نرسیده باشد.

نمایندگی تعمیر آبسردکن مدیا

نمایندگی مرکزی تعمیر آبسردکن مدیا در تهران آماده تعمیر انواع آبسردکن مدیا در سراسر تهران همراه با قطعات اصلی آبسردکن مدیا آماده انجام تعمیرات آبسردکن مدیا میباشیم.

نمایندگی تعمیر آبسردکن گاسونیگ

نمایندگی تعمیر آبسردک گاسونیک در تهران با کارشناسان متخصص تعمیر آبسردکن گاسونیک آمادگی دارد تعمیر انواع آبسردکن گاسونیک در تهران را انجام دهد.در صورت خرابی آبسردکن گاسونیک خود میتوانید با این نمایندگی تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان کارشناسان تعمیر آبسردکن گاسونیک مشکل شما را حل کنند.

نمایندگی تعمیر آبسردکن مجیک

نمایندگی تعمیر آبسردکن مجیک با دارا بودن قطعات یدکی اصلی و تعمیرکاران حرفه ای در حوزه تعمیر آبسردکن مجیک در تهران همچنین ضمانت تعمیرات آبسردکن مجیک در صورت خراب بودن آبسردکن مجیک شما را یاری کنند جهت تعمیر آبسردکن مجیک کافی است با این نمایندگی تماس بگیرید.

تعمیر آبسردکن همه برندها با کیفیت وضمانت انجام میگیرد.

خدمات جنرال سرویس برای تعمیر آبسردکن:

جنرال سرویس مرکز تخصصی تعمیر آبسرد کن و از جمله آبسرد کن ایستاده است و به همین منظور خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه می دهد:

تعمیر آبسرد کن و تعویض قطعات داخلی آبسردکن، که در این رابطه اولویت با تعمیر قطعات جانبی است و تنها در صورتی تعویض قطعه انجام می شود که قابلیت تعمیر آنها وجود نداشته باشد.

 1. تعمیر آبسرد کن در محل آبسردکن اداری و عدم نیاز به مراجعه حضوری مشتریان
 2. جمع آوری دستگاه توسط پرسنل شرکت در صورت نیاز به تجهیزات خاص برای تعمیر
 3. پیگیری سریع درخواست های مشتریان از لحظه تماس تا زمان اعزام سرویسکار به محل
 4. ارائه کدهای تخفیف دوره ای به مشترکین
 5. سرویسهای ویژه تعمیر ۴۸ ساعت در موارد اورژانسی

تعمیر آبسردکن درتهرانپارس

جنرال سرویس متخصص تعمیر آبسردکن در منطقه تهرانپارس میباشد.جهت رفع ایراد آبسردکن خود در تهرانپارس با جنرال سرویس تمس بگیرید تا کارشناسان جهت رفع مشکل به شما کمک کنند.

تعمیر آبسردکن درنارمک

جنرال سرویس متخصص تعمیر آبسردکن درنارمک میباشد.جهت رفع ایراد آبسردکن خود در نارمک با جنرال سرویس تمس بگیرید تا کارشناسان جهت رفع مشکل به شما کمک کنند.

تعمیر آبسردکن درهفت تیر

جنرال سرویس متخصص تعمیرات آبسردکن درهفت تیر میباشد.جهت رفع ایرادآبسردکن خود درهفت تیر با جنرال سرویس تمس بگیرید تا کارشناسان جهت رفع مشکل به شما کمک کنند.

تعمیر آبسردکن در سهروردی

جنرال سرویس متخصص تعمیرات آبسردکن درسهروردی میباشد.جهت رفع ایراد آبسردکن خود درسهروردی با جنرال سرویس تماس بگیرید تا کارشناسان جهت رفع مشکل به شما کمک کنند.

تعمیر آبسردکن در شریعتی

جنرال سرویس متخصص تعمیرات آبسردکن درشریعتی میباشد.جهت رفع ایراد آبسردکن خود درشریعتی با جنرال سرویس تمس بگیرید تا کارشناسان جهت رفع مشکل به شما کمک کنند.

تعمیر آبسردکن در تهران

جنرال سرویس متخصص تعمیرات آبسردکن درتهران میباشد.جهت رفع ایراد آبسردکن خود درتهران با جنرال سرویس تماس بگیرید تا کارشناسان جهت رفع مشکل به شما کمک کنند.

تعمیر آبسردکن در پاسداران

جنرال سرویس متخصص تعمیرات آبسردکن درپاسداران میباشد.جهت رفع ایراد آبسردکن خود درپاسداران با جنرال سرویس تماس بگیرید تا کارشناسان جهت رفع مشکل به شما کمک کنند.

جنرال سرویس متخصص تعمیر آبسردکن در کل تهران

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

تعمیرات ابسردکن،تعمیرات آبسردکن رومیزی،تعمیرات آبسردکن ایستاده،تعمیر آبسردکن رومیزی،تعمیر آبسردکن ایستاده،خدمات آبسردکن ،تعمیر آب سردکن،تعمیرگاه آبسردکن ،تعمیرکار آبسردکن،موتور آبسردکن،برد آبسردکن. Call Now Buttonتماس با کارشناس