نوامبر 19, 2017

زمان تعویض فیلتر یخچال ساید

سرویس یخچال جنرال الکتریک،سرویس ساید بای ساید جنرال الکتریک

زمان تعویض فیلتر یخچال ساید

حداکثر عمر مفید فیلتر یخچال چقدر است؟
امروزه با پایین آمدن کیفیت آبها در جوامع شهری و بخصوص در کلان شهرها و همچنین برای بازدهی بالاتر دستگاهها و همچنین استفاده از آب مطلوب جهت آشامیدن از انواع مختلف فیلتر و روش تصفیه آب استفاده میگردد که یکی از رایج ترین ترین دستگاهها یخچالهای مجهز به آبسردکن و یخساز میباشد . در این یخچالها از یک فیلتر یا چند فیلتر ( معمولا ۱ فیلتر ) جهت بالابردن کیفیت آب و همچنین محافظت از سیستم داخلی در مقابل رسوب استفاده میشود. فیلترهای یخچال عموما در ۲ نوع داخلی و خارجی میباشند . در عکس زیر یک نمونه را مشاهده میکنید.
معمولا عمر فیلترهای یخچال ۶ ماهه و یا نهایتا ۱ ساله است . اکثر فیلترهای داخلی یخچال عمر ۶ ماهه دارند و فیلترهای بیرونی هم در ۲ نوع ۶ ماهه و یا ۱ ساله هستند .

سرویس یخچال جنرال الکتریک،سرویس ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

چند نکته مهم :

حتما فیلترها را در زمان مقرر شده تعویض نمایید چرا که مواد داخلی آنها اشباع شده و عملا دیگر کار تصفیه را انجام نمی دهند و همچنین با گذشت زمان زیاد ، مواد داخلی فاسد شده و باعث رشد باکتری ها میشوند و بسیار دیده شده که فیلترها بعد از گذشت زمان زیاد کیپ شده و آب را به سختی از خود عبور میدهند .

در هنگام خرید و استفاده از فیلتر ، سعی کنید فیلترهای استاندارد و مرغوب تهیه کنید چرا که این فیلترها مستقیما با سلامتی افراد خانواده در ارتباطند .

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

No votes so far! Be the first to rate this post.

Call Now Buttonخدمات فوری اینجا کلیک کنید